Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anja01 05 mar 2010, 19:28
Uwaga! Oftop przeniesiony do offtopu! ;)
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez VasqueS 05 mar 2010, 21:02
Majster, lepiej się zajmij sobą :/
Byłem na terapii i lepiej się czuję.
VasqueS

przez polakita 06 mar 2010, 13:19
a ja dziś miałam rano potężny zawrót głowy :!: ale już mi przeszło, jakkolwiek doszłam do wniosku że jestem chora na głowę, po prostu pier***ta, bardzo konstruktywny wniosek ;)
Oprócz tego umyłam okna (ale tylko w swoim pokoju) i zrobiłam obiad - ryż z fasolą i indyk smażony (zamarynowany wcześniej) czuję się już ok i wybywam na zakupy! Życzę wam udanego dzionka, jest słoneczko, jest git!
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 06 mar 2010, 13:21
byłam na kroplówce, leżę, za chwilę idę podpisać umowę na kurs języka niemieckiego... boję się. Załapałam się na kurs finansowany z unii :arrow: http://www.oei.krakow.pl/2047.html
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez polakita 06 mar 2010, 13:25
Paranoja, ich wuensche Dir viel Spass! ;)
polakita

przez Manka 06 mar 2010, 13:31
Cześć wszystkim ... Ja dzisiaj musze przyznac,ze dzien zaczą mi się szybko i nie mialam nawet czasu sie czym kolwiek niepokoić , niestety zostałam zdarta wczesnie z rana z łóżka mimo ze to sobota , potem zakupy ... sprzatanie heh zadzialalo uspokajająco :smile: Nom i mam nadzieje ze ten dzien pozostanie do końca taki jak jest dotychczas , bo jest lepszy niż przeważnie mi sie to zdarza . Miłego popołudnia i wieczora wszystkim ! :smile:

przez Anja01 06 mar 2010, 13:35
Jak na razie dobrze... Oby tak dalej :)
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Ridllic 06 mar 2010, 13:40
nie najlepsiej i doszedł mi mały kłopot mam nadzieje ,że jakoś go wmiare szybko załatwie . 2 tyg po powrocie do leków a tu dalej wahania samopoczucia wtf :roll:
Ridllic

przez blanka27 06 mar 2010, 13:52
A mój dzisiejszy dzień do kitu miałam dwa ataki nerwicy jeden gorszy od drugiego :evil: Teraz nic mi się nie chce wszystko mnie wpienia rzygać mi się chce na myśl o moim życiu.Sama nie wiem co chce. :x

przez Paranoja 06 mar 2010, 14:08
polakita, odpowiem Ci po kursie ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 06 mar 2010, 14:51
Zakupy kosmetycznie zrobiłam - mazidła, pachnidła, peelingi i inne takie będzie dziś SPA w domu ;), milusio, poprawiłam sobie humor a do tego psiapsióła wyciąga mnie na jakieś party wieczorem ....... nie chce mi się, ale nie można tak gnić w domu ......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez VasqueS 06 mar 2010, 14:58
Mój dzień fajny czytałem książkę udało się około godziny i postanowiłem wrócić do gry przez kompa StarCraft: Broodwar :)
Będzie jakieś ciekawe zajęcie kiedyś pomagała mi ćwiczyć koncentrację bo to jest strategia
Może teraz też pomoże. :)
Posprzątam dom i zarobię na słuchawki wcześniej od mamy! :P
VasqueS

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 17:50
Siema. Ja dopiero wróciłam z zajęć :smile: . Teraz siedzę i kawę piję. Wstałam przed południem i z lekkim lękiem pojechałam do szkoły.Na początku czułam się średniawo ale z każdą minutą coraz lepiej. Miałam się zostać jeszcze na dwóch zajęciach, ale jedne odpadły i wszyscy poszliśmy do domu bo nikomu nie chciało się czekać dwie i pół godziny na te jedne zajęcia.

Zaraz zabieram się za robienie obiadu :smile: Gdyby nie to że boli mnie od rana głowa i zęby trochę to sympatyczny dzień, śmiesznie było w szkole i jestem dumna z tego że dałam radę tam jechać, siedzieć na zajęciach (i to ćwiczenia :P ) i całkiem dobrze sie bawić.

Także jest okej :smile:

Miłego popołudnia!

p.s. Dziewczyny kiedy wybieracie się na zakupy wiosenne? Ja już sie doczekać nie mogę :P
magdalenabmw

przez VasqueS 06 mar 2010, 18:51
magdalenabmw, to dobrze , że na zajęciach wszystko gra :)
Jak idzie trening ?!
VasqueS

Sortuj wg