Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez milky5 10 lut 2010, 10:12
bliksa ja tez tak mam
mialam dwa dni super..zadnych rewelacji w biegu ...dalam rade...metra,pociagi,autobusy...wszedzie pierwszy raz i...sama...i bylo super
a dzis juz sie obudzilam i mam jakis niepokoj...i jak tu ruszyc w droge...
ech..cos w sroku mnie tam dlabi ...taka lekka trema :evil: nie ma przed czym..a znowu jest..nienawidze tego :evil:

czy wy tez tak macie...ze "ataki" zazwyczaj sa po;

-kawie
-alkoholu nie moge - na drugi dzien zaraz mnie by wzielo
-zabalowac -nocki zarwac nie moge- bo wtedy mam rewelacje
-przepracowac fizycznie nie moge-bo wtedy na drugi dzien tez mnie bierze

no i wzwiazku z tym jestem strasznie ograniczona...bo nawet z goscmi siedziec sie boje i dobrze sie bawic bo...boje sie ze potem bede miala ...okropne dni :twisted:
"NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE PODDAWAJ SIE" W.CHURCHILL

Obrazek

Obrazek

przez wovacuum 10 lut 2010, 11:24
mimo kataru,kaszlu i goràczki muszè isc do pracy.lipa :?
wovacuum

przez Donkey 10 lut 2010, 13:00
Milky u mnie wlasnie w takich sytuacjach jak piszesz bierze mnie atak.
Takze alkoholu zro, wyjasc, imprez zero - tylko wtedy gdy nastepny dzien moge przelezec w lozku ;/

U mnie dzis bardzo dobrze, z usmiechem na ustach:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jacas 10 lut 2010, 13:12
a ja zaraz do szkoly. 2 spr i do 19 35 w budzie. sru :?
jacas

przez milky5 10 lut 2010, 13:22
ja tez mam grype jakas codziennie wieczorem 38.8...straszny katar, kaszel...a tez non stop na obrotach jestem..szukanie pracy, prowadzanie dziecka do szkoly i ze szkoly...itd
"NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE PODDAWAJ SIE" W.CHURCHILL

Obrazek

Obrazek

przez wovacuum 10 lut 2010, 13:26
milky5, to witaj w klubie zagrypionych..chociaz przyznajè ze dzis chètnie polezalabym w wyrku :D za to jutro mam wolne to posiedzè w domku ;) dzisiaj niestey nie udalo mi siè zalatwic wolnego..jakies te Belgijki niewyrozumiale sà :?
wovacuum

przez MOCca 10 lut 2010, 13:37
Chyba mam nerwice :roll: :?: :!: :-|
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez fobia 10 lut 2010, 14:49
scrat, no własnie co z samochodem to nie wiadomo - nagle gaśnie i nie ruszy sie przez kilkanaście minut lub godzin - ale jest juz u elektryka i o 15 bedzie wiadomo co tam było. Lipa straszna ;/

przez Paranoja 10 lut 2010, 14:49
u mnie fajnie :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez kwiatuszek89 10 lut 2010, 19:30
Proszę pomóżcie mi... mam od ponad tygodnia gorączkę, a raczej stan podgorączkowy, który wynosi 37,7 stopni. Tak jest dwa razy w miesiącu... żaden lekarz nie wie co mi jest, ostatnio odkryłam dokładnie półtora miesiąca temu - kołatanie w sercu, to było straszne, ręce zaczęły mi się pocić, myślałam, że upadnę i nie wstanę..ale o tym nie mówiłam nikomu. Te wieczne gorączki nie pozwalają mi normalnie funkcjonować... czy to jest nerwica, czy ktoś z Was miał podobny stan ? :(

przez gregory21 11 lut 2010, 02:33
kwiatuszek89 napisał(a):Proszę pomóżcie mi... mam od ponad tygodnia gorączkę, a raczej stan podgorączkowy, który wynosi 37,7 stopni. Tak jest dwa razy w miesiącu... żaden lekarz nie wie co mi jest, ostatnio odkryłam dokładnie półtora miesiąca temu - kołatanie w sercu, to było straszne, ręce zaczęły mi się pocić, myślałam, że upadnę i nie wstanę..ale o tym nie mówiłam nikomu. Te wieczne gorączki nie pozwalają mi normalnie funkcjonować... czy to jest nerwica, czy ktoś z Was miał podobny stan ? :(

wiesz co to pytanie powinno byc skierowane do lekarza:)ja mialem podobnie ale polaczone z skokami cisnienia, podejzewali guza nadnercza , bo mialem duze wyrzuty adrenaliny... pozniej nerwice serca a okazalo sie nl:) moze ten stan podgoraczkowy to rowniez wyrzuty adrenaliny... nie mnie oceniac:)

[Dodane po edycji:]

dzien ... hmm pobodka 12:) popoludniu pilka na hali... kilka godz przed kompem.. a teraz ciacho:) coraz blizej do terapi:)
gregory21

przez wovacuum 11 lut 2010, 19:18
z katarem w lozku ;)
Oglàdam:Sens zycia wg;Monty Pythona(Monty Pythons the Meaning of Live) polecam bardzo na poprawè humoru :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

przez fobia 11 lut 2010, 20:33
somochód naprawiony :) humorek tez lepszy ;)

[Dodane po edycji:]

gregory21, też miałam takie wyrzuty adrenaliny - nieciekawe odczucie, wcale za tym nie tęsknię ;)

przez scrat 11 lut 2010, 21:04
I co mu było dokładnie? Temu samochodowi w sensie.
Przyjaciel forum

Sortuj wg