Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 01 sty 2010, 07:54
A ja spędziłam Sylwestra w ciepłym łóżku z ciekawą lekturą :P Szczęśliwego Nowego Roku! :D
Joaśka

przez ALEKS*OLO 01 sty 2010, 14:37
Całkiem dobrze sie zapowiada Nowy ROk , wczoraj popiłam, w gronie rodzinnym, z chłopakiem, szampan, ogladanie fajerwerków, całkiem miło :) Obudziłam sie i nie mam kaca! :D jest dobrze :)))
Dosiego !!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez paradoksy 01 sty 2010, 14:40
też nie mam kaca i się nawet wyspałam :mrgreen:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 01 sty 2010, 16:44
A ja po 23 pojechałam na Sylwestra Miejskiego (potem jakieś foto wrzuce jak to wyglądało), tam fajerwerki, koncert Bajmu i Perfektu wcześniej, petarda mi pod nogi pierdykneła- a boje sie ich okropnie-po 1 w nocy byłam już w domu, zrobiliśmy kilka zdjęć, coś tam wypiłam i już. Całkiem miło było :smile: Chociaż Sylwek bez morza to dla mnie 'nie to'. Nie mam dziś kaca bo prawie nic nie wypiłam, ale mam kaca od benzo -mam ochotę wziąść.
Miłego dnia :smile:

[Dodane po edycji:]

Dziewczyny, czy któraś z Was brała kiedyś tabletke PO? Proszę o pilny kontakt na gg 93 41 035
magdalenabmw

przez polakita 02 sty 2010, 13:54
linka napisał(a):Poza tym Avatar w 3D........zakochałam się w tym filmie, przepiękny, cudowny, zachwycający............. :smile:

Widzialam! N I E S A M O W I T Y ! ! ! Naprawde robi wrazenie, wychodzac z kina trzesly mi sie nogi :shock:

A w sylwestra, notabene, poszlam w kimono ;) ale nie zaluje, odbije sobie innego dnia!
polakita

przez paradoksy 02 sty 2010, 22:46
bardzo miło spędziłam dzisiejszy dzień z dwoma użytkownikami tego forum
:twisted:
paradoksy

przez Nortt 02 sty 2010, 23:33
paradoksy napisał(a):bardzo miło spędziłam dzisiejszy dzień z dwoma użytkownikami tego forum

I jak, było ostro? Ile paczek Xanax'u poszło?
Nortt

Re: zły dzień

przez nie_sama 03 sty 2010, 00:29
daablenart napisał(a):witam po przerwie, niebył mnie jakiś czas gdyż chciałem zapomnieć o tym wszystkim co związane z nerwicą. niestety dzisiaj czuje się zle :? .ale mam to w dupie :twisted: niemam zamiaru rozkładać się w domu i zamartwiać jak to mi żle. Zaciskam zęby gdyż wiem że to co czyni ze zle się czuję to tylko myśli.To one próbują mnie zniszczyć i wpędzić w zły nastruj<wczoraj znów miałem myśli że mogę zrobic coś złego komus kogo kocham>ale niepoddam się. To tylko mysli!! . BĘDĘ WALCZYŁ DO KONCA ŚWIATA Z SAMYM SOBĄ. bo to nie choroba czyni z nas słabszych tylko my sami. Nerwica to nie choroba to skaza w naszym umyśle i duszy.Narazie tak mi się wydaje ale chcę w to uwierzyć : kochać i funkjonować normalnie

KURDE ALE FILOZUJE. PROSZĘ WAS SPRÓBUJCIE WALKI TO MUSI MINĄĆ

przez paradoksy 03 sty 2010, 00:30
Nortt napisał(a):
paradoksy napisał(a):bardzo miło spędziłam dzisiejszy dzień z dwoma użytkownikami tego forum

I jak, było ostro? Ile paczek Xanax'u poszło?

czydzieścipieńćipół
paradoksy

przez scrat 03 sty 2010, 06:53
I tak się zapędzili w piciu mojego zdrowia że aż drinki moim imieniem ponazywali :D
Przyjaciel forum

przez paradoksy 03 sty 2010, 08:57
scrat napisał(a):I tak się zapędzili w piciu mojego zdrowia że aż drinki moim imieniem ponazywali :D

mówisz o Wiewiórce czy Adios Motherfuc..r :mrgreen: :?:

nie wyspałam się, a tu znowu do roboty :evil:
paradoksy

przez solipsea 03 sty 2010, 09:05
polakita napisał(a):
linka napisał(a):Poza tym Avatar w 3D........zakochałam się w tym filmie, przepiękny, cudowny, zachwycający............. :smile:

Widzialam! N I E S A M O W I T Y ! ! ! Naprawde robi wrazenie, wychodzac z kina trzesly mi sie nogi :shock:

A w sylwestra, notabene, poszlam w kimono ;) ale nie zaluje, odbije sobie innego dnia!

Ja też wybiorę się na Avatara... O ile mam nadzieję będę miała odwge wybrać się do centrum miasta...

PS: Widzę, że recenzje forumowe są pozytywne :mrgreen:
solipsea

przez scrat 03 sty 2010, 09:35
No Avatar w 3D może być fajny, trzeba będzie iść :)
Przyjaciel forum

przez paradoksy 03 sty 2010, 09:39
offtop: avatar fajnie się oglądało, ale mnie nie zachwycił

jadę do szpitala.. znowu to samo co miesiąc temu, a /cenzura/ nie wysiedzę w pracy.
paradoksy

Sortuj wg