Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anja01 02 mar 2010, 16:36
Dziś byłam na kawce, pogadalam z koleżankami. Niedługo zbieram się do pracy. dzień jak co dzień...
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez VasqueS 02 mar 2010, 16:44
Anja01, :smile: miło było?
VasqueS

przez polakita 02 mar 2010, 16:52
ale mam dziś beznadziejną robotę w pracy, muszę obdzwaniać firmy i ich pytać czy chcą nasze usługi - oczywiście nie chcą bo są zadowoleni ze swojego dotychczasowego biura księgowego. Bleeee jestem akwizytorem :?
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anja01 02 mar 2010, 17:05
U koleżanki? Tak, śmiesznie, bo jej siostra przyszła. jest od pół roku bezrobotna, nie może znaleźć pracy a nam opowiadała co zrobić, żeby mieć świetny biznes, i że prawie nie trzeba nic robić, a kasa sama do kieszeni wpada. I miałyśmy z niej niezłą polewkę ;) teraz znów jestem w domu i się zamartwiam. Czyli cała ja :D Nie jest źle. Całkiem dobry dzień. Zwłaszcza, że Paranojka wróciła ^^
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez magdalenabmw 02 mar 2010, 17:05
Ale jaja. Właśnie sie dowiedziałam że w piątek nie mam normalnych zajęć na uczelni, tylko.... idziemy do SPA :shock: Szkoła stawia. Mamy tylko zabrać bikini i ręczniki.
No tak, ostatnie o czym marzę w zimę to wystawiać moje blade ciało z rozstępami na widok publiczny i to osobom których nie cierpię. Już nie wspomnę że pewnie umrę ze strachu jak tam pójdę. Już mnie trzęsie. Nie mają co wymyślać, zamiast sie uczyć to po SPA chcą łazić.
magdalenabmw

przez scrat 02 mar 2010, 17:15
No te osoby co ważą po 100kg to dopiero mają się czego wstydzić.
Przyjaciel forum

przez BladeM 02 mar 2010, 17:16
magdalenabmw napisał(a):Mamy tylko zabrać bikini i ręczniki.
No tak, ostatnie o czym marzę w zimę to wystawiać moje blade ciało z rozstępami na widok publiczny i to osobom których nie cierpię. Już nie wspomnę że pewnie umrę ze strachu jak tam pójdę. Już mnie trzęsie. Nie mają co wymyślać, zamiast sie uczyć to po SPA chcą łazić.

Przeciez masz pewnosc siebie wiec co cie obchodzi co kto se pomysli patrzac na ciebie?
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez magdalenabmw 02 mar 2010, 17:21
Pewność siebie nie ma tu nic do tego.. Jest zima i jestem blada, a nie lubię taka być i żle sie z tym czuję. A do piątku już nie zdążę się opalić.
Niech sobie myślą co chcą ale ja niekoniecznie mam chęć aby ktoś oglądał mój tyłek bo uważam że to jest moja prywatność. Nie chodzi o to że ktoś sobie coś ma pomyśleć, nie boję się tego bo wiem że przy tych mutantach i tak wyglądam jak miss.

Ale nie lubię się obnażać przy ludziach których nie toleruję. Mój tyłek to moja intymność i to ja powinnam decydować o tym komu go pokazać.
No i nie ukrywam że trochę czuję lęk przed takim wyjściem nie wiadomo gdzie i na jak długo.

[Dodane po edycji:]

A zresztą mniejsza z tym, ciekawe czy nerwica w ogóle pozwoli mi tam iść !
Idę obiad zrobić, miłego dnia :smile:
magdalenabmw

przez milky5 02 mar 2010, 18:03
dzis dowiedzialam sie..ze ...jestem w ciazy :roll: ...totalna wpadka...nieplanowane mimo ze pierwsze skonczy 7 lat :mrgreen:

no i jutro ide do lekarza bo jestem na sertralinie :-|
"NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE PODDAWAJ SIE" W.CHURCHILL

Obrazek

Obrazek

przez Paranoja 02 mar 2010, 18:09
magdalenabmw, ja to bym sie cieszyła z takiego suprajsa :D

milky5, nie wiem czy gratulować czy co, ja nie chciałabym wpaść, chociaż jak leżalam z koleżanka w szpitalu i tak rozgadałyśmy się o życiu to stwierdziłyśmy że mamy tyle lat a my same, że niedługo dzieci nie bedziemy mogły mieć....
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez polakita 02 mar 2010, 18:24
milky5, gratulacje!!! :mrgreen:
polakita

przez magdalenabmw 02 mar 2010, 18:28
Paranoja- a ja się boję że tam ataku dostanę :?
Milky- gratuluję !!! :D I zazdroszczę ;) Tylko teraz musisz zejść z sertraliny !
magdalenabmw

przez Paranoja 02 mar 2010, 18:36
magdalenabmw, spójrz na swój podpis ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez magdalenabmw 02 mar 2010, 18:42
Hahhahaha dzięki Paranoja, już mi lepiej ! :mrgreen: :lol:

Ale burza u mnie, o jacie. Super :smile:

[Dodane po edycji:]

Burza i mega zamieć śnieżna :shock: Armagedon !
magdalenabmw

Sortuj wg