Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 21:22
zdesperowany1 napisał(a):i co mial znaczyc ten post? że masz malo zaradna kuzynkę? (bez urazy oczywiscie)

Całe studia miała stypendium, same 5 i 4. Jest zaradną, fajną babką. Teraz skończyła specjalizację rok temu, zatrudnili ją w szpitalu i ma pensję na start 1000zł netto. Śmiech na sali.
magdalenabmw

przez zdesperowany1 16 sty 2010, 21:25
moj kolega aystent w zakladzie kardiologi dopiero co specjalizacje skonczyl dostaje za niepelny etat 3.5 tys wiec o co chodzi?:)

widocznie Magda nie o wszystkim masz pojecie;P
zdesperowany1

przez sanjanka 16 sty 2010, 21:26
Bo tak jest moja sasiadka to samo ma teraz 26 lat skonczyla studia odbebniła staz jako taki i teraz pracuje od listopada w szpitalu zarabia niecałe 1200 ale to bez specjalizacji bo jeszcze sie zdecydowac nie moze
aha bo to tez zalezy własnie od specjalizacji i jaki szpital jakie miasto

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 16 sty 2010, 21:28
zdesperowany1 napisał(a):poki co jeszcze jestem..ale tak strasznego roku zwiazanego z postepem choroby jeszcze nie mialem:(

A na którym roku jeśli można spytać?

przez Paranoja 16 sty 2010, 21:29
moze po prostu lubi to co robi, nie kazdy idzie robic dla kasy, niektorzy maja jakies inne priorytety i cele
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 21:29
Moja kuzynka jest lekarzem ogólnym, po specjalizacji. Ma 30lat. I 1000 netto na start a 'na start' już rok tak pracuje! I wiem o wszystkim bo mam z nią bliski kontakt.
magdalenabmw

przez Donkey 16 sty 2010, 21:31
Ja mam kolezanke ktora rowniez sotaje 1000 zl na reke..
Bo nie ma pleców!

Szanuje ludzi ktorzy cale studia sie pilnie ucza, potem maja staz zalatwiony za te marne kilkaset zlotych ALE DOSZLI do tego sami.

Gardze takimi co jadą na nazwisku rodziców , sa mega snobami i maja przewrócone w głowie.

Niestety miałam styczność z takimi ludzmi i ich pycha, arogancja sa zdumiewające

przez zdesperowany1 16 sty 2010, 21:32
Jak sie zakrecisz to tak masz .Uwierz mi ze osoby ze srodowiska medycznego naprawde duzo zarabiaja ale wiadomo ze zarobki w Warszawie a w innym miastach są odmienne.
zdesperowany1

przez sanjanka 16 sty 2010, 21:33
Sasiadka owszem robi to bo lubi od zawsze mowila ze bedzie lekarzem i dopieła swego.Moja siora z kolei jest pielegniarka zarabia mniej wiecej 2500 plus nocki i 3 tys wyciagnie .Skonczyła studia w trakcie pracy juz i wiecie co to jest załosne dostala z tego tytułu 20 zl podwyzki

przez Donkey 16 sty 2010, 21:33
magdalenabmw napisał(a):Moja kuzynka jest lekarzem ogólnym, po specjalizacji. Ma 30lat. I 1000 netto na start a 'na start' już rok tak pracuje! I wiem o wszystkim bo mam z nią bliski kontakt.

Jakby byla z rodziny lekarskiej to pewnie już by miała prywatny gabinecik i zarabiala fuul kasy!
Magda bylas dzis w szkoke?

[Dodane po edycji:]

sanjanka napisał(a):Sasiadka owszem robi to bo lubi od zawsze mowila ze bedzie lekarzem i dopieła swego.Moja siora z kolei jest pielegniarka zarabia mniej wiecej 2500 plus nocki i 3 tys wyciagnie .Skonczyła studia w trakcie pracy juz i wiecie co to jest załosne dostala z tego tytułu 20 zl podwyzki

I wykonuje całą czarną robotę za lekarzy.

[Dodane po edycji:]

Tak niestety jest w naszym kraju.

Znajomości,znajomości !!

przez scrat 16 sty 2010, 21:45
Proponuję poznać jakiś temat zanim zacznie się wygadywać takie bzdury.
Przyjaciel forum

przez paradoksy 16 sty 2010, 21:52
co nie?
paradoksy

przez sanjanka 16 sty 2010, 22:02
Co do mojej wypowiedzi nie gadam głupot wiem ile moja siostra zarabia :)

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 22:12
Scrat- sorry ale ja też wiem co piszę, mam bliski kontakt z kuzynką i wiem ile zarabia ! Tak, bo nie ma pleców!
A ryła jak głupia, 30 lat a ona dopiero studia skończyla niedawno! Tyle lat ciężkiej nauki! i co z tego ma? Gówno. I nie,nie piszę bzdur. Sorry.

Donkey- byłam, dwa egzaminy zdane :smile: :smile: :smile: :smile: A Ty nie na imprezę?
magdalenabmw

Sortuj wg