Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez mrówanerwówa 13 sty 2010, 14:24
Dziś 7. dzień bez leku, trochę jakby lepiej, ale mam nudności, zawroty głowy i wahania nastrojów. Chcę żeby to się już skończylo bo jestem strasznie zmęczona :x Oczywiście siedzę na L4, nie dałabym rady pracować.

Donkey, nie martw się na zapas (wiem, w naszej chorobie to niełatwe :D ), może nie będzie tak źle. W każdym razie jest to do przeżycia, a co nas nie zabije to nas wzmonci, oby, oby...

milego dnia wszystkim

p.s. czy ja świruje, czy zobaczyłam słońce za oknem??? :shock: :lol:

przez fobia 13 sty 2010, 15:06
mrówanerwówa napisał(a): p.s. czy ja świruje, czy zobaczyłam słońce za oknem??? :shock: :lol:

zazdroszczę u mnie ani pół słońca nie widać :(

przez Joaśka 13 sty 2010, 15:23
fobia napisał(a):
mrówanerwówa napisał(a): p.s. czy ja świruje, czy zobaczyłam słońce za oknem??? :shock: :lol:

zazdroszczę u mnie ani pół słońca nie widać :(

U mnie jest aż po oczach bije, nie lubię tak :? Wolę chmurki :P
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 13 sty 2010, 15:44
U mnie szaro, buro..
Ale wolę tak, bo jak sobie pomyślę że w lato będzie 30 stopni a ja pierwszy raz w życiu nie spędzę wakacji nad morzem tylko w bloku to dostaję depresji.
magdalenabmw

przez angsthasse 13 sty 2010, 16:15
Skad juz teraz zima wiesz, ze lato spedzisz w bloku?

Ale skoro tak se juz teraz mowisz, to twoja psychika postara sie aby spelnic twoje oczekiwania....czyli lato w bloku.
angsthasse

przez magdalenabmw 13 sty 2010, 16:17
angsthasse napisał(a):Skad juz teraz zima wiesz, ze lato spedzisz w bloku?

Ale skoro tak se juz teraz mowisz, to twoja psychika postara sie aby spelnic twoje oczekiwania....czyli lato w bloku.

A co ma do tego moja psychika? :shock:
Co roku byłam nad morzem bo prowadziłam tam firmę z chłopakiem, ale w te wakacje zostajemy w mieście bo on dostał tu na miejscu bardzo dobrą pracę. Stąd wiem że spędzę wakacje w bloku, bo nad morze mam 100km a on nie będzie miał wolnego.
I moja psychika nie ma nic z tym wspólnego.

p.s. Moim oczekiwaniem jest spędzić lato nad morzem. Myślisz że moja psychika załatwi urlop mojemu chłopakowi i spełni moje oczekiwania?
magdalenabmw

przez angsthasse 13 sty 2010, 16:21
mrówanerwówa napisał(a):Dziś 7. dzień bez leku, trochę jakby lepiej, ale mam nudności, zawroty głowy i wahania nastrojów. Chcę żeby to się już skończylo bo jestem strasznie zmęczona :x Oczywiście siedzę na L4, nie dałabym rady pracować.

Donkey, nie martw się na zapas (wiem, w naszej chorobie to niełatwe :D ), może nie będzie tak źle. W każdym razie jest to do przeżycia, a co nas nie zabije to nas wzmonci, oby, oby...

milego dnia wszystkim

p.s. czy ja świruje, czy zobaczyłam słońce za oknem??? :shock: :lol:

Nie poddawaj sie dasz rade, kazdy dzien bez leku, jest jednym wygranym dniem, i obojetnie jak dzis sie czujesz i jak ciezko ci dzis, pomysl jak ciezko bylo wczoraj. Czyli niewielki ale postep do przodu. Trzymaj tak dalej.

Choc wiem jak ciezko jest odstawic lekki , to jest do osiahniecia. Ja od poniedzialku moje ostatnie tabletki tez juz nie biore, zmniejszalam pod opieka lekarzy dawke leku stopniowo. Teraz juz zadnych nie biore. Te 3 Dni nie sa idealne, ale do zniesienia ....juz inne rzeczy przechodzilismy w zyciu to i z tym damy rade.

Wytrzymalam odwyk Benzos...to odstawienie tego leku jest wrecz sielanka.

POzdrawiam
angsthasse

przez magdalenabmw 13 sty 2010, 16:25
angsthasse napisał(a):Teraz juz zadnych nie biore. Te 3 Dni nie sa idealne, ale do zniesienia ....

Myślałam że jak ktoś jest zdrowy w 100% to nie ma takich problemów ?
magdalenabmw

przez fobia 13 sty 2010, 16:28
angsthasse napisał(a):
Wytrzymalam odwyk Benzos...to odstawienie tego leku jest wrecz sielanka.

POzdrawiam

[Dodane po edycji:]

byłaś na odwyku po benzo ??

przez angsthasse 13 sty 2010, 16:51
Tak odwyk od Benzos przeszlam 5 miesiecy temu. Od 5 miesiecy jestem od Benzos wolna :-))))))))))))) i szczesliwa ze juz tego nie biore.
angsthasse

przez magdalenabmw 13 sty 2010, 17:06
Ogląda ktoś z Was 'Rozmowy w toku'? O Grenoble jest. Ciężko mi sie na to patrzy, bo to byli ludzie z mojej parafii, zgineła tam moja katechetka, ale to ciekawy materiał, wzruszający.

[Dodane po edycji:]

Nie mogę łez powstrzymać.
magdalenabmw

przez zdesperowany1 13 sty 2010, 17:43
nie wiem czy juz mnie uzalezenie na benzo nie złapalo... bo jak nie wzialem z rana to czulem sie strasznie dziwnie...no chyba ze to ta fluokestyna;/
zdesperowany1

przez iryss 13 sty 2010, 18:07
Kurcze właśnie znalazłam konkurs literacki i tak się zastanawiam czy nie wziąc udziału...Boje się strasznie ale mam taka ochotę napisać i poprostu dowiedzieć się czy moje słowa są cokolwiek warte....Może są. Ale chyba jestem za wielkom tchuzem zeby to sprawdzić!
Dzień nudny. Jestem chora albo tak mi się tylko wydaje. W każdym razie kręci mi się w głowie i zmęczona jestem.
Madzia nie płacz:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez magdalenabmw 13 sty 2010, 18:08
Iryss- wg mnie masz talent więc warto spróbować ! :D

<gotuję zupę migdałową>
magdalenabmw

Sortuj wg