Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Justynka 07 kwi 2007, 17:19
Łeeeeeeeee też się kłócimy w domu-norma przedświąteczna! Złapałam chyba coś na tym forum :roll: może ospę od Adki :shock: :lol: Czuję się jakby mnie ktoś zbił pałą po plecach :-|
Radosnych Świąt Kochane Ufoludki :P ;) To przez tą gorączke hehehe

przez Mizer 07 kwi 2007, 18:16
ucichło..
a ja się najadłam..

a może ja się najadłam..
i ucichło?

w każdym razie nie chce mi się uczyć.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Atkaa 07 kwi 2007, 18:30
Justynka napisał(a):Złapałam chyba coś na tym forum Rolling Eyes może ospę od Adki

:shock: Stanowczo dementuję :twisted: Miałam rozległą infekcję, to prawda, ale mnie nie swędziało więc to nie ode mnie ta ospa :mrgreen:

Mizer napisał(a):ucichło..
a ja się najadłam..

Oj... ja też się najadłam :roll: i ucichło, nareszcie ;)
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 07 kwi 2007, 20:09
A ja się przejadlam :D a to dopiero początek :lol:

przez IceMan 07 kwi 2007, 20:23
A ja dzisiaj najpierw ze święconką do kościoła, potem pół dnia u kumpla, potem trochę popomagałem w domciu i tak trafiłem tutaj ;) również (prze)najedzony :P
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 07 kwi 2007, 21:28
Ja sie dzisiaj też przejadłem....ale co tam ;)
:)

przez ashley 07 kwi 2007, 21:45
Dzisiaj będąc na forum Kroki do wolności, bieglam wzrokiem po tematach i zatrzymalam się na chwilę na temacie Mieć siebie- najcenniejszy dar. Jakoś ostatnio o tym nie myślalam, zajęlam się raczej innymi sprawami tj. utrzymaniem dobrego nastroju, porządkowaniem różnych przyziemnych spraw, pokonywaniem lęków itp. A przecież jedno z moich największych marzeń to wlaśnie odnaleźć siebie. Ale nie mogę być sobą, bo moje problemy stwarzają mi barierę i mnie blokują. Dopiero jak przestaną mieć nade mną wladzę i zniką z mojego życia, dopiero wtedy będę mogla odkryć jaka naprawdę jestem. To mnie mobilizuje. Myśl o tym, że będę mogla normalnie żyć też. To jest cholernie trudne, ale muszę się z tym zmierzyć, wyjść temu na przeciwko. Dzisiaj w ogóle stwierdzilam, że za malo się staram. Muszę więcej pracy w to wkladać. Ale postanowilam, że poczekam na psychoterapię, bo mam nadzieję, że dzięki niej moje problemy zakończą się raz na zawsze. A teraz zajmę się innymi ważnymi sprawami. W mojej sytuacji glupotą jest marnować czas. Zrobilam sobie ostatnio wolne i to mi bylo potrzebne, ale od jutra biorę się do roboty. Przecież każdy dzień jest szansą ;)

przez depresyjny86 07 kwi 2007, 22:17
Ale postanowilam, że poczekam na psychoterapię, bo mam nadzieję, że dzięki niej moje problemy zakończą się raz na zawsze.

Życze Ci tego,aby to sie stało faktem<żeby Twoje problemy wreszcie sie skończyły>Dobrze,że będziesz chodzić na psychoterapie bo to pomaga w walce z tym wszystkim...
:)

przez ashley 07 kwi 2007, 22:23
Dzięki Darek ;) no psychoterapie zalatwie sobie jak najszybcie po świętach i wierzę, że mi pomoże. Ale wiem też że duży krok za mną, bo żeby dotrzeć do tego miejsca, z którego mogę rozpocząć terapię też musialam dojść. A tak w ogóle to musi nam wszystkim się udać. Pisaleś ostatnio, że zastanawialeś się nad przyszlością nas wszystkich, jak będzie wyglądala. Ja wierzę i bardzo bym tego chciala, żeby te nasze problemy zniknęly na dobre. No i oczywiście, że się kiedyś wszyscy w realu spotkamy. I razem będziemy się z tego cieszyć ;) papa do jutra

wiecie co, tak bardzo się cieszę, że Was mam, jesteście kochani :*:*:*

przez IceMan 07 kwi 2007, 22:35
ashley napisał(a):Ja wierzę i bardzo bym tego chciala, żeby te nasze problemy zniknęly na dobre. No i oczywiście, że się kiedyś wszyscy w realu spotkamy. I razem będziemy się z tego cieszyć

Podpisuję się dwoma rękami ;) a to spotkanie jakieś realne? Bo byłbym chętny między czerwcem a wrześniem 8)
Przyjaciel forum

przez ashley 07 kwi 2007, 22:45
Piotruś ja proponuje koniec sierpnia albo początek września, super że już są chętni :D

Uwaga! moje oryginalne życzenia: WESOLYCH ŚWIĄT!!! :D :D

przez IceMan 07 kwi 2007, 22:48
ashley napisał(a):WESOLYCH ŚWIĄT!!!

oryginalnie dodam: WZAJEMNIE!!!
Przyjaciel forum

przez Tomek 07 kwi 2007, 23:22
No tak tu widać moją fobie społeczną jak na dłoni - nie przywitałem się z nikim ani Świąt nie życzyłem. :oops:
Więc czym prędzej nadrabiam: Dzięki Mizer i Ashley że mnie zapamiętaliście z innego topiku, dzięki za powitanie i wesołych świąt życzę Wam Wszystkim.
Nie no idiota jestem - zauważyliście jak piszę to się nie zwracam do nikogo żeby mnie przypadkiem nikt nie zapamiętał, no jak w realu normalnie! Już nie mogę z tą nerwicą, mam zamiar ją zniszczyć raz na zawsze. Wiem że się uda, czego i Wam życzę!

przez ashley 07 kwi 2007, 23:42
Tomek uda się ;) piszesz normalnie, jest ok

Sortuj wg