Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 19:21
Vasques- na razie nie idzie a leży :mrgreen: heh Od poniedziałku zaczynam :smile:

A swoją drogą, ostatnio jak pisałam tu z Wami o moich kompleksach to trochę mi się samoocena podniosła jak napisaliście mi że jest dobrze i już mi lżej było, ale dziś mój kolega rozwiał wszelkie wątpliwości :
On- czemu nie byłaś w spa?
Ja- bo mam kompleksy.
On- no co ty, mi sie bardzo podobają twoje grube udka :twisted:

...

haha
magdalenabmw

przez VasqueS 06 mar 2010, 19:30
magdalenabmw, :/
Ja się gorzej czuję po takich akcjach, czuję się jak bezwartościowy śmieć.
Współczuję Mistrzowi kaszlu i płaczu!
Wy****ię mu shota że się nie pozbiera ta niemota.
VasqueS

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 19:44
Vasques- tak z serca radzę Ci abyś się wyluzował, bo żle to sie może skończyć. Nie unoś się.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 06 mar 2010, 19:45
magdalenabmw, Dobrze, już emocje opadły.
:)
VasqueS

przez Manka 07 mar 2010, 14:43
Witam wszystkich :smile: tak siedze i mysle czy cos dzisiaj pisac czy nie i hmm mysle ze skoro już to robię to nie ma nad czym sie zastanawiać ;) Moj dzisiejszy dzien troche nie bardzo taki jak myslałam ze bedzie.Heh wogole ten tydzien był dla mnie dziwny ... niby nie zły ale miałam gorsze samopoczucie.Moze dzisiaj juz w mniejszym stopniu ale nadal je takie mam na dodatek jutro poniedziałek co sie wiąze z porannym lękiem :roll: przed całym tygodniem i oczywiscie wstaniem z łóżka heh.Poza tym nie widziałam sie od tygodnia z moim partnerem i może to śmieszne ale troszke mi jakoś tak dziwnie smutno bo zobaczymy sie dopiero za tydzien.Czyli reasumujac nie bede widziec go całe dwa tygodnie :roll: pozostaje tylko gg. Heh chyba sie napije ciapuczino na poprawę humorku ... :smile:
Miłego dnia wszystkim ! ;)

przez polakita 07 mar 2010, 14:47
SOLIDARNE W KRYZYSIE, SOLIDARNE W WALCE!!! Lesbijka na prezydenta! Aborcja prawem a nie przestępstwem! Biskupie ródź sobie sam! Co drugie dziecko nie chodzi do przedszkola! Flagi w kolorach tęczy, transparenty, mikrofony, bębny, bębenki i piszczałki - oto manifa 2010 ;)

Nie wiem jak u was, w Warszawie przeszedł (nadal przechodzi) marsz, pierwszy raz coś takiego widzę, nastroje bardzo buntowniczo-liberalno-kontestacyjne. Z większością haseł się nie zgadzam, nie dołączyłabym do takiej manifestacji, oprócz przywilejów dla pracujących kobiet które faktycznie często są na gorszej pozycji niż faceci. Feministek nie lubię, a nawet nie rozumiem. Niemniej jednak chyba skoczę pod sejm pstryknąć kilka fotek, może wam zamieszczę cobyście obejrzeli ;)
polakita

przez VasqueS 07 mar 2010, 14:52
polakita, Bardzo ciekawe, ja też się nie zgadzam z tymi poglądami, jestem za równouprawnieniem ale większość feministek krzywdzi mężczyzn.
VasqueS

przez Joaśka 07 mar 2010, 14:56
No dobre, dobre Polakita :P Powaliło mnie zwłaszcza: "Lesbijka na prezydenta!" A co - kobieta heteroseksualna to już nie? :P I gdzie tu równouprawnienie? :P
"Biskupie ródź sobie sam" też robi wrażenie, hi hi. :P
Joaśka

przez Anja01 07 mar 2010, 15:52
O co chodzi z tym biskupem?
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez MOCca 07 mar 2010, 16:37
polakita, za kilka lat taka manifa nabierze innego znaczenia, jak lesbijki, geje i feministki się uspokoją, bedzie to dopiero marsz równouprawnienia, na który sama bym się wybrała, ale jak widze takie hasła i zero merytoryki to mnie cofa. W Łodzi jest jutro, może rzuce okiem.

Początek dnia a dla mnie jakby koniec, nie mogę się skupić na nauce :-| . A tak na marginesie czy ktoś z Was drogie dziewczęta stosował zabieg mikrodermablazji?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez polakita 07 mar 2010, 16:45
MOCca napisał(a):za kilka lat taka manifa nabierze innego znaczenia, jak lesbijki, geje i feministki się uspokoją, bedzie to dopiero marsz równouprawnienia, na który sama bym się wybrała, ale jak widze takie hasła i zero merytoryki to mnie cofa.

Właśnie mam wrażenie że są osoby które zawsze będą protestować bo tak już mają, a co innego jak się po prostu o coś walczy na co dzień i ma konkretne przekonania i wizje. Tacy też pewnie są. Ja jestem za prawami socjalnymi, za państwem humanitarnym - a nie takim gdzie wygrywa silniejszy, bogatszy, bardziej cwany. Ale też nie za tym żeby państwo dawało każdemu kto poprosi, bo to ludzi rozleniwia. I też myślę że jakaś debata, rozmowa byłaby lepsza niż wykrzykiwanie dziwnych haseł pod tęczowymi flagami... ;)
Inna sprawa że w niedzielę w południe miasto jest puste i tą całą demonstrację oglądali głównie fotoreporterzy, więc demostracja - ale bez widzów ;)
polakita

przez magdalenabmw 07 mar 2010, 17:25
Feministki to owłosione małpy. I mają czelność wypowiadać się w imieniu wszystkich kobiet, a tak sie składa że 90% kobiet sie z nimi nie zgadza. Ja osobiście feministek wręcz nienawidzę.

Mój dzień?
Wstałam o 13 :? Wypiłam kawę.. Teraz leżymy z lubym i myślimy co by tu dzisiaj robić... Chcieliśmy nad morze jechać ale już za póżno chyba.

Boli mnie głowa bardzo od wczoraj. Was też? Mama mi mówi że ją też boli i że to na zmiany pogody.

Miłego dnia :smile:
magdalenabmw

przez Donkey 07 mar 2010, 17:52
Ja wlasnie wrocilam znad morza Madzia.. BYlo cudownie..
Zaluj ze nie wybralas sie!

przez MOCca 07 mar 2010, 18:20
Postulują o parytety, a może by tak huta, kopalnia 50/50 % magdalenabmw, nie miałaś tej mikrodermablazji? Myślałam, że Ty mi pomozesz ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg