Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VasqueS 10 mar 2010, 22:01
Będę miał się czym zająć, wiem, że zwierzak będzie wdzięczny i będzie ze mną zawsze, to mnie podbudowuje.
To mnie dalej boli, przed chwilą brat się ze mnie śmiał i wziełem to do siebie ale staram się nie przejmować.
Jak się sypie to wszystko...
Ale nie, nie upadnę !
Pokonam to !
VasqueS

przez scrat 10 mar 2010, 22:08
magdalenabmw napisał(a):Scrat- a jak przerwę kurs w połowie to zwrócą mi pieniądze które do tej pory wpłaciłam? Czy nie? Bo reszty nie muszę płacić, to już wiem, ale czy zwrócą za to na co już chodziłam i zapłaciłam (np teoria).

Kasy raczej nikt nie odda, po prostu kurs można przerwać w każdej chwili i kontynuować jak się ma ochotę albo czuje się lepiej.

agaska napisał(a):scrat, kurs? Robilam w 2006/2007 :P

To jest ważny bezterminowo. Po prostu jak zdasz teorię to masz pół roku na zdanie praktyki a potem znowu musisz zdawać teorię, no i 3 niezdane teorie lub praktyki to konieczność wzięcia lekcji doszkalających (niekoniecznie tam gdzie robiłaś kurs).

iryss napisał(a):Ja kiedyś miałam myszo-skoczka, ale musiałam go oddać bo w nocy jak skakał po klatce to spać nie mogłam!!!

Mam skoczki.
Przyjaciel forum

przez agaska 10 mar 2010, 22:12
Vasques, brawo :) W koncu masz przyjaciela. Coprawda futerkowego, ale zawsze :mrgreen: To Ci pomoze sie ze soba pogodzic. Polecam zapisac sie na jakims forum szczurkowym, poznac ludzi. Moze poznasz kogos ze swojego miasta, z kim bedziesz miec wspolne zainteresowanie? Kto wie :) Ostatnio dosc czesto przekonuje sie, ze swiat jest maly :)

magdalenabmw, wspolczuje. Ja mam 4 zeby do leczenia, wizyta w kwiatniu... Bede robic po 2 na raz, zastanawiam sie nad wyrwaniem 1. Ale wiadomo - pietram.

scrat, to mnie pocieszyles, bo juz myslalam, ze 1500zl poszlo w bloto :P
Be the change you want to see in the world

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 10 mar 2010, 22:16
magdalenabmw, nie no co Ty zimą mam męża a latem jest za gorąco aby mieć zimno w pokoju ;) iryss, tez mialam myszoskoczki - i to całą "plantację" :lol: miesiąc temu zdechł ostatni :(

przez magdalenabmw 10 mar 2010, 22:18
Też kiedyś miałam myszoskoczka :smile: Ale nie dał sie głaskać :? I miałam z pięć owczarków niemieckich, łącznie z dzisięć kotów, myszkę, chomika, królika, rybki...

Vasques- masz 17 lat chłopie, jesteś prawie dorosły, a przejmujesz sie tym...że sie z Ciebie brat nabija? Ale wiesz co, dziwisz się mu? Masz tendencje do robienia z siebie ofiary, a prawdziwy facet nie może taki być. Bądz twardy i miej w dupie to że on sie śmieje, albo mu odpyskuj coś. A Ty zamiast coś odpowiedzieć że sobie nie życzysz itp to Ty sie zaczynasz żalić nad sobą :? Czasem mam wrażenie że zachowujesz sie jak 10 letnia dziewczynka :? A jesteś przecież prawie dorosłym facetem! Że masz zwierzę to fajnie, ale nie licz na zbyt wiele z jego strony - to tylko szczur, nie zastąpi Ci kontaktu z żywymi ludzmi.

Joasia
- wiem, wiem. Najpierw muszę iść wyrwać dwa korzenie, potem pójdę z tym zębem. Mam go dość bo nawet w szpitalu przez niego leżałam :evil: Idę może nawet w piątek na rentgen szczęki, potem zaraz do chirurga, mam nadzieję załatwić to w ciągu 2 tygodni. A tyle muszę wytrzymać na lekach. On codziennie nie boli, tylko czasem... Na szczęście. Teraz mnie ćmi, ale na lekach jestem :? :-|

Scrat- czyli mogę sobie teorię albo praktykę przerwać a np po dwóch miesiącach skończyć, tak? Nawet na raty jak biorę? Fajnie by było tak!

Fobia- wez wypożycz mi tego męża jak on tak dobrze grzeje! Postawię go w kącie i będzie za kaloryfer robił, mniejszy rachunek przyjdzie za ogrzewanie :mrgreen:

A ja sie teraz gorzej czuję, tak lęk mnie łapie od wczoraj....... Ech :cry:
magdalenabmw

przez fobia 10 mar 2010, 22:20
magdalenabmw, hhehehe moge pożyczyć w celu grzewczym, nie ma sprawy ;)

przez magdalenabmw 10 mar 2010, 22:21
Fobia- to zamawiam na przyszłą zimę, abonament sobie wykupię na cały sezon grzewczy :mrgreen: Mogę mu Murzynka piec z kokosami i czekoladą nawet, jak chce :P ;)
magdalenabmw

przez fobia 10 mar 2010, 22:23
magdalenabmw, taaa za murzynka to on wszystko zrobi a z kokosami to juz wogóle ;)

przez jacas 10 mar 2010, 22:29
hej ;) dawno mnie tu nie bylo. wreszcie mozna troche odsapnac
jacas

przez fobia 10 mar 2010, 22:31
jacas, hej ,hej :) tatuaż zagojony ? ;)

przez jacas 10 mar 2010, 22:32
tak fobia, co prawda byl robiony troche ponad tydzien temu ale juz mnie zupelnie nic nie boli. na poprawki mialem isc za 2 tygodnie ale mysle zeby isc juz za tydzien bo wydaje mi sie, ze juz wszystko ok :)
jacas

przez VasqueS 10 mar 2010, 22:36
Staram się nie przejmować ale teraz gorzej się czuję, nie roztkliwiam się, jestem mocny, staram się!
Ja jestem jaki jestem i mam wady i zalety sobie powtarzam, jestem po prostu w gorzej formie ale staram się jak najszybciej ją zakończyć!
VasqueS

przez Paranoja 10 mar 2010, 23:13
pobudka o 6 rano Obrazek bo tacie koniecznie mailem coś wysłać trzeba, myślałam, że zamorduję Obrazek.
Poszłam spać dalej, obudziłam się ok. 11, wykąpałam, poszłam na kroplówkę, do lekarza na kontrole, okazuje sie, że zabiegu nie będę miala, przynajmniej nie teraz, a potem na kurs niemieckiego pobiegłam, nie powiem, panikowałam, ale było super :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez scrat 10 mar 2010, 23:18
magdalenabmw napisał(a):Scrat- czyli mogę sobie teorię albo praktykę przerwać a np po dwóch miesiącach skończyć, tak?

Teoria to parę dni wykładów i egzamin wewnętrzny (zgodnie z prawem musi być, ale w praktyce różnie to bywa), w każdym razie leci od razu. Jak oblejesz wewnętrzny to nic się nie stanie, zdajesz go do skutku, w większości szkół to i tak tylko formalność (chociaż są takie które każą sobie np. płacić symboliczną kasę za kolejny wewnętrzny). Ale teoria jest do nauczenia, po prostu musisz usiąść w domu nad testami na kompie i je przerabiać tak długo aż się nauczysz. A jazdy możesz brać tak często (albo tak rzadko) jak chcesz.
Przyjaciel forum

Sortuj wg