Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiatr 29 mar 2007, 12:21
Piotr baw się dobrzePa ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Atkaa 29 mar 2007, 14:54
wiatr napisał(a):Piotr baw się dobrzePa

jak to baw sie dobrze? A dokąd to? A ja nic nie wiem :cry: A zostanie tu ktoś? :shock: :cry: Niech mnie ktoś przytuli.... :?
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez ashley 29 mar 2007, 15:59
Atkaa ja zostaję :smile: <przytul> Piotruś udanego wyjazdu, zabaw sie :D
Mialam dzisiaj nawet niezly dzień. Marzę o tym, żeby to wszystko zniknęlo i poczuję ulgę. Dzisiaj jak siedzialam sobie w szkole na oknie, tak fajnie sloneczko świecilo, poczulam tak, jakby te moje problemy które mnie osaczają poluzowaly. To bylo takie piękne. Jeszcze sobie nie zalatwilam psychoterapii, ale mam nadzieję, że szybko mi się uda. Bo chcę, żeby ktoś mi pomógl to wszystko uporządkować. Buziaki

Wiaterku co tam u Ciebie? ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cinnamon_inspiration 29 mar 2007, 16:25
Życzę wszystkim deszczu, który pachnie różami, słońca, które z każdym promykiem przyniesie wam więcej szczęścia :)

przez wojor 29 mar 2007, 17:47
Takie życzenia muszą się spełnić! I bardzo za nie dziękujemy!
Czasem ciepłe słowo potrafi zdziałać wiecej niż się spodziewamy !
.........nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej ani tak dobrze , żeby nie mogło być lepiej.........

przez wiatr 29 mar 2007, 21:54
Życzę wszystkim deszczu, który pachnie różami, słońca, które z każdym promykiem przyniesie wam więcej szczęścia :)
och :roll: jakie pachnące, przecudowne życzenia , również dziękuję.

kochana ashley jestem niesamowicie szczęśliwa czytając Twój post, te Twoje rozmyślanie o własnych uczuciach. Aż lekko mi się zrobiło na sercu. Wyobraziłam sobie Ciebie siedzącą na parapecie w szkole. Boże , jakbym pragnęła by ta siła nie opuściła Ciebie. Bardzo dużo piszesz to znak że trochę łatwiej ci będzie dotrwać do spotkania z osobą, która pomoże posprzątać Twoje życie. Jaka jesteś cudowna. Ta twoja praca nad sobą jest tak widoczna widać jak zbliżasz się do siebie. Krok po kroku. I za taką harówę powinnaś siebie nagrodzić. A masz za co! Coś drobnego. Jak bym tylko mogła natychmiast bym Cię uściskała. A tak robię to w myślach.Będę cały czas obserwowała jak kwitniesz z pączka przeobrazisz się w piękny kwiat

Atkoo będę również się pojawiać i z całego serca mojego bardzo, a to bardzo Ci przytulam. I czuję się bardzo szczęśliwa ,że mogłam Cię poznać . Jesteś niesamowita, kochana. Serce mi się raduje jak widzę że się pojawiasz. tyle w Tobie ciepła.Pa serce
"mój przyjaciel wiatr"

przez Justynka 30 mar 2007, 10:28
cinnamon_inspiration napisał(a):Życzę wszystkim deszczu, który pachnie różami, słońca, które z każdym promykiem przyniesie wam więcej szczęścia :)

hmmm oby szybko się spełniło :!: :D Ja mam prawie tak przyjemnie......otwarte okno wpuszcza pachnące wiosną powietrze, w pobliskim lesie szaleją ptaki, a ja czekam, aż się zazieleni :mrgreen:
Sprobójmy poszukać w przyrodzie ukojenia, co nam tak ładnie cinnamon_inspiration zaproponował
:P
Atkoo :!: spróbuj również.
Ostatnie 2 dni były dla mnie niespokojne-awantura w domu, potem rodzinny lincz i znów człowiek czuje się jak czarna owca, która nie ma nic do powiedzenia i na której można się skupić, gdy ktos nie radzi sobie z własnymi słabościami i emocjami.....dobrze,że jest słońce....nie rozpaczam

przez wiatr 30 mar 2007, 11:03
Justynka napisał(a):otwarte okno wpuszcza pachnące wiosną powietrze,
to i ja natychmiast otwieram okno ;) jejuś, bajka ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez maiev 30 mar 2007, 12:11
wiatr napisał(a):to i ja natychmiast otwieram okno

a ja nie. Bo u nas zimno i szaro. Podobno po południu ma być ładniej. Ciekawe. hmm
Ja znowu tak na chwilkę, bo moją mamę ogarnął przedświąteczny nastrój więc, marudzi, zrzędzi itp. jak to wszystko na jej głowie a tyle do zrobienia. Nie wiem czemu ona się tak strasznie przejmuje tymi porządkami - jakby cały rok nie sprzątała i teraz przed świętami dopiero musi to zrobić. Ale tak już ma, także muszę zmykać i też trochę posprzątać. Chociaż wcale mi się nie chce. Mam ciekawsze zajęcia.Zresztą co ja mam sprzątać. :x Przecież ja będę piec, gotować itp. Ale chciał nie chciał idę. Miłego dnia. Mam nadzieję że wy nie musicie tak strasznie sprzątać.
"I need a new version of me..."

przez wiatr 30 mar 2007, 13:02
maiev napisał(a):Przecież ja będę piec, gotować itp
no to i ja zabiorę się za pyszności. :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Justynka 30 mar 2007, 13:39
maiev napisał(a):moją mamę ogarnął przedświąteczny nastrój więc, marudzi, zrzędzi itp. jak to wszystko na jej głowie a tyle do zrobienia. Nie wiem czemu ona się tak strasznie przejmuje tymi porządkami - jakby cały rok nie sprzątała i teraz przed świętami dopiero musi to zrobić.

uffff skąd ja to znam, skąd znam.......... :roll: ;)

przez maiev 30 mar 2007, 13:44
Justynka napisał(a):uffff skąd ja to znam, skąd znam..........

hihi musimy to jakos przetrwać. :mrgreen:

wiatr napisał(a):no to i ja zabiorę się za pyszności.

ale chyba jeszcze nie teraz, bo wszystko zjedzą i do świąt nic nie zostanie :mrgreen:
Ja idę tworzyć barana do stroika - jeszcze nie wiem z czego i jak ale co tam. Baran musi być. ;)

przez ashley 30 mar 2007, 16:42
Wiaterku co mam powiedzieć, cieszę się, że we mnie wierzysz i mocno trzymasz za mnie kciuki. Dzięki :*
wiatr napisał(a):Jak bym tylko mogła natychmiast bym Cię uściskała. A tak robię to w myślach.

Cieszę się bardzo. Więc i ja Cię ściakam ;) w myślach. Mam nadzieję, że kiedyś zorganizujemy sobie jakieś spotkanie w realu i wtedy się wyściskamy.

wiatr napisał(a):Będę cały czas obserwowała jak kwitniesz z pączka przeobrazisz się w piękny kwiat

Bardzo bym chciala.

Kochani obawiam się, że porządki nas nie ominą. Lączmy się w tem nieszczęsnym obowiązku! :lol: No już lepiej ;)

Dzisiaj mialam fajny dzień. Dobry nastrój. Czasem mam takie przeblyski, że czuję, że w tym momencie naprawdę jestem sobą. Mialam tak teraz jak siadlam zmęczona po szkole i zaczęlam czytać Wasze posty. Bylo mi tak dobrze za sobą, wszystkie problemy na chwilę mnie opuścily. Dla takich chwil warto żyć. Kiedyś moje życie będzie się skladać z masy takich chwil. Cale zamieni się w taką jedną piękną chwilę.

przez maiev 30 mar 2007, 16:47
ashley napisał(a):Czasem mam takie przeblyski, że czuję, że w tym momencie naprawdę jestem sobą.

Też tak mam. Własnie dziś. Miłe uczucie. Obyśmy mieli takich miłych chwil wszyscy jak najwięcej.

Sortuj wg