Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Paranoja 04 lut 2010, 23:24
mój dzień zaczął się o 4:50 i mimo, że poszłam spać po północy to się wyspałam, pojechałam, byłam, wróciłam, rozmawiałam i nagle....

.... /cenzura/ by to wszystko strzelił.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez VasqueS 05 lut 2010, 00:31
Witam!
Ja ostatnio rzadko sie udzielam tutaj ale moje dni jakoś lecą bo nie ma nauczycieli jezdze na terapie i mysle ze uda mi sie z tego wyjsc :)
Trzymajcie sie!
VasqueS

przez polakita 05 lut 2010, 01:04

ciekawe! ale nie miałaś chyba terapii tą metodą?
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BladeM 05 lut 2010, 08:21
Moja terapejtka polaczyla teraz terapie poznawczo-Behawioralna z EMDR tu w niemczech juz wielu psychoterapeutow tak pracuje. Nie potrafie dokladnie tego opisac, ale tydzien temu mialam pierwsza godzine na ktorej zostalam przygotowana a wczoraj pierwsza godzine gdzie EMDR zostalo zastosowane. W katdym badz razie czuje sie niesamowicie.
Jesli chodzi o artikul na stronie ktora podalam, musze powiedziec ze tu w niemczech nie uwaza sie EMDR za hokus pokus, jest to terapia za ktora placa ubezpieczalnie na zdrowie, jest metoda tak uznana jak kazda psychoterapie.

A jesli chodzi o wypowiedz w artykule na temat tego ze nie wie sie dokladnie w jaki sposob dziala ta terapia, musze dodac ze o zadnej terapie nie wie sie w jaki sposob dzialaj (mechanizm). Poniewaz psychika ludzi jest tak odmnienna jak ilosc ludzi leczacych sie wiec nie mozna dokladnie wytlumaczyc mechanizmu.

Bede informowac o postepach, w srode nastepny termin mam

Pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

Tu troche dokladniej opisane jest dzialanie

http://www.viamedica.pl/gazety/gazeta8/ ... ks_art=229

[Dodane po edycji:]

http://www.kul.pl/files/61/Studia%20z%2 ... ternak.pdf
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez panel 05 lut 2010, 09:09
moj dzien jak co dzien obok zycia. Choc mam juz w nosie nerwice ptsd itp po kolei zaliczane cuda(za stary lis na to jestem i za dlugo z nimi zyje zeby robily jeszcze na mnie jakies wrazenie. No moze od czasu do czasu), to jednak dalej zyje obok zycia.Czy to nie smieszne ?

przez Paranoja 05 lut 2010, 09:23
idę do dentysty :shock:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez BladeM 05 lut 2010, 09:26
panel napisał(a):moj dzien jak co dzien obok zycia. Choc mam juz w nosie nerwice ptsd itp po kolei zaliczane cuda(za stary lis na to jestem i za dlugo z nimi zyje zeby robily jeszcze na mnie jakies wrazenie. No moze od czasu do czasu), to jednak dalej zyje obok zycia.Czy to nie smieszne ?

Raczej bardzo smutne.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez monika03 05 lut 2010, 09:42
został ze mnie suchy lisc na wietrze:(((((((( :(
monika03

przez Donkey 05 lut 2010, 09:56
Monia usmiechnij sie :)

Ja dzis wieczorem wybieram sie na mala imprezke..
A wczesniej spedze dzien z ukochanym :)

przez fobia 05 lut 2010, 11:52
też mam dzisiaj w planach imprezkę - na którą nie mam z bardzo ochotę ;/

przez scrat 05 lut 2010, 12:03
Też miałem w planach imprezę. Nawet dwie imprezy. Ale nie dam rady.
Przyjaciel forum

przez linka 05 lut 2010, 12:44
Mój dzisiejszy dzień zaczął się wspaniale od nieprzespanej nocy i 0,25 xanaxu na śniadanko :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 05 lut 2010, 13:03
ledwo południe a ja po kanałowym leczeniu, jeden zrobiony a drugi w trakcie, nosz /cenzura/ ;/

ide spać bo juz mnie boli cała szczęka
ExModerator

przez jacas 05 lut 2010, 13:13
Paranoja fajny gif w podpisie :D
jacas

Sortuj wg