Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 17:36
Polakita- tak miało być najwidoczniej :D Ja osobiście bym nie oddała.
magdalenabmw

przez polakita 30 gru 2009, 17:39
Za nic w świecie nie oddam, jest już moja :twisted: :twisted:
trochę mi głupio wejść do sklepu z bluzką bez paragonu ani metki i tak po prostu ją odwiesić?? Czy powiedzieć że niechcący ją wyniosłam ze sklepu haha wezmą mnie za wariatkę (i może nie bez racji!!) :mrgreen:
polakita

przez fobia 30 gru 2009, 18:01
polakita, nieumyślna kradzież z wyrzutami sumienia ?! dobre :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 30 gru 2009, 18:09
polakita, też nie oddałabym :P
Kiedyś jak robiłam z mama zakupy w Lidl'u to nieumyślnie ukradłysmy banany i czosnek .... :oops: nie brałysmy duzego wozka na zakupy tylko weszłysmy tak, a ze nie ma w Lidlu takich koszykow do reki, to wlozylysmy te banany i czosnek do jednorazowki, kupowalysmy cos jeszcze i to niosłysmy w rekach, no i idziemy do kasy tamto wylozylysmy a o tych bananach zapomnialysmy ze mamy w zawieszone na rece za tamto zaplacilysmy i wyszlysmy ze sklepu... po kilku metrach taki zonk " kur*a a banany ?!?! :shock: " , ale nie wrocilismy sie bo wstyd by był jak jasna cholera :oops:
Skleroza i zakręcenie nie boli , tylko ma sie potem zawalone sumienie :P
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 18:10
Polakita- idz jeszcze raz i nam też coś wynieś :P :mrgreen:
magdalenabmw

przez polakita 30 gru 2009, 18:34
magdalenabmw napisał(a):Polakita- idz jeszcze raz i nam też coś wynieś :P :mrgreen:

Tak chyba zrobię :) ta ZARA już i tak na mnie wystarczająco zarobiła ;) Najdziwniejsze jest to że bramka nie zapikała, to właśnie jest największy zbieg okolizcności..

Kiedyś w sklepie z kolei Orsay przymierzałam parę ciuchów, a zachciało mi się siusiu :) i szybko się ubrałam, a w bramce - piiik - ochroniarz mnie złapał jak złodzieja, okazało się że miałam na sobie koszulkę taką pod swetrem której w roztargnieniu nie zdjęłam... No i pani ze sklepu mnie zaczęła straszyć policją, i chyba dzwoniła na policję ale mnie puścili bo nie jestem notowana... :) no ale jak zapiszczało to ja się COFNĘŁAM a nie uciekałam przed ochroniarzem, do tej pory jak wchodzę do tamtego sklepu to sobie to przypominam...

Ale słowo, więcej już nigdy nic nie ukradłam! Nawet świadomie!
polakita

przez landon1988 30 gru 2009, 20:57
hej
ja dzis cala noc umieralem bo mnie jakies chorobsko wzielo, i tak mnie glowa bolala ze wydawalo mi sie ze moj mozg jest podzielony i do mnie mowi:D wkurzony jestem bo dzis w kato bylo spotkanie nerwicowcow i ja oczywiscie nie pojechalem tylko poszedlem do lekarza , gardlo napieprza jak glupie a te cholinexy nic nie pomagaja, macie jakies sposoby na gardlo?dostalem tez antybiotyk i moja dziewczyna sie zalamie chyba z naszego domowego sylwestra :-) Ale w przyszlym roku jej odbije bo zasluguje na to, strasznie mi pomaga z tym "gownem ":-)

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 21:00
London- fajną masz kobietę, tak trzymać :smile: Ja na gardło stosuję te tabletki do ssania, mają składnik który znieczula ból bo gardło drętwieje:

http://www.tanie-leczenie.pl/images/10163A.jpg
magdalenabmw

przez paradoksy 30 gru 2009, 22:49
ja dzisiaj po 11,5 godzinach w pracy stwierdziłam,że pewien pan zapłacił mi 2x bonem sodexo po 100 zł ... z czego 1 był gratis dla mnie :mrgreen:
narazie odłożony, może się skapnie i jutro przyjdzie.
jak nie, idę sobie coś kupić.

poza tym padam na pysk.. a jutro 9-17, potem szybko obróbka i idę pić.
paradoksy

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 23:13
Paradoksy- mój facet pracuje po 15h dziennie czasami a moi rodzice po 20h dziennie jak mają sezon- i żyją więc nie jesteś sama. :P
Widzę dzisiaj wszyscy mają coś gratis od życia... ja też mam gratis.. kot zamiast do kuwety to nalał na środku łazienki kij wie czemu :evil: I mam gratis sprzątanie...
magdalenabmw

przez paradoksy 30 gru 2009, 23:16
kodeks pracy przewiduje max 12h/dobe..
co to za życie? praca, [nie]spanie, praca, [nie]spanie..?
gdzie życie osobiste,jakiekolwiek? przyjemności? nie mówiąc o studiach.. jeszcze nie wiem jak tę sesje zaliczę.
paradoksy

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 23:28
Pracując po 12h do niczego sie w życiu nei dojdzie, chyba że jest sie np programistą i sie zarabia 7tysięcy za 8h.
Jak sie ma swoją firmę (moi rodzice) albo sie robi na akord (mój facet, pracuje tak jak by miał swoją firmę- czym więcej zlecen tym więcej kasy) kodeks pracy sie nie liczy.Życie rodzinne mamy w weekendy, potem będzie na to czas, na razie jest czas na trzepanie pieniędzy co by sobie życie ułożyć jakoś... Zresztą, zmęczenie mija jak sie na koniec dnia dostaje 300zł i więcej dniówki. A raz miałam taki mega dobry dzień w mojej firmie w wakacje- pracowałam 18h ale wiecie co to za uczucie mieć dniówkę na czysto 1500zł? Myślicie że wtedy jest sie zmęczonym? :mrgreen: Nie mam dzieci jak będziemy mieć to pomyślimy i innym zarobku. A moi rodzice to po prostu pracoholicy i tyle. Lepsze to niż zapieprzać np w takim tesco na rozładunku towaru gdzie po 8 godzinach człowiek jest styrany jak kon a dostanie za to 40zł. Wiem bo kiedyś tak robiłam... porażka.
magdalenabmw

przez paradoksy 30 gru 2009, 23:35
niestety nie każdy może sobie pozwolić na firmę .. a co do tesco, to mój brat, który jest w technikum, więcej zarabia na merchu..
pracownicy tesco u mnie potrafią wyciągnąć ponad 2 tys na rękę miesięcznie.
paradoksy

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 23:38
Mój facet nie ma firmy, jest zatrudniony u kogoś i zarabia od 3 do 8tys miesięcznie.
A w tesco te 2tys to chyba jest po piętnastu awansach i 20letnim stażu pracy co? ;)

p.s. Założyć swoją firmę jest łatwiej niż sie może wydawać. Serio.
magdalenabmw

Sortuj wg