Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 10 mar 2010, 16:48
Vasques- jak mieszkałam na wsi, a potem nad morzem to wychodziłam z kotem. On bardzo lubi na smyczy chodzić albo biegać po ogrodzie. Tutaj w mieście nie ma gdzie wyjść, same ulice i brudne chodniki - a ludzie od razu sie gapią jak na idiotę, psy szczekają, masakra. Albo jakieś dzieciaki podbiegają i chcą głaskać (a potem muszę kąpać kota, już nie mówiąc że moja kicia nie lubi obcych i jest przerażona jak ktoś ją dotyka), albo jakieś stare baby zaczepiają ''a co to za rasa, a jakie ma oczy, a jak ma na imię'' srutu tutu majtki z drutu... :? :/ Chwili spokoju nie ma! Psem sie nikt nie interesuje, a kotem zaraz (szczególnie jak wygląda inaczej niż typowy kot).

Scrat- a jak przerwę kurs w połowie to zwrócą mi pieniądze które do tej pory wpłaciłam? Czy nie? Bo reszty nie muszę płacić, to już wiem, ale czy zwrócą za to na co już chodziłam i zapłaciłam (np teoria).

Jadis- mi zatoki schodzą, dziąsła mnie bolą i głowa, bardzo fajnie jest, możemy sie zamienić! :P :-|
magdalenabmw

przez Joaśka 10 mar 2010, 17:12
magdalenabmw napisał(a):Jadis- mi zatoki schodzą, dziąsła mnie bolą i głowa, bardzo fajnie jest, możemy sie zamienić! :P :-|

To samo mam :roll: Nic nie mów nawet o zatokach!!! :evil: :cry:
Joaśka

przez VasqueS 10 mar 2010, 17:15
magdalenabmw, No tak , duże miasto to tak jest :/
Zrobię dziś podejście ze szczurem pójdę z mamą do sklepu, może uda mi się ją namówić.
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 10 mar 2010, 17:47
magdalenabmw, rooisbos wypije pod kazda postacia :D To w sumie nie herbata, a napar, ciezko to wytlumaczyc. Tak czy siak, ma rowniez wlasciwosci uspokajajace. Poprawia humor, wzbogaca organizm w zelazo, niweluje mdlosci i wszelkie inne dolegliwosci ukladu pokarmowego. Jest bardzo zdrowa. Earl grey to po prostu earl grey. Czarna, aromatyzowana herbatka, ale jedna z moich ulubionych (zdecydowanym faworytem jest Irish Cream firmy Teekanne... MNIAM!). O kocim pazurku juz cos kiedys slyszalam, ale nie probowalam na sobie :mrgreen: Dla mnie najlepsze miejsce na swiecie - sklep z herbatami, do ktorego jak wejde to mam sloje i puchy od podlogi do sufitu na kazdej scianie. I ten aromacik... mmm... cudo! Kocham herbate :mrgreen:

Bylam u lekarza. Zrobil ze mna porzadny wywiad, napisal skierowanie na rtg (ze swoimi zarcikami, ze przy takim "grubasie" jak ja, to na pewno dawka promieniowania bedzie "malutka" :P uwielbiam mojego lekarza, zawsze mnie rozsmieszy), ale juz z wywiadu wywnioskowal klasyczne objawy skrzywienia kregoslupa. RTG dal mi tylko dlatego, ze mu jeczalam, ze chce miec pewnosc i zeby masazystka wiedziala jak mi en kregoslup walkowac. Jutro odbieram zdjatko. Niestety znow mnie boli, bo mnie powykrecali na stole do zdjec :P Ale kupilam sobie paluszki i czekolade i topie smutki w mojej kochanej mlecznej alpen gold (milki nie moge, bo ma paste z orzechow laskooowyyyych, a ja tak uwielbiam milke :( )

scrat, kurs? Robilam w 2006/2007 :P
Be the change you want to see in the world

przez paradoksy 10 mar 2010, 17:50
Joaśka, magdalenabmw, ja szósty dzień na antybiotyku jadę ( i innych wspomagaczach hehe)... ale już prawie wszystko zeszło.
W końcu czuję jakiekolwiek zapachy :shock:
paradoksy

przez magdalenabmw 10 mar 2010, 18:06
Agaska- to widzę że mamy wspólne hobby- herbaty i czekoladę :smile: Ja w sumie u mnie w mieście mam trzy takie miejsca- wielka herbaciarnia (mają tam też kawy), Chococafe ( dom czekolady, raj dla ciała i duszy!), i mydlarnia :mrgreen:

Paradoksy- a tylko na wiosnę Ci schodzą? (albo nie schodzą :P ) mi jeszcze na zimę czasami, tak w listopadzie).
magdalenabmw

przez agaska 10 mar 2010, 18:15
magdalenabmw, ja jeszcze uwielbiam czerwone wino i Guinnessa :mrgreen: Ale czekolada z dobra herbata tez smakuje wysmienicie, mmm... O wlasnie, walne sobie earl greya z rumem, natre sie aromatolem i walne do wyra wygrzac plecki 8) Do wieczora sie juz nie ruszam.

przez paradoksy 10 mar 2010, 18:28
magdalenabmw napisał(a):Paradoksy- a tylko na wiosnę Ci schodzą? (albo nie schodzą :P ) mi jeszcze na zimę czasami, tak w listopadzie).

nie, schodzą tylko po antybiotykach. żadne ibupromy zatoki czy insze gówna.
a mam przynajmniej raz w roku (jesień lub zima) albo więcej...
paradoksy

przez Joaśka 10 mar 2010, 18:37
paradoksy napisał(a):Joaśka, magdalenabmw, ja szósty dzień na antybiotyku jadę ( i innych wspomagaczach hehe)... ale już prawie wszystko zeszło.

A ja z kolei przez chore zatoki mam silną nadwrażliwość na zapachy i to jest strasznie uciążliwe. :evil: A co to za antybiotyk? Pomaga na zatoki? Sinupret jest dobry na przewlekłe stany, ziołowy skuteczny lek.
Joaśka

przez paradoksy 10 mar 2010, 18:40
Joaśka napisał(a):
paradoksy napisał(a):Joaśka, magdalenabmw, ja szósty dzień na antybiotyku jadę ( i innych wspomagaczach hehe)... ale już prawie wszystko zeszło.

A ja z kolei przez chore zatoki mam silną nadwrażliwość na zapachy i to jest strasznie uciążliwe. :evil: A co to za antybiotyk? Pomaga na zatoki? Sinupret jest dobry na przewlekłe stany, ziołowy skuteczny lek.

antybiotyk - Klarmin
reszta wspomagaczy:

Obrazek
paradoksy

przez magdalenabmw 10 mar 2010, 18:43
Hehe niezła lista :mrgreen: :P Też taką miałam ostatnio, na zapalenie okołoustne.
To ja mam chyba troszkę lepiej niż Wy, bo mi zatoki same schodzą, bez leków. Boli wtedy trochę i czuję jak mi ta maż spływa po gardle :? Fuj.
Ale lepsze to niż ściągnie igłą.
magdalenabmw

przez agaska 10 mar 2010, 18:50
paradoksy, :shock: Tyle lekow w tak mlodym wieku?
Na zatoki najlepsze jest ACC + Flixonase (steryd donosowy, na recepte tylko, ale mnie uratowal kiedys od punkcji, takze polecam!).

przez Joaśka 10 mar 2010, 19:08
Paradoksy, ja nie mogę, aż tyle leków?!!? Biedna... :shock: :shock: :roll: Miałaś robioną tomografię zatok?

agaska napisał(a):paradoksy, :shock: Tyle lekow w tak mlodym wieku?
Na zatoki najlepsze jest ACC + Flixonase (steryd donosowy, na recepte tylko, ale mnie uratowal kiedys od punkcji, takze polecam!).

Mi Flixonase nic nie pomogło niestety :roll: Ulgę przynoszą mi inhalacje solą jodobromową/iwonicką... Ale wystarczy, że jest suche albo zimne ostre powietrze czy przebywam w zakurzonym lub klimatyzowanym pomieszczeniu i znowu to samo... Dlatego czekam z niecierpliwością na deszcz, wtedy odżywam... ;)
Joaśka

przez fobia 10 mar 2010, 19:19
paradoksy, niezły grafik ;)

ja mam katar prawie cały rok, ale tylko rano 8) tak dziwnie , nie wiem czemu ale jakoś nie chce mi się tego sprawdzać i biegać po lekarzach

dzień narazie mija bez przeszkód

Sortuj wg