Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 14:18
Polakito- to oki, to wyślij ma na maila plan ogólny, moze być w paintcie namalowany :smile: A ja zrobię projekty, wyślę do koleżanki i potem do Ciebie :smile:

[Dodane po edycji:]

p.s. Na Pomorzu śniegu do kolan!
magdalenabmw

przez Joaśka 11 sty 2010, 14:46
polakita napisał(a):Joaśka, myślę że do jutra odśnieżą główne drogi... jeździ się ale powoli i tyle, przynajmniej tu w Wawie.

Wiem, główna droga jest odśnieżona tylko, że ja jeszcze do tej głównej drogi muszę się jakoś dostać, masakra :roll: Cholerny śnieg!!!!!!! :evil:
Joaśka

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 16:09
A ja wczoraj wyszłam z chłopakiem do marketu pod domem, ubrana byłam jak wieśniak (idąc po chleb sie nie stoje), bez makijażu, włosy związane w kucyk... stoję przy kasie... a tu wyrasta przede mną mój trzy lata nie widziany EX.... :evil: Ledwo mnie poznał. No i co-gadka szmatka, sztywna atmosfera (mój facet go nie znosi i raczej tego nie ukrywał), sztuczne usmiechy i uprzejmości.. Powiedział mi że wypiękniałam (tak wyglądając?!) Wrr Wściekłam sie bo rzadko kiedy wychodzę w takim 'stanie' , i akurat musiałam sie na exa natknąć, jak taki menel hehe, szczęście kulawe..
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iryss 11 sty 2010, 16:24
to nie ma co ciekawy dzień miałaś!
Ja sobie pojechałam dziś grzecznie do szkoły bez słowa posłuchałam przekleństw faceta od chemi który na oguł wyraża się bardzo przyzwoicie nawet podejrzewałam go o to że codziennie przed snem czyta słownik jednak gdy dziś powiedział cytuje "no korwa mać pierdolona czy was do /cenzura/ nie uczyli chemi???" to zmnieniłam zdanie...i to się nazywa pedagogiczne podejście!!!
Pogoda cudna, zaspy beznadziejne jednym słowem żyć nie umierać!!
Miłego dnia wszystkim życzę:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez linka 11 sty 2010, 17:03
Ciulowo jak z D. żrę ten seronil 10 mg dopiero 10 dni i ni chu chu nic, mogę zrozumieć jeszcze za mało czasu, ale w takim tempie to ja się wykończę - se sama zaraz zwiększę do 20 mg jak się poirytuję....... :evil:

Poza tym, jutro mam kolokwium do którego nie jestem w stanie się przygotować :-|, uwalę pewnie, mam nadzieję, że pani doktor (sucz jakich mało) pozwoli mi poprawiać za tydzień :?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 17:07
Linka, przecież wiesz że 10 dni to pikuś, cierpliwości. A masz benzo dorażnie? Jak tak to łyknij sobie. Mi nic do łba nie wchodziło, łyknełam 0,75mg benzo i w 10minut nauczyłam sie wszystkiego (!), pojechałam od razu do szkoły i zaliczyłam dwa przedmioty na raz! Benzo Cie uspokoi i wyostrzy myślenie.
magdalenabmw

przez linka 11 sty 2010, 17:31
magdalenabmw, właśnie sobie 0,25 zapodałam, siadam do nauki....jak się od czata oderwę, moze coś pójdzie, a jak nie to za tydzień - świat się nie zawali tak ? ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 17:40
Niby nie, ale po co sobie zaległości robić ;) Za tydzień pewnie co innego będziesz mieć do zaliczania.
Wyłącz kompa, wiem po sobie że jak jest włączony to nie da sie uczyć w spokoju. Wyłącz tv, włącz co najwyżej cichą muzykę, zrób herbatę, coś dobrego do zagryzania- chipsy, paluszki, ciastka itp, a benzo wyostrza koncentrację jeśli sie skupisz, a jak chcesz to usypia. Mi sie na benzo super uczy. Dasz radę.

[Dodane po edycji:]

A żeby Ci nie było samotnie to Cie pocieszę - też sie teraz uczę, na niemiecki :////
magdalenabmw

przez angsthasse 11 sty 2010, 19:17
magdalenabmw napisał(a): Benzo Cie uspokoi i wyostrzy myślenie.

Benzos wyostrza myslenie????????? Pierwsze slysze...

Benzos na ratunek jak jest krysa tak pisalas do tej pory, a teraz bierzesz bo jedziesz do szkoly, bierzesz aby sie uczyc...

No coz sama wiesz co dla ciebie dobre...ale pisanie ze Benzos wyostrza myslenie i pomaga w koncentracji to kompletna bzdura...
angsthasse

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 19:22
Myślałam że jak tyle lat sie leczysz to wiesz że każdy organizm inaczej reaguje na dany lek. Na mnie benzo działa uspokajająco kiedy idę spać, ale kiedy chcę sie skupić to wyostrza myślenie i nie pozwoli zasnąć, mi sie na nim dobrze uczy.
Przestań już.

Tak, wziełam benzo. Raz. Wiesz czemu? Bo na 16 w sobotę miałam dwa bardzo poważne egzaminy na studiach i rzygałam jak kot z nerwów, bez benzo nie dała bym rady nauczyc sie na nie i je zdać, jechać tam. Rozumiesz?
To jest właśnie dorażne branie, bo nie żrę codziennie tylko raz na X czasu. Egzaminy teraz tego wymagają, sorry ale dopiero za kilka dni dostanę leki na stałe do brania a nie mogłam sobie pozwolić na oblanie tych egzaminów w sobotę- masz rację, lepiej nie wziąć raz benzo i oblać semestr na studiach. Tylko że nie Ty mi za studia płacisz więc Tobie to wisi czy zdam czy nie. A mi nie wisi.
magdalenabmw

przez Donkey 11 sty 2010, 20:16
Magda no to gratulacje - niedlugo cala sesja bedzie za Toba :)

Ja spedzilam cudowny dzien z ukochanym i teraz chyba sobie male Spa zrobie :)

przez Joaśka 11 sty 2010, 20:21
magdalenabmw napisał(a):A żeby Ci nie było samotnie to Cie pocieszę - też sie teraz uczę, na niemiecki :////

I ja siadam do nauki... Też niemiecki ;)
Joaśka

przez iryss 11 sty 2010, 20:25
hip hip huraaa niech zyje niemiecki!!!
Ja też! Perfekt mnie czeka powtuzenie!
Miłej nauki dziewczynki:))
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Donkey 11 sty 2010, 20:54
Ja od jutra podzielę Wasz los!
Też muszę się ostro zacząć uczyć ;/

Sortuj wg