Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agnieszka.m 05 mar 2010, 14:20
magdalenabmw, przyłączam się do dziewczyn - chyba każda z nas chciałaby tak wyglądać. Ale rozumiem, że to Ty masz sie dobrze czuć we własnej skórze. Mi jeszcze do takiego stanu (w miarę samozadowolenia) brakuje 8 kg :D
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez VasqueS 05 mar 2010, 14:21
scrat, agnieszka.m, Szkoda mi was :/
Nie rozumiesz po polsku a drugi się wymądrza jak to dobrze nie zna J.polskiego ...

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw
A ile chcesz schudnąć widziałem twoje zdjęcia na stronie modelek wiedług mnie wyglądasz dobrze :)
A co twój men o tym sądzi ?
VasqueS

przez Anja01 05 mar 2010, 14:23
Jestem trochę przerażona. Dwa dni na myślenie. trohę się boję. Ale może znajdę sobie zajęcie i będzie dobrze.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 05 mar 2010, 14:23
Anja01, Napewno będzie dobrze w razie czego ja co jakiś czas tu zaglądam :)
VasqueS

przez magdalenabmw 05 mar 2010, 14:25
Naprawdę nie możecie się powstrzymać aby nie być złośliwym? Smutne to jest :( :-|
Zaraz znowu jakiś dym sie zacznie. Zbędny zresztą. Zamiast sie wspierać to Wy sie kłócicie.

Agnieszka- dziękuję, ale jako kobieta na pewno rozumiesz jak to jest. Jak człowiek coś ma, a potem nagle nie ma i budzi się z ręką w nocniku wytykając sobie 'Czemu ci sie nie chciało ruszyć dupy na rower? To teraz masz za karę!'. Co do odchudzania to mogę Ci na pw wysłać pare trików które stosowałam i w pare miesięcy 7kg mi spadło (a swoją drogą że nerwica mnie wtedy zjadała więc pewnie to też 'pomogło'). Chyba już taki urok bycia kobietą, że po prostu musi zawsze coś nam nie pasować, no musi...

Vasques- schudnąć chcę jakieś 3kg bo i tak za dużo to ja nie warzę, ale przede wszystkim muszę się pozbyć cellulitu i rozstępów jakimś cudem i skórę ujędrnić bo jak flak wyglądam, no i sie opalić trochę. Czyli dieta i sport... Ogólnie wyglądam tak jak bym leżała pół roku zamknięta w kartonie i teraz mnie ktoś wypuścił :/
Ostatnio edytowano 05 mar 2010, 14:33 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez Anja01 05 mar 2010, 14:26
Dzięki :) Muszę zaplanować bardzo dokładnie te dwa dni a będzie dobrze. Uf, uf. Cieszę się, że mogę sobie tu pomarudzić. To bardzo pomaga :D Sh - powinieneś dostać Pokojową Nagrodę Nobla za założenie tego forum dla nas :D

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez VasqueS 05 mar 2010, 14:29
magdalenabmw, Można zaakceptować siebie. :)
Tylko właśnie trzeba dojść do tego jak to ,zrobić a wtedy nie ,będzie takich rzeczy które będą odrealnione.
To forum zaczyna się robić śmieszne. :/
Na szczęście nie wszyscy tacy są.
Magda, wierzę w Ciebie.

[Dodane po edycji:]

Anja01, Tak popieram to forum naprawdę deklasuje inne a powiedz czemu musisz planować ?
Ostatnio edytowano 05 mar 2010, 15:22 przez VasqueS, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wieże...
VasqueS

przez Anja01 05 mar 2010, 14:31
Czemu? Bo wtedy czuję się bezpieczna, bo mogę realizować plan, bo jestem zajęta, bo nie mam czasu na myślenie i milion innych rzeczy.

Przepraszam za offtop; nadal czuję się jak kilka minut temu ;)

przez VasqueS 05 mar 2010, 14:31
Anja01, Rozumiem tez tak lubię robić :/!
VasqueS

przez agnieszka.m 05 mar 2010, 14:32
magdalenabmw, ok, chętnie poczytam i może skorzystam z Twoich rad. Ja teraz jestem na diecie Dukana (kiedyś Anna R o tym pisała na forum) i 3 kg udało mi sie zrzucić w 10 dni, pomimo że w zasadzie wcale się nie ruszam i jem dużo, ale oczywiście tylko tego, co jest dozwolone.
A co do Vasquesa, to skoro już tyle musi pisać, to mi chodzi jedynie o to, by jego posty wreszcie zaczęły być przejrzyste, nie chce mi się samej domyślać się, gdzie powinien być przecinek czy kropka. Może niech porozmawia o tym ze swoim polonistą, skoro nie potrafi w ogóle stawiać znaków interpunkcyjnych?
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Anja01 05 mar 2010, 14:35
Sugeruję zmianę tematu na 'Mój dzisiejszy dzień + luźne pogawędki' :D

Vasques - czemu robisz złą minkę? Planowanie jest super. Inaczej bym zginęła, jak to moja koleżanka mówi, 'jak pierdziel w powietrzu' :D

przez linka 05 mar 2010, 14:35
Vasques, Ty dalej nie rozumiesz, kobiety tak mają, że żeby nawet cały świat stanął i powiedział że są piękne, wspaniałe i cud miód to do momentu aż samemu się nie będzie z siebie zadowolonym nic to nie da. To tak jak z nerwicą, boję się, że umrę, tak? (hipotetycznie) i co z tego, ze mi mama, tata, chłopak i pół forum napisze, że nie umrę - i tak będę się bała.
Po prostu kompletnie nie ogarniając problemu dajesz porady za przeproszeniem z d. wzięte.
Zachowujesz się jakby to forum było całym twoim światem, piszesz nam jakie masz lekcje, zaraz zaczniesz pisać co jesz, że teraz poszedłeś siusiu itd - człowieku znajdź sobie jakieś zajęcie, hobby, nie wiem cokolwiek - przecież internet to nie wszystko.... chcesz wszystkim pomagać - tak sie nie da, albo się na czymś znasz albo nie. Ja jak się nie znam - nie daję rad.

Ludzie cię proszę o stosowanie znaków przestankowych, nie bo się czepiają, tylko dlatego, że chcą rozumieć twoje posty - a jest to ciężka sztuka jak jest napisane wszystko jednym ciurkiem.
Nie odbieraj wszystkiego jako atak tylko dobre rady.

magdalenabmw, może to nawet nie chodzi o ten stan w jakim sie znajdujesz, i żeby wrócić do tego co było - humor ci się pewnie poprawi, jak zaczniesz coś dla siebie robić, efekty pewnie przyjdą, ale liczy się fakt, że się nie zapuszczamy - mam to samo ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agnieszka.m 05 mar 2010, 14:38
Anja01, jestem za! Gdzieś musimy pogadać o wszystkim - a takiego miejsca nie ma, każdy temat ma swoje wyznaczone ramy, które cały czas są siłą rzeczy przekraczane, co wiąże się niestety z ostrzeżeniami - może moderatorzy o tym pomyślą?

przez Anja01 05 mar 2010, 14:39
Linka - stresujesz mnie. Aż musiałam sprawdzić swoje posty, czy aby na pewno wstawiłam przecinki gdzie trzeba. Tak się nie robi ludziom niezrównoważonym psychicznie :P ;)

Sortuj wg