Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 11 mar 2010, 17:52
magdalenabmw, błąd że od razu nie poszłaś do dentysty! Ten ząb cię boli już ileś dni a ty tylko bierzesz przeciwbólowe... trzeba od razu do dentysty! Ja też kiedyś tak zwlekałam, trochę bolał a potem okazało się że muszą zatruć, bo już się całkiem zepsuł... i moja dentystka powiedziała że jak bym od razu poszła to by się jeszcze dało uratować! No i kasę trzeba odżałować, sporo kosztuje ale nie ma wyjścia.
polakita

przez BladeM 11 mar 2010, 18:23
Magda to jutro zamiast do szkoly musisz leciec do detysty i po antybiotyk.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez magdalenabmw 11 mar 2010, 18:24
Polakita pomyliły Ci się moje zęby hehe :mrgreen: Już tłumaczę - mam do wyrwania dwa korzenie, na ich miejscu muszę zrobić mosty. To jest 6 i 7 na dole po lewej stronie. A u góry po prawej stronie mam 7kę - zaplombowaną. To ona mnie czasem boli, to przez nią leżałam w szpitalu. Pójdę z nią do dentysty (po raz setny) jak wyrwę korzenie. Korzenie planowałam wyrwać w przyszłym tygodniu bo już znalazłam odpowiedniego chirurga. Jutro, ewentualnie w poniedziałek chciałam iść do nich zrobić rentgena. A tu nagle ropa przy tych korzeniach... Mam taką wielką bulwę i boli !

Już trochę się uspokoiłam, dzięki dziewczyny :* Dzwoniłam do chłopaka, powiedział żebym zjadła ten antybiotyk co mam i on będzie w domu za ok 1,5 h to poszukamy dentysty albo pojedziemy do lekarza (mamy w rodzinie lekarza) i weżmiemy receptę na ten antybiotyk co mam te ostatnie dwie tabletki.

Co sie stało z tymi zębami? Wstawili mi plomby a na około plomb zęby mi się obkruszyły -w ciągu jednego dnia :? Teraz mam same korzenie w dziąśle, trzeba je wyrwać i mosty wstawić.

Ech...

Ale mam dzień :? W morde jeża...

BladeM
- szkołę mam na 16, to zdążę. A jeszcze dziś poszukam dentysty, a jak dziś nie znajdę to pojadę do lekarza tego mojego i wezmę receptę :cry:
Ostatnio edytowano 11 mar 2010, 18:25 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 11 mar 2010, 18:25
złe dni nadeszły, całkowity dołek psychiczny i ataki nerwicy dzień w dzień, trwające wiele godzin. siedzenie do 14.30 w pracy wywołało we mnie ból całego ciała (bo atak spowodował tradycyjnie chęć ucieczki do domu), jestem emocjonalnie rozbita (moja wina, bo w moim stanie należy unikać emocji), boli mnie wszystko, serce, mózg, komórki, kości. Myśli też bolą. Ciało i umysł chcą eksplodować. Do tego mam zapalenie pęcherza, które boli cholernie niezależnie od nerwicy.
mrok zeszłego roku rzuca się cieniem na teraźniejszość, myślałam, że nie będzie już tak źle, jak w zeszłym roku.... do tego tuż za rogiem czają się urodziny, liczenie lat i straconych szans, przegapionych okazji etc.
żyć nie umierać :/
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 11 mar 2010, 18:28
magdalenabmw napisał(a):
Co sie stało z tymi zębami? Wstawili mi plomby a na około plomb zęby mi się obkruszyły -w ciągu jednego dnia :?

Spartolona robota, dentysta amator za bardzo Ci wyborował i sie pokruszyly :?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez magdalenabmw 11 mar 2010, 18:34
Aleks*Olo- generalnie mam 20 lat i nie mam czterech stałych zębów :? Mam już jednego sztucznego, jeden to 7ka więc mam dziurę i te dwa korzenie. Cholernie słabe zęby, rodzinnie to mamy.... Most prywatnie kosztuje 1500zł. Jak myślicie- da radę na NFZ to zrobić? W końcu to nie jest estetyka, ciężko mi jeść bez tych zębów i policzek mi sie zapadnie :(

Korba- leki nic nie pomagają? A co z terapią? Myślałam że już lepiej u Ciebie :?
magdalenabmw

przez Mizer 11 mar 2010, 18:47
współczuje sprawy z zębami, od kiedy znieczulenie jest na NFZ olałam kwestię zębów, na szczęście nie mam już znimi takich problemów.

W ogóle to dostaję ch**a bo odstawiam powoli leki, dzisiaj wzięłam za dużo przypadkiem i mi sie kręci w głowie. Czekam aż to będzie już za mną, na prawde jest denerwujące jak ma sie brze neuronów w mózgu :P

A że jeszcze muszę rysować- do pracy i do kursów, to już w ogóle mam zayebistą motywację, żeby wychodzić z domu, siedzę nad tymi rysunkami i dziczeję, kolce mi rosną :P i ogon. nie dziwię się, że artyści to dziwacy. mogłam sie zapisać w miejsce gdzie sie rysuje w pracowni z ludźmi innymi, ale raz, że drogo sobie życzą, dwa, że za późno.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Korba 11 mar 2010, 18:49
Szczerze mówiąc leki nie dają wielkiej różnicy. Terapię skończyłam, tzn zrezygnowałam z niej. Teraz chcę wychodzić z leków, bo po co je brać, skoro i tak się męczę. Magda, bywa lepiej, ale wraca znienacka. Nie wiadomo kiedy. Albo gdy pozwolę sobie na emocje. Generalnie muszę żyć jak robot, żeby mnie nie po*ebało.

Współczuję Ci z tymi zębami, dobrego dentysty to ze świecą szukać, znam dwóch, ale jeden jest w Katowicach, drugi w Toruniu, więc niewiele Ci to da...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 11 mar 2010, 18:50
Mizer- jestem artystką i nie uważam się za dziwaka :smile: Idz na studia - ASP- tam sie maluje w grupie :smile: Ja osobiście uwielbiałam rzeżbić w grupie, zawsze kupa śmiechu była :mrgreen:

Korba- nerwica jak sraczka, przychodzi z nienacka :? .. Musisz walczyć. Czemu terapię rzuciłaś? Może lekarza zmień?
magdalenabmw

przez Joaśka 11 mar 2010, 19:27
Magda, a ten chirurg szczękowy, do którego masz iść to sprawdzony jest? Bo ja znam bardzo dobrego w Wawie dentystę i chirurga szczękowego. ;)
A propos słabych zębów - polecam ksylitol (naturalny cukier z brzozy) - bardzo wzmacnia kości i zęby, zapobiega próchnicy, działa bakterio- i grzybobójczo, i smakuje jak normalny cukier :mrgreen: Tylko, że w odróżnieniu od zwykłego cukru jest bardzo zdrowy i można go nawet jeść przed snem po umyciu zębów, co nawet jest zalecane. :mrgreen: Jedyny minus - jest drogi, bo kosztuje ok. 80 zł kilogram.
Joaśka

przez Korba 11 mar 2010, 19:32
magda, ja już miałam chyba więcej lekarzy niż facetów, ileż można :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 11 mar 2010, 19:37
Joasia- ja mieszkam w Szczecinie :mrgreen: Chirurg sprawdzony, ciął mojego faceta :smile:
Korba- facetów zmienia się do skutku, to lekarzy chyba tez ;)
magdalenabmw

przez Korba 11 mar 2010, 19:39
facetom się nie ufa, lekarzom też nie ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 11 mar 2010, 20:26
Jestem wściekła :evil: Moja znajoma lekarz nie chce mi przepisać tego antybiotyku bo twierdzi że 'powinien to zobaczyć lekarz' - no a ona kim jest? :evil:
Byłam w aptece, kupiłam ten żel o którym pisałyście, szałwię i przeciwbólowe w razie czego. Mój chłopak pojechał jeszcze do pracy, ale wraca za godzinę i jedziemy szukać po mieście dentysty. Wygląda to naprawdę niedobrze, dlatego wiem że nie ma żartów. Ropa to ropa - możne nawet do śmierci doprowadzić.

Trzymajcie kciuki. Miłego wieczoru Wam życzę !
magdalenabmw

Sortuj wg