Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 15 lut 2010, 20:16
Razorbladerka_, a jak Twoja produkcja kolczyków ;) bo moja calkiem całkiem - nawet zarabiam trochę na tym ;)

przez Razorbladerka_ 15 lut 2010, 20:26
Aj tez bym sie winka napiła, ale jakis czas temu redsa wypilam jednego i rzygalam cala noc a wczoraj skusilam sie na małego i pilam go z godzine az i nic mi nie bylo, moze dzis tez sobie cosik strzele, w końcu jest okazja hehe powrot moj na forum i Madzi hehe:D:P

A kolczyków juz nie robie, chcialabym bardzo, ale raz ze nie mam kasy na koraliki, a dwa, ze nikt mi tego nie kupuje:( a Ty sprzedajesz wsrod znajomych czy na allegro?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez fobia 15 lut 2010, 20:28
Razorbladerka_, wśród znajomych :) nawet jak chciałam porozdawać to mi płacili więc już się nie zapieram ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 15 lut 2010, 20:29
Cześć Monia :* :smile:

Wovka - to super, ale sie zrelaksujesz :D To gotuj jej pyszności tylko nie zapomnij potem sie z nami podzielić przepisem :P

Razor, Fobia- ja też ciągle robię te nasze kolczyki :smile:
magdalenabmw

przez fobia 15 lut 2010, 20:32
magdalenabmw, noo muszę Ci podziękować za te kolczyki ;) Ty mnie w to wciągnęłaś - przy wsparciu rodziny udaje mi się coś sprzedać a to przy bezczynnym siedzeniu w domu zawsze coś :mrgreen:

przez Razorbladerka_ 15 lut 2010, 20:53
Madzia, a Ciebie dlaczego nie było na forum?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez linka 15 lut 2010, 21:17
Razorbladerka_, nie było jej bo dostała bana, za obrażanie innych, między innymi mojej rodziny.
Ostatnio edytowano 15 lut 2010, 22:01 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: post został zgłoszony ale nie widze powiązania z powodem zgłoszenia
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bunny_wrrr 15 lut 2010, 21:57
linka zdaje sie ze to pytanie nie bylo skierowane do ciebie...
btw przestrzegam przed prowokacjami - jesli chodzi o mnie to nie tylko madzia jest 'obserwowana' :roll:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez linka 15 lut 2010, 22:03
bunny_wrrr, nie prowokuję, odpowiadam na pytanie bo ban dla Magdy był związany niejako ze mną. Nie widzę tu żadnego prowokowania.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pstryk 15 lut 2010, 22:08
nom bunny_wrrr nie rozumie choć bardzo się staram co ma oznaczać Twoja wypowiedź - to się na PW kwalifikuje - Tobie nie powinnam tego przypominać. I wracamy do tematu temata:)
Pstryk

przez Ridllic 15 lut 2010, 22:10
ogarnijcie się wszyscy zgłaszacie bzdurne posty jeszcze bzdurniej uzasadniając powód zgłoszenia nie lubi sie pewna część osob na forum to sie ignorować . bo zawołam Basie a ona lubi grzebać w panelu moderatorskim więc wiecie czym to sie je :!:

co teraz usiłujecie sprowokować Linke zeby ją wypier.... tak ?? bo tak to wyglądało w kwesti Magdy czas na nowa osobe ?
Ridllic

przez MOCca 15 lut 2010, 22:13
Zawołaj nawet do nieba nikt i nic tu nie pomoże już :twisted:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez bunny_wrrr 15 lut 2010, 22:32
ja jedynie profilaktycznie upominam wszystkich uzytkownikow zwiazanych z tamta sprawa bo o ile pamietam ucierpialo kilku
co do raportow i ich uzasadniania - mam prawo miec swoje zdanie na ich temat nawet jako mod
nie goraczkujcie sie tak :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Ameli83 15 lut 2010, 22:37
Wiem ze pisze tutaj troche nie na temat, ale prawie wszyscy tutaj zagladaja i tez bardzo czesto wiec mam nadzieje, ze ktos odpisze. Mam taka prosbe. Szukam dobrych ksiazek na temat wychodzenia z depresji lub tez biogrfii osob, ktore poradzily sobie z tym stanem. Moga byc rowniez jakies linki. Z gory bardzo dziekuje, a i poprosze o przesylanie na gadu lub prywatnie. Pozdrawiam i
juz wyluzujcie z tym ublizaniem sobie...
"Niech nagle pojawi sie w Tobie mysl, ze to co widzisz,
w rzeczywistosci jest calkiem inne, niz sadziles.
Odkryj piekno lasu, ciepla barwe czyjegos glosu, intrygujacy zapach.
Kazdego dnia chociaz przez kilka minut sprobuj patrzec na swiat na nowo"

Sortuj wg