Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VasqueS 19 mar 2010, 10:42
scrat, Scrat, teraz napisałeś konstruktywnego posta którego zrozumiałem, ja wiem, że mogę być kumplem i chcę tylko to jest pokręcona sytuacja.
Rano mnie złapał lęk, że jak by do mnie wróciłą to jakbym się z nią spotkał...
Ech, że zawsze nerwica musi dać o sobie znaki. :(
Mam nadzieję, że minie.

[Dodane po edycji:]

linka, Zupełnie co innego, niż małżeństwo.
Trzeba próbować, ja nie mówię o naciskaniu na nią i wymuszaniu czegoś, odpowiedzi.
Ja mówię o czymś zupełnie innym, o zabieganie o jej serce, wspieranie.
Może mi się uda a jak nie to trudno, mam nadzieję, iż moje lęki się uspokoją.
VasqueS

przez Paranoja 19 mar 2010, 10:53
VasqueS, na jedno wychodzi. Daj sobie spokój.

udało mi się dziś wcześniej wstać :)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez agnieszka.m 19 mar 2010, 11:36
od tygodnia codziennie boli mnie głowa, bardzo mocno - aż ciężko skupić się na pracy, ale nie chcę ciągle faszerować się przeciwbólowymi. Nie wiem z jakiego to powodu - może to przesilenie wiosenne? Bo - jak widzę, nie tylko ja mam ten problem...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 19 mar 2010, 11:44
tak mnie też bolała głowa w tym tygodniu. Ja po swojej boreliozie dmucham na zimne.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez klaudunia 19 mar 2010, 11:48
linka ja nie porównuję tego do małżeństwa
tylko chodzi o uczucia

słońce świeci czuję się trochę lepiej

[Dodane po edycji:]

a co do bulów głowy to chyba poprostu przez te pogody i przesilenie

przez VasqueS 19 mar 2010, 12:01
Ja się lepiej czuję, boję się swoich lęków.
Czy znów one mają mi przeszkodzić?
Pojadę na terapię to pogadam.
VasqueS

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 12:29
agnieszka.m napisał(a):od tygodnia codziennie boli mnie głowa, bardzo mocno - aż ciężko skupić się na pracy, ale nie chcę ciągle faszerować się przeciwbólowymi. Nie wiem z jakiego to powodu - może to przesilenie wiosenne? Bo - jak widzę, nie tylko ja mam ten problem...

Nie tylko Ty. U mnie tak samo. Ten ból wywołał nawet u mnie atak paniki. Do tego mam @, wrzody żołądka dają znać o sobie ogólnie czuję się tragicznie. Jestem teraz naćpana jakimiś przeciwbólowymi więc jako tako mogę siedzieć na łóżku ale np wczoraj wieczorem i przedwczoraj nic nie pomagało i miałam tak okrutne skurcze żołądka że nie mogłam leżeć nie mówiąc już o przewróceniu się na bok- od razu ryk, płacz i chłopak musiał mnie przeciągać. Masakra. I tak będzie jeszcze jutro, normalne jak mam @.
Dziś i jutro szkoła odpada, choć chciałabym jechać jutro na 8 bo mam dość ważne zajęcia, jednak najważniejsze mam w niedzielę na 8 rano- w niedzielę już powinnam się lepiej czuć.

Na chwilę obecną czuję się okropnie i ledwo leżę - nawet leżenie bardzo mnie boli. Chyba znowu spróbuję zasnąć.
:cry: :cry: :cry:

A u dentysty wczoraj nie byłam bo mój luby bardzo póżno wrócił z pracy- padnięty, i powiedział że moje dziąsło dobrze wygląda i żebym po prostu odstawiła antybiotyk i płukała szałwią/smarowała tym żelem. I tak zrobiłam.

Vasques- odpuść bo naprawdę ona Cię znienawidzi jak jej będziesz dupę zawracał. Scrat bardzo dobrze napisał. Jeszcze dwadzieścia razy dziewczynę zmienisz zanim się ożenisz.
magdalenabmw

przez Kn24 19 mar 2010, 12:50
a ja bym z checia poszla spac bo maly mi cala noc rozrabial i ledwo jestem przytomna taki los matki :) a samopoczucie jak na razie w miare oby tak do wieczora :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez agaska 19 mar 2010, 13:32
Wlasnie wstala. Taaak, wiem, bardzo wczesnie :mrgreen:
Zaraz pojde z jakim kijem i natrzepie sasiadce z gory po lbie, bo od rana puszcza mi techno nad glowa z wiezy...
Be the change you want to see in the world

przez dogomaniaczka 19 mar 2010, 16:11
mój dzień dzisiaj jest dziwny. usłyszałam od dziewczyny stojącej obok która nie zwracała się do mnie tylko do swoich znajomych że wyglądam jak suka i wredna osoba. co jest absolutną nieprawdą :O na stwierdzenie jej znajomych że siedzę obok niej powiedziała " no i co z tego" jezu..co za ludzie..
dogomaniaczka

przez puszekokruszek 19 mar 2010, 16:26
Byłoby nawet ok gdyby nie to, że córka mnie wyprowadziła z równowagi, 3 fajki pod rząd nie pomogły więc się uspokajam przy kompie ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 16:27
dominika92 napisał(a):mój dzień dzisiaj jest dziwny. usłyszałam od dziewczyny stojącej obok która nie zwracała się do mnie tylko do swoich znajomych że wyglądam jak suka i wredna osoba. co jest absolutną nieprawdą :O na stwierdzenie jej znajomych że siedzę obok niej powiedziała " no i co z tego" jezu..co za ludzie..

:shock: :shock: :shock: :shock:

I nic nie zrobiłaś? Ode mnie dostałaby po ryju z miejsca za takie coś, albo za włosy i do parteru. Co za chamstwo!
Gratuluję cierpliwości. :o A znasz tą dziewuchę?
magdalenabmw

przez dogomaniaczka 19 mar 2010, 16:34
magdalenabmw, ajj niestety nie jestem tego typu osobą :< ale staram się nie przejmować. zwłaszcza że nie trawię tej dziewczyny. jest z mojej klasy. niestety. no chamstwo się szerzy ;/ to było do tego jeszcze BEZCZELNE. ale jak to powtarza mój chłopak nie kłóć się z głupim bo ludzie mogą nie zauważyć różnicy :)
dogomaniaczka

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 16:44
dominika92 napisał(a):magdalenabmw, ajj niestety nie jestem tego typu osobą :< ale staram się nie przejmować. zwłaszcza że nie trawię tej dziewczyny. jest z mojej klasy. niestety. no chamstwo się szerzy ;/ to było do tego jeszcze BEZCZELNE. ale jak to powtarza mój chłopak nie kłóć się z głupim bo ludzie mogą nie zauważyć różnicy :)

Aaaa myślałam że to obca jakaś! Jeśli chodzi o klasę to mam ten sam problem co Ty. Też mam takie dwie dziewczyny na moim roku na studiach- nienawidzimy się że hej. I jeszcze nie wrzucamy sobie publicznie ale było pare nieprzyjemnych sytuacji. I w sumie nie wiem jak bym zareagowała tak 'na żywo' bo do tej pory wyzywałyśmy się tylko przez internet, a na żywo poprowadziłyśmy 'dyplomatyczną' dyskusję gdzie ona mi groziła a ja jej tylko odpowiedziałam że za takie coś grozi do dwóch lat więzienia.

Hmm ciężka sprawa... Możesz olewać i możesz im natłuc albo odpyskować... Zależy czy się dobrze bijesz i jak one się biją ;) Nie no żartuję :P Lepiej się nie bij. Ale możesz jej odpowiedzieć że nie życzysz sobie takich epitetów.
A dyskusja z takimi faktycznie nie ma sensu. Głupi najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
magdalenabmw

Sortuj wg