Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez sanjanka 16 sty 2010, 00:28
magdalenabmw a ja popieram twoja dezycje co do wykładowcy jakos trzeba sobie radzic .Gdybym mogla to spotykałabym sie z cala szkoła nawet nauczycielkami jakies bi party a potem korzystala. :D

Eh pozno juz biore sie za cwiczenia

przez depresyjny86 16 sty 2010, 02:27
A ja mam kolokwium prezentacje i inne pierdoły dzis do roboty.I na dodatek mam ostra nerwice ostatnio :( więc dzień sie zapowiada do dupy :twisted:
:)

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 11:21
Uczyłam sie do 3 rano, miałam wstać o 7 i na 8 zajęcia, ale nie dałam rady- będę mieć z tym kłopoty. Teraz powinnam jechać o 12 na zaliczenie które nie wiadomo czy jest i nic nie umiem, o 12:45 mam wpisy i potem o 13:30 oddanie pracy z informy. Czyli wszysto nie po drodze. Chyba to sobie załatwię kiedy indziej, wpis zawsze można wziąć, ważne że mam zaliczone, prace oddam za tydzień i na zaliczenie sie umówię. Pojadę na 16 na zaliczenie niemca i na 18 mam zaliczenie turystykę. Teraz sie uczę. Głowa mi pęka z bólu jak wczoraj i czuję niepokój :(
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 16 sty 2010, 11:52
u mnie juz dzisiaj spokojnie,na szczèscie skutkow wypitego wczoraj wina nie odczuwam :D po poludniu do pracy. magdalenabmw, moze od benzo boli Ciè glowa,?napij siè zielonej herbaty albo cieplej mineralnej,pomaga!!powodzenia na zaliczeniach ;)
wovacuum

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 11:54
Wreszcie przyszło moje kieszonkowe na konto :mrgreen: Jupi, jutro wieeeelkie zakupy!

<teraz mogę się uczyć, humor lepszy ;) >

Szkoła na 16.

Wovka- nie dziękuję. Wczoraj też głowa bolała, a benzo wczesniej nie jadłam. Mnie czasem od nerwicy boli bardzo. Piję herbatę z czerwonokrzewu i mam Ibuprom. Dziękuję :*Fajnie że u Ciebie spokojnie i bez kaca :D
magdalenabmw

przez zdesperowany1 16 sty 2010, 12:00
żle żle zle 1 mg afobamu wzielem zeby moc sie uczyc...nie wiem jak ja 100 stron zapamietam eh.....
zdesperowany1

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 12:14
zdesperowany1 napisał(a):żle żle zle 1 mg afobamu wzielem zeby moc sie uczyc...nie wiem jak ja 100 stron zapamietam eh.....

Nie pękaj, ja mam łącznie na tą sesję jeszcze około 200 stron A4, najwięcej o Ameryce- wyspy, stany itd. Muszę usiąść i to streścić jakoś, ale nawet mi sie czytać tego nie chce.
magdalenabmw

przez zdesperowany1 16 sty 2010, 12:16
no ja mowilem o jednym ezgaminie z wtorku...;/ jest to ustny na dodatek wiec jak czegos nie bede wiedzial to nic mnie nie uratuje... No nic...eh
zdesperowany1

przez jacas 16 sty 2010, 12:34
siema sledzie :smile: powodzenia na egzaminach, ja mam wolne :smile:
jacas

przez zdesperowany1 16 sty 2010, 13:10
a czemu masz wolne?
zdesperowany1

przez Donkey 16 sty 2010, 13:11
Ja miał mały atak w szkole ;/
Teraz już jest ok, ale humor popsuty :(
Brrrrr..

przez iryss 16 sty 2010, 13:11
Ufff posprzatałam!
Dzień piękny troche za zimny jak na mnie ale co tam.
Powodzenia na egzaminach!!
Kurcze Magda ale sobie studia wyrałaś już mi się przypomina dlaczego zawsze chciałam byc sprzataczką!!!
Miłego dnia:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 13:30
Iryss- to znaczy? :smile: Moje studia są lajtowe na maxa! Serio. Już bardziej lajtowych nie ma w tym kraju !
A robię je tylko po to aby móc mówić do wrogów - 'zamknij mordę, mam wyższe !' :mrgreen: :mrgreen: ;) ;)

Ech, już sie zaczynam stresować. Na szczęście mózg chłonie :smile:
magdalenabmw

przez zdesperowany1 16 sty 2010, 13:33
i Jak ci idzie nauka na benzo Magdo? Bo ja wzielem zeby te odsunac te okropne napiecie i mysli na bok a teraz jestem potwornie zmulony... ale chociaz jako tako poczytam notatki bo wczesniej nawet strony nie moglem doczytac..
zdesperowany1

Sortuj wg