Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 01 mar 2010, 19:37
wovacuum, :shock:
Dobra a teraz spokojnie, no się zestresowałam noooo...........trzymam kciuki i mam nadzieję, że się wszystko ułoży, a na pewno się ułoży, zobaczysz.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez VasqueS 01 mar 2010, 19:38
Jestem po j.polskim wszystko jest dobrze zaraz mam technologie informacyjną i jest cudnie :)
VasqueS

przez wovacuum 01 mar 2010, 19:56
linka, musi siè ulozyc po prostu musi,operacja wlasnie trwa,powiedziel mi ze o 20 bèdà dzwonic,jak wroci-bo teraz ma sztuczne kràzenie czy jak to siè nazywa.nielogicznie piszè..mam tu kolo siebie takie zdjècie ze slubu jak tanczymy.no i bliscy wspierajà mnie przez telefon no i forum tez.boze,
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 01 mar 2010, 19:57
wovacuum napisał(a):linka, musi siè ulozyc po prostu musi,operacja wlasnie trwa,powiedziel mi ze o 20 bèdà dzwonic,jak wroci-bo teraz ma sztuczne kràzenie czy jak to siè nazywa.nielogicznie piszè..mam tu kolo siebie takie zdjècie ze slubu jak tanczymy.no i bliscy wspierajà mnie przez telefon no i forum tez.boze,

jesteśmy z Tobą.
czekam z Tobą na info po operacji.
paradoksy

przez magdalenabmw 01 mar 2010, 20:00
Czekamy, czekamy. Jeszcze tylko godzina niepewności. Musisz dać radę. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli i trzymamy kciuki !
Szkoda, że fizycznie tam jesteś sama :( Ale na pewno nie duchowo!
magdalenabmw

przez monika03 01 mar 2010, 20:01
jestem z toba myslami:)))))))))))))))))))))))
monika03

przez wovacuum 01 mar 2010, 20:05
tak kobity,trzymam siè,ale sil mi brakuje.to najdluzsze godziny w moim zyciu,dobrze ze jestescie
wovacuum

przez magdalenabmw 01 mar 2010, 20:24
Wovka- łyknełaś te benzo? Myślę że chociaż 0,25mg powinnaś zjeść, jak raz zjesz nic Ci sie nie stanie a coś czuję że te emocje ujdą z Ciebie potem w postaci ataku bo tak przeważnie bywa, przynajmniej u mnie i z tego co czytam u niektórych z Was kochani także :-| Wg mnie lepiej jak byś była dziś na lekach.

Jeszcze 40 minut, musisz wytrzymać ! Zajmij czymś myśli, może włącz muzykę jakąś.
magdalenabmw

przez wovacuum 01 mar 2010, 21:10
juz po operacji,zacerowali aortè,jest stabilny,teraz robià jego zmiazdzony lokiec,mam znowu dzwonic za godzinè zeby byc na bierzàco.moj kochanu musi zyc,musi
wovacuum

przez scrat 01 mar 2010, 21:12
Jak jest stabilny to najważniejsze, wyjdzie z tego...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 01 mar 2010, 21:20
wovacuum napisał(a):juz po operacji,zacerowali aortè,jest stabilny,teraz robià jego zmiazdzony lokiec,mam znowu dzwonic za godzinè zeby byc na bierzàco.moj kochanu musi zyc,musi

uffffffff
no to teraz tylko lepiej może być ;)
paradoksy

przez wovacuum 01 mar 2010, 21:24
wierzè w to z calego serca,musi wyjsc z tego,przeciez nie moze zostawic takiej babki jak ja prawda??
wovacuum

przez VasqueS 01 mar 2010, 21:28
wovacuum, oczywiście że nie może wyjdzie zobaczysz Wierzę w to !
VasqueS

przez magdalenabmw 01 mar 2010, 21:44
Ufff całe szczęście !
A nie mówiłam że będzie dobrze? :smile: Już jest stabilny a to najważniejsze, teraz łokieć pocerują i będzie dobrze już.
Zobaczysz, niedługo już będzie wszystko tak jak dawniej.

Nie martw się ! :smile:
magdalenabmw

Sortuj wg