Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 04 mar 2010, 16:01
oki, koniec, jak chcecie się kłócić, to proszę to robić na PW :!:

---
dzień jak co dzień; właściwie trochę inny, tyle że tak samo szary jak wczoraj.
no dobra, nie tak samo. wczoraj chwile się przejaśniło, potem przyszły małe chmury, a potem trochę słońca jeszcze.

i nie, nie piszę o pogodzie.
;)
paradoksy

przez VasqueS 04 mar 2010, 16:04
paradoksy, Ja się wcale nie chcę kłócić
Pójdę czytać książkę :)
Może będę mógł się skupić :/
Ostatnio edytowano 04 mar 2010, 16:04 przez VasqueS, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort.
VasqueS

przez magdalenabmw 04 mar 2010, 16:12
Ja mam tylko jedno pytanko jeszcze- Vasques czemu chcesz mieć konkretną liczbę postów i dążysz do tego? Czemu ma to służyć? Pytam bo mnie to ciekawi. Ja sama mam trochę postów (a wolałabym mieć mniej) ale nigdy nie myślałam np- o, mam misję dobić do tysiąca. Mam coś do powiedzenia to piszę, a licznik postów wg mnie w ogóle jest zbędny. Nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz osiągnąć jakąś liczbę postów? Jakaś nagroda za to jest czy jak? Czy ludzie zaczną Cie inaczej widzieć? Hm...
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 04 mar 2010, 16:26
magdalenabmw, Będę się czuł najlepszy jak będę miał najwięcej postów :/
Wiem że to chore ale już tak mam ty chyba masz najwięcej a ja chcę mieć 10000...
VasqueS

przez Jadis 04 mar 2010, 16:27
Vasques, obawiam się, że efekt będzie jeden: wszyscy przestaną reagować na to, co piszesz.
Jadis

przez Lili-ana 04 mar 2010, 16:30
Vasques napisał(a):magdalenabmw, Będę się czuł najlepszy jak będę miał najwięcej postów :/
Wiem że to chore ale już tak mam ty chyba masz najwięcej a ja chcę mieć 10000...

no to bardzo ambitne... :roll:

Ech, u mnie ciężki dzień, mój synek chory, do tego ząbkuje, cały dzień, a raczej od całych trzech dni marudzi i płacze. Wymiękam :?
A jutro mieliśmy z mężem na imprezę wyskoczyć ale jestem wyczerpana zachowaniem synka, nie wiem czy znajdę siły na tańce...
Ostatnio edytowano 04 mar 2010, 16:31 przez Lili-ana, łącznie edytowano 1 raz
Lili-ana

przez VasqueS 04 mar 2010, 16:30
Jadis, Ale ja nie pisze dla postów tylko się czuję lepiej jak widzę że mam dużo :/
Nie piszę bez sensu !
VasqueS

przez paradoksy 04 mar 2010, 16:32
mam radę: zróbcie sobie osoby temat na temat użytkownika Vasques i wyrażajcie tam swoje opinie, jak o serialach xD
paradoksy

przez Jadis 04 mar 2010, 16:32
paradoksy, nasz dzisiejszy dzień sprzyja pisaniu w tym temacie :mrgreen:
Jadis

przez magdalenabmw 04 mar 2010, 16:32
Vasques napisał(a):magdalenabmw, Będę się czuł najlepszy jak będę miał najwięcej postów :/

Lepszy dlatego że będziesz miał 1000 postów?! :shock: Ale jak to -lepszy w czym? Lepszy jako człowiek?
Przecież ilość postów nie jest żadnym wyznacznikiem? Tym bardziej jak sie pisze posty byleby tylko pisać...

Myślę że powinieneś pogadać o tym ze swoim psychologiem, poważnie. To może być objaw jakiegoś smutku, żalu, poczucia niskiej wartości.. Nie wiem bo nie jestem psychologiem ale tak mi sie wydaje :?

I nie patrz na to ile ja mam. Jak dla mnie te liczniki mogą być wyłączone, w ogóle nie wiem po co one są. Mam 2, mam 400, mam 3000... co za różnica? Czy teraz jestem innym człowiekiem niż 'pięćset postów temu' ???

Powtarzam- mam coś do powiedzenia to piszę. Nie mam to nie piszę. A to, że gratis przy tym skacze mi licznik to trudno. Ale żeby licznik był ważny sam w sobie to dla mnie to jest troszkę dziwne co najmniej i chyba powinien o tym dowiedzieć się Twój terapeuta.

Już nie wspomnę że to (taki off top) jest drażniące zapewne dla moderatorów którzy muszą to czytać i dla użytkowników. Ja sama sporo piszę/pisałam raczej więc też nie mam usprawiedliwienia ale mi z Tobą nie chodzi o to ILE masz postów tylko DLACZEGO wyznaczasz sobie durne granice i myślisz że jak nabijesz 1000 postów to będzie lepszy !
magdalenabmw

przez VasqueS 04 mar 2010, 16:33
Popieram :pPP
Chętnie się dowiem co o mnie sądzicie szczerze :)
VasqueS

przez paradoksy 04 mar 2010, 16:33
po prostu zaczyna się tu rozwijać niepotrzebna dyskusja...
hasiok :!:

;)
paradoksy

przez Jadis 04 mar 2010, 16:34
Vasques napisał(a):Popieram :pPP
Chętnie się dowiem co o mnie sądzicie szczerze :)

proponuję, żebyś sam założył taki temat. zawsze jeden post więcej :lol:
Jadis

przez VasqueS 04 mar 2010, 16:35
Nie wiem pogadam o tym w piątek z terapeutką :/
Sam nie wiem czemu tak mam bo uważam że to bez sensu ale jakoś tak już jest :/
Staram się nie pisać na siłę i tego samego co inni i jeśli kogoś denerwuję to trudno !

[Dodane po edycji:]

To nie działa na takiej zasadzie to bardziej jak patrzę 600 ale jesteś gość wyrażasz się masz tyle swoich opinii jesteś dobry !
Wiem że to dziwne ;/
VasqueS

Sortuj wg