Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agnieszka.m 25 lut 2010, 12:00
u mnie też ptaszki śpiewają...i świeci słoneczko - wiosnę już czuć w powietrzu! :D
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez polakita 25 lut 2010, 12:14
BladeM napisał(a):Dzisiaj mija dokladnie 9 Miesiecy bez atakow.

Gratulacje! Ja w ciągu 7 miesięcy (od połowy lipca) miałam jeden atak (średni) i szereg razy gorsze samopoczucie - ale nie atak. Co też uważam za sukces! :D Teraz żałuję że nie prowadziłam pamiętnika jak byłam chora, żeby zawsze sobie móc przypominać jaka to jest różnica czuć się dobrze... do dobrego łatwo się przyzwyczaić.
polakita

przez magdalenabmw 25 lut 2010, 12:19
Ja już 4 miesiące bez ataku :smile: A przed czterema miesiącami miałam jeden, a przed nim też miałam 4 miesiące przerwy, potem jeden i znowu 4 miesiące przerwy.... A teraz już 4 miesiące i tfu tfu nie ma ataków :P Ale czasami czuję że mam ochotę aby on przyszedł i żebym mogła spuścić z siebie wszelkie złe emocje..... :?

Ja nie chcę wiosny. A bardziej nie chcę lata. Bo będzie depresja.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 25 lut 2010, 12:23
A ja wlasnie chce wiosne, lato!
Wtedy nie ma nerwicy!

[Dodane po edycji:]

Ja dzis sie od rana ucze- normalnie nie poznaje siebie :)

przez wovacuum 25 lut 2010, 12:35
magdalenabmw, Donkey, i tak trzymac kobity!! :D :D :D
wovacuum

przez BladeM 25 lut 2010, 12:37
Polakita to zaloz teraz taki pamietnik, zdrowienie w nerwicy to ciagly prozes, wiec moze wczesniej nie mialas pamietnika ale teraz mozesz miec. A czasami dobrze jest se w nim poczytac.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez magdalenabmw 25 lut 2010, 12:49
Hahahah przypomniało mi się coś :mrgreen: Ja już mam gdzieś te pamiętniki! Pisałam takowy przez jakieś 5 lat, od 11go roku życia. Skończyło sie pisanie jak zostawiłam go kiedyś u rodziców w salonie i mama chcąc sprawdzić co to za zeszyt otworzyła....i poczytała sobie moje najintymniejsze wywody w tym opisy sytuacji z chłopakami i imprezy o których nie miała pojęcia!
Ale miałam awanturę.... :roll: Nigdy więcej pamiętników :mrgreen:
magdalenabmw

przez polakita 25 lut 2010, 12:58
BladeM, założyłam bloga, ale jak miałam nasilenie choroby to miałam dużo więcej objawów i cały czas je obserwowałam, a teraz już nie, więc nie mam takiego ciśnienia żeby pisać... ale opisuję trochę terapię grupową na którą chodzę, gdybyś miała ochotę poczytać to zapraszam http://ansiedad.blog.pl/ choć myślę że się uśmiejesz jak poczytasz bo robimy głównie jakieś gry i zabawy towarzystkie, wg mnie zdecydowanie za małą wartość terapeutyczną to ma - jak dla mnie. Cały czas czekam aż się rozkręci, no ale jakoś się nie mogę doczekać...
polakita

przez agnieszka.m 25 lut 2010, 13:18
magdalenabmw, tu chodzi o pamiętniki nerwicy, a nie o wynurzenia nastolatki... :roll:

[Dodane po edycji:]

polakita zaraz wchodzę, chętnie poczytam Twój blog.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez magdalenabmw 25 lut 2010, 13:26
Agnieszka- serio? No co Ty nie powiesz :roll: Chyba mam prawo napisać w poście o czym chcę.
magdalenabmw

przez agnieszka.m 25 lut 2010, 13:34
magdalenabmw, wracając tutaj pisałaś, że teraz będzie na temat, stąd mój post...
polakita, Twoja terapia rzeczywiście bardziej wygląda mi na spotkania towarzyskie, ale pewnie jest w tym jakiś ukryty cel. Blog bardzo podoba mi się, gratuluję, tak trzymaj! :smile:

przez wovacuum 25 lut 2010, 13:37
moj dzien zaczàl si pozno,odsypiam chorobè :D teraz sobie sluchamy z mychà muzyki i nie mamy zadnych konkretnych planow na dzisiaj :D korzystam z urokow wolnego i podoba mi siè to!!jutro jedziemy na zakupy w koncu wiosna przjdzie nie?kupiè sobie zielone glany :mrgreen: widzialam w jednym sklepie:sliczniutkie sà takie ze ach :D ale mam lenia dzisiaj a co u Was kobity??jak mija dzien?jakie plany??calusy dla wszystkich :D
wovacuum

przez Donkey 25 lut 2010, 13:43
Ja na popoludnie jada na uczelnie a wieczorem spotkanie z ukochanym!
Bardzo mila perspektywa!

przez agnieszka.m 25 lut 2010, 13:45
wovacuum, mi dzień mija pracowicie - końcówka miesiąca, u mnie w pracy to zawsze gorący okres. Zazdroszczę Ci wolnego... A zakupy mi zawsze poprawiają humor, ale pójde poszaleć po sklepach dopiero po diecie, czyli za jakiś miesiąc (mam cichą nadzieję że zrzucę 9 kg) - po co kupowac teraz za duże później ciuchy (optymistka ze mnie :D ).

Sortuj wg