Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VasqueS 08 mar 2010, 16:40
magdalenabmw, Wiem, że się nie zachodzi tak łatwo, jak trzeba będzie to zajdziesz.
Napisałem nowy Rym zobaczcie z odpowiednim wątku. :)
VasqueS

przez fobia 08 mar 2010, 17:05
ja miałam 23 lata jak brałam ślub - teraz uważam ,ze to dosyć szybko chociaż decyzji nie załuję - bo była najlepsza jaką w życiu dokonałam ;) Ślub był we wrzesniu i było pięknie. Jednak jest to bardzo poważna decyzja i trzeba przemyśleć dokładnie wszystkie za i przeciw ;)

przez paradoksy 08 mar 2010, 17:06
jakoś tak..... z dupy :-|
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Manka 08 mar 2010, 17:23
Witam wszystkich ! mój dzisiejszy dzien , hmm jak do tej pory naprawde jak najbardziej "normalny" duzo dobrych rzeczy mnie dzisiaj spotkało do południa ;) mam nadzieje ze taki bedzie do konca dla odmiany. No ale lękuje sie heh ale nie tak jak na co dzien , dzis tak jakby mniej ! ;) I cieszy mnie ten fakt bardzo .

P.S. Wszystkiedo naj ... wszystkim Kobitkom na forum z okazji Naszego Świeta ;)

przez Feith 08 mar 2010, 18:52
Vasques, a może "Twoja dziewczyna" nie rozmawia z Tobą na ten temat tak często, jakbyś chciał, ponieważ widzi, że cokolwiek nie powie, Ty nie rozumiesz, o co jej chodzi. I tak, uważam, że jeśli decyduje się na coś zbyt wcześnie, to jest to właśnie zeszmacenie się. Przepraszam, że wypowiadam się na forum, ale sytuacja nie wygląda tak, jak ją tu przedstawiasz. Szczerość do podstawa. Ale czy trzeba wałkować swoje przemyślenia za każdym razem od początku? Ilekroć do tego wracamy, a ja mówię nie, mam wrażenie, jakbyś powtarzał tylko "dlaczego nie?". Nie lubię wywlekać takich spraw publicznie, chcę jedynie przekazać, że jest druga strona tego medalu. Nie naciskasz. Ale próbujesz nakłonić mnie do przyjęcia Twojego punktu widzenia.

Tak, zraniłam Cię. Tak, żałuję. Szkoda, że mimo to masz do mnie żal. Ja go do Ciebie nie miałam, a także zadałeś mi ból...

Przepraszam za off-top.
Feith

przez linka 08 mar 2010, 19:09
Feith, Vasques, z doświadczenia wieloletniego związku powiem jedno......to co tu robicie zabija związek, wywalanie brudów na forum publiczne naprawdę nic nie pomoże..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 08 mar 2010, 19:11
Feith- Vasques to Twój chłopak? Mi też nie wydaje się aby wylanie żalu tutaj coś pomogło, raczej może popsuć. Linka wie co mówi, przyłączam się do tego (też z racji kilkuletniego związku).

Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) A z tym nakłanianiem do swojego zdania to przypomniało mi się jak remontowałam mieszkanie. Moja mama z teściową przyjechały i jedna przez drugą gderały : ''Dziecko, ja nie mówię że masz tak zrobić, ale TAK będzie najlepiej'. :mrgreen:

Ech, a ja sie zabieram do robienia lasagne i tarty truskawkowej.

p.s. Dziś rozmawiałam z teściową, pierwszy raz tak normalnie od listopada. Zadzwoniła z życzeniami na Dzień Kobiet.
magdalenabmw

przez Feith 08 mar 2010, 19:12
linka, masz absolutną rację. Zwyczajnie przykro mi, że mój chłopak pisze bez uzgodnienia o naszym życiu intymnym na forum. (Które ja też czytam...) Ale tą rozmowę przeprowadzę z nim sama, nie tutaj.
Feith

przez VasqueS 08 mar 2010, 19:57
magdalenabmw, To był błąd, załatwię już to z Asią.
VasqueS

przez 12345 08 mar 2010, 20:05
hej,ostatnio próbuję odłożyć ParoMerck,na poczatku bralam cala tabletke,później przez 3 dni 3/4 tabletki,teraz od jakichś 5 dni biorę pół tabletki,ale wczoraj zapomniałam wziąć i pod wieczór miałam dziwne uczucie - 'prądy' w głowie.dziś od rana jeszcze bardziej się nasiliły,chwilami są tak mocne że mam wrażenie,że mnie ogłuszają.nie jest to bolesne uczucie ale bardzo nieprzyjemne.może jestem zbyt małostkowa,ale oprócz tego od paru tygodni drży mi prawa powieka...strasznie wnerwiające uczucie,ale nie tak nieprzyjemne jak te prądy...w dodatku często czuję się źle,myśli samobójcze,wyobcowanie,agresja,płacz,bezradność,oczywiście wszystko tłumię w sobie...jeśli ktoś wie coś na temat tych prądów i co powinnam z tym zrobić,błagam o odpowiedź.ja ogólnie potrzebuję pomocy,taka ze mnie słaba jednostka,tylko nie wiem,kogo o nią prosić.boję się komukolwiek zaufać.dlatego pewnie zwracam się do ludzi z internetu...

przez VasqueS 08 mar 2010, 20:36
Witajcie!
Asia ze mną zerwała, teraz nie mam po co żyć, cała moja terapia poszła na marne.
Wróciłem do Linkin Park, jestem załamany powiedzcie mi jestem okropnym potworem ?
VasqueS

przez nieśmiała332 08 mar 2010, 20:42
Wiem że to boli ale jak to mówią czas leczy rany...nie zaprzestawaj terapi:) Głowa do góry :)
nieśmiała332

przez magdalenabmw 08 mar 2010, 20:43
Vasques- trzy pytania:
Ile macie lat? Jak długo byliście razem? Dlaczego zerwała?

Nie obraz się, ale zachowujecie się jak 13 latki :?
magdalenabmw

przez VasqueS 08 mar 2010, 20:45
magdalenabmw, Zerwała z powodu moich wpisów, i żebyśmy przestali się ranić.
Ja ją kocham, czuję potworne lęki, mam czarne serce :((
Byliśmy razem 3 miesiące ja 17 Ona 15.

W dodatku cały czas myśli głupie wracają, chyba bez noża się nie obejdzie.
Proszę moderatorów o skasowanie tych postów które zaraportowałem.
VasqueS

Sortuj wg