Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 18:08
Monia- dzięki, naturalnie że zaproszę, będziesz mieć pretekst żeby przyjechać nad morze! :smile:
Wova- mnie nie ma na czacie, więc to nie moja sprawka ;)

Idę sprzątać mieszkanie, ale mi sie nie chce.....
magdalenabmw

przez Donkey 29 gru 2009, 19:49
magdalenabmw napisał(a):Monia- dzięki, naturalnie że zaproszę, będziesz mieć pretekst żeby przyjechać nad morze! :smile:
Wova- mnie nie ma na czacie, więc to nie moja sprawka ;)

Idę sprzątać mieszkanie, ale mi sie nie chce.....

Madzia ten dom w Rewalu bedzie?
Kiedy w ogole jedziesz nad morze?

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 19:55
Donkey- znalazłam świetną działkę w miejscowości zaraz obok Rewala, ale nie chcę nic zapeszyć :smile: Na razie jeszcze rok pomieszkam w mieście, muszę studia skończyć- a potem wdrożę w życie moje marzenia :smile: Najważniejsze jest to, że moje szanse na ten dom wzrosły z 5% do 99%, po prostu pare kwestii sie wyjaśniło, paru rzeczy sie dowiedziałam i marzenie stało sie realne.
A do Rewala jeszcze nie wiem :? Wszystko zależne jest od tego kiedy mój facet będzie miał wolne w pracy, a tego sie dowiemy z dnia na dzień :? Może wyślij mi na pw swój numer telefonu? Jak już coś będę wiedzieć to po prostu wyślę Ci smsa, bo na forum może Cie już nie być jak będziesz nad morzem :smile:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Venus 29 gru 2009, 20:25
Ej no przestańcie, ja tez chcę nad morze :(
Bla bla bla...

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 20:41
Venus napisał(a):Ej no przestańcie, ja tez chcę nad morze :(

Przecież blisko mamy :smile:
magdalenabmw

przez Donkey 29 gru 2009, 21:18
magdalenabmw napisał(a):Donkey- znalazłam świetną działkę w miejscowości zaraz obok Rewala, ale nie chcę nic zapeszyć :smile: Na razie jeszcze rok pomieszkam w mieście, muszę studia skończyć- a potem wdrożę w życie moje marzenia :smile: Najważniejsze jest to, że moje szanse na ten dom wzrosły z 5% do 99%, po prostu pare kwestii sie wyjaśniło, paru rzeczy sie dowiedziałam i marzenie stało sie realne.
A do Rewala jeszcze nie wiem :? Wszystko zależne jest od tego kiedy mój facet będzie miał wolne w pracy, a tego sie dowiemy z dnia na dzień :? Może wyślij mi na pw swój numer telefonu? Jak już coś będę wiedzieć to po prostu wyślę Ci smsa, bo na forum może Cie już nie być jak będziesz nad morzem :smile:

Ok. Sprawdz zaraz prv.

przez paradoksy 29 gru 2009, 23:56
tet napisał(a):a miało być tak pięknie.. wyszło jak zwykle.
od rana przygwożdżenie do mebli pokojowych

co jest teta?

cały dzień w pracy, a jutro jeszcze dłużej... spaaaaaaaaaaaaaać!
paradoksy

przez Donkey 30 gru 2009, 10:03
A ja dzis jade nad morze...
Nie mogę się doczekać!
Pierwszy raz z ukochanym :*

przez klaudia78 30 gru 2009, 13:07
Witam wszystkich
Ja po nowych tabletkach lepiej sie czuje,tzn nie mysle juz az tak intensywnie,ale juz dzialaja........ostatnio jednak mam takie dni ,ze cay czas bym spala i nie chce mi sie nic robic............a do tego schudlam :( czy mozliwe jest aby schudnac po tabletkach ????????????????????

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 13:58
Klaudia- tak, to możliwe. Ja na Asertinie schudłam 7kg.
Donkey- baw sie dobrze kochanie, będziemy w kontakcie :*
magdalenabmw

przez monika03 30 gru 2009, 14:00
ja wczoraj byłam na piwku i mi jakos lzej na serduszku
monika03

przez linka 30 gru 2009, 14:54
Wizyta u nowego psychiatry, 40 minutowa spowiedź, spowrotem wchodzę na Fluoksetynę - tym razem na początek 10mg (dzięki Bogu - może skutki uboczne będą mniejsze niż zwykle), za cztery tygodnie kontrola no i :mrgreen: skierowanie na psychoterapię indywidualną z NFZ :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 15:22
Linka- pociesza mnie fakt że nie ja jedyna zacznę tą terapię. Jak będzie mi 'gorzej' to przypomnę sobie że ktoś inny w tym momencie przechodzi to samo.. Zobaczymy jakie efekty tego będą :smile:
magdalenabmw

przez polakita 30 gru 2009, 17:29
ale dziś narozrabiałam!! wyszłam z pracy na tzw. przerwę obiadową, a poszłam do ZARY na wyprzedaże... kupiłam bratu dwie koszule (piękne koszule z 169 na 99 przecenione) jeszcze prezent gwiadkowy ciąg dalszy, jedną koszulę mojemu przyjacielowi oraz dla siebie sweterek... musiałam już iść, trochę zakręcona byłam... i jak wyszłam ze sklepu to patrzę, a bluzka którą przymierzałam ostatnią ale miałam odwiesić, mam ją w ręku, razem z wieszakiem wyszłam z nią ze sklepu... rzeczywiście jak przechodziłam przez bramkę to pan ochroniarz jakby się chciał rzucić w moim kierunku, ale nic nie piszczało więc się nie rzucił, a ja dopiero dalej na ulicy zauważyłam dlaczego... więc ją szybko schowałam bo było mi głupio wrócić z nią do sklepu :? :roll: nie wiem co teraz zrobić czy ją oddać ale chyba nie oddam :twisted:
polakita

Sortuj wg