Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Donkey 22 lut 2010, 11:28
Ja nie moglam zasnac i przez okolo 2 godziny przewracalam sie z boku na bok..
Od 7 jestem na nogach i jak na razie to bardzo dobry dzien!

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw napisał(a):Lepiej nie Razor, bo mogę zgorszyć towarzystwo :mrgreen: ;) Taka typowa na disko heheh ;)

Takmusibyc- ciesz sie że masz tylko ściski żołądka a nie wrzody jak ja ;)

MAdzia nie pokazuj bo ostatnio sie to banem skonczylo :)

przez magdalenabmw 22 lut 2010, 12:14
Donkey- dlatego piszę że lepiej nie :D

Ja znowu z bólem głowy sie obudziłam. Dziś mam cały dzień sprzątania. A jutro rodzice do mnie przyjeżdżają- niezły sprawdzian dla mojej nerwicy. Nienawidzę odwiedzin! Już mi niedobrze na myśl o tym. Jak przeżyję to sobie coś w nagrodę kupię. Czyli dziś mam dzień sprzątania i myślenia o nagrodzie :roll:

Pozdrawiam!
magdalenabmw

przez wovacuum 22 lut 2010, 12:52
magdalenabmw, poszalej z mopem,wlàcz sobie muzè!!a odwiedziny jak to odwiedziny-rodzice pogderajà-bo martwià siè-i pojadà,na pewno przywiàzà furè jedzenia :mrgreen: same plusy moja droga ;)
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlos 22 lut 2010, 14:25
Mój dzisiejszy dzień -> Kiepski. Nie czuję pozytywnych emocji...? W dodatku chodząc po ulicy czy jeżdząc tramwajem między ludźmi obok lekkiego lęku towarzyszy mi ból... i jak tak jadę tramwajem lub idę przez ulicę, to mam ochotę usiąść i złapać się za głowę, bo to jest takie dosyć dokuczające. Co dziwne ten problem egzystuje prawie zawsze, gdy idę SAM. Idę z kolegą czy z kimś to znika. Pewno jakieś powiązanie z samotnościa, nie wiem. Aczkolwiek jak idę i w jakiejś szybie uda mi się rozpoznać moją twarz, to sam widzę strasznie skruszoną minę i czuję ją.
Ma ktoś tak?

przez polakita 22 lut 2010, 14:37
polakita napisał(a):kurcze mam temperaturę 38,3 oprócz tego żadnych innych objawów cholera boję się że wzrośnie :?

czuję się już lepiej, mam 37,2 zobaczymy co wieczorem.

W czwartek mam pierwszą wizytę u pani psychiatry państwowej, przygotowuję się do tego juz od jakiegoś czasu, mam całą stertę wyników różnych badań które robiłam wcześniej (że jestem zdrowa na ciele). Pani psycholog mi kazała pójść bo miewam bezsenność. Jestem bardzo podekscytowana tą zbliżającą się wizytą, nie ma to jak rozmawiać o nerwicy, to jest to co lubię :mrgreen:
Wczoraj opowiedziałam koleżankom o tym na co zachorowałam, jakoś się nie przeraziły, nawet jedna wiedziała o co chodzi bo miała podobny przypadek w rodzinie. Ta osoba miała duży stres w pracy, dostała ataków lękowych, ale potem jej przeszło i z tego co zrozumiałam teraz jest ok. Więc to pozytywnie nastraja :D
polakita

przez VasqueS 22 lut 2010, 14:56
A ja jestem po niemieckim rano przed panią się denerwowałem ale przy pani tylko na początku był stres jeszcze dziś o 17 2x J.Polski no i jutro fizyka i terapia mam nadzieję że pomoże gdyż pokładam w tym spotkaniu dużą nadzieję :/

Staram się myśleć pozytywnie...

Ale jakoś ciężko to wychodzi...
VasqueS

przez Razorbladerka_ 22 lut 2010, 15:54
Aga, nigdy wczesniej nie brałam tabletek na sennych a te nazywają się NASEN :P i lekarka powiedziala ze zasne po 15 minutach a zasnelam podobno po 1,5godz!!
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Donkey 22 lut 2010, 15:56
Madzia a jaka bys chciala nagrode sobie sprawic?

przez bliksa 22 lut 2010, 16:46
wstałam o 15, jutro jadę do krakowa na dalsze badania, w piątek wizyta u dra Housa, wszystko widzę w ciemnych barwach...
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez fobia 22 lut 2010, 19:23
dziadek w coraz gorszym stanie , strasznie tak patrzec jak sie męczy w agoni :cry: niestety kuzynostwo i ciotka traktują to jak śpiączkę i na siłę próbuja obudzic dziadka (jest po udarze) . Na szczęście pielęgniarki to widziały i dały subtelnie do zrozumienia ,ze to nic nie da :(

przez jacas 22 lut 2010, 19:30
ale mi sie rano w glowie krecilo! masakra :?
jacas

przez takmusibyc 22 lut 2010, 20:58
jacas też mam tak czasami, jednak najgorzej jest jak sobie poleżę i potem wstaję, to wtedy masakrycznie się w mi głowie kręci. :)

przez jacas 22 lut 2010, 21:00
no mi nawet w szkole jeszzce sie krecilo, w ogole taki czulem sie jakbym cos spalil :D ale juz przeszlo naszczescie
jacas

przez linka 22 lut 2010, 21:13
Razorbladerka_, uważaj na te tablety...i poczytaj sobie na forum temat o leku o nazwie stilnox - to to samo co nasen.
Mój dzień ....od 6 rano na nogach, z uczelni wróciłam po 18, zrąbana jak koń p westernie, padam na pysk..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg