Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Donkey 29 gru 2009, 15:59
Venus napisał(a):A ja właśnie wróciłam z solarium :P Ale boskooooo!
Opalałam się na tubie stojącej, ekstra-można sobie potańczyć :mrgreen:
Posmarowałam się aktywatorkiem i pachnę teraz melonikiem...
Mmmmm...sexy zapaszek :mrgreen:

ja bylam wczoraj :)
I o dziwo nie ejstem czerwona :)

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 16:50
Dzisiejszy dzień... rozmowa z pewną osobą... przeliczenie pewnych kosztów... zdobycie kilku informacji... przejrzenie projektów i ofert firm budowlanych...jeden telefon....

I okazało się, że bardzo realnie mogę myśleć w najbliższym czasie o budowie domu nad morzem ! 400m od plaży !

Nie mogę ciągle w to uwierzyć. Ale chyba poczekam jeszcze, skończę licencjat za rok... i wtedy będę kombinować. Tylko nie wiem jak z pracą chłopaka, chyba pomyślimy nad małym pensjonatem jak jego rodzice- projekt jeden już mamy upatrzony, i co ciekawsze stać mnie na niego. I otworzę tam mój biznes, jak w zeszłe wakacje.

Ale serce mi sie rozradowało, byłam pewna że nigdy mi sie nie uda tego osiągnąć, że mam za mały wkład finansowy.. A tu taka niespodzianka! :D A z drugiej strony jak wybuduję ten dom i urodzę dziecko to wpadnę w depresję, bo innych marzeń i celów życiowych już nie mam ;) No, nie licząc wyjścia z nerwicy oczywiście.

Poza tymi rewelacyjnymi dla mnie informacjami to nie za dobrze sie czuje, w sumie kiepsko...ale to jak codzień.
magdalenabmw

przez jacas 29 gru 2009, 17:02
a ja sie nawet za bardzo nei spaslem przez swieta - 174cm/70kg :P
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 17:04
Jesteś tylko centymetr ode mnie wyższy Jacas :smile:
magdalenabmw

przez jacas 29 gru 2009, 17:07
wiem, jak na chlopaka nie jestem wielkoludem ;)

[Dodane po edycji:]

ale odpowiada mi moj wzrost :smile:
jacas

przez wovacuum 29 gru 2009, 17:23
moj dzien ok!!bylam na spacerze z corkà bylo bardzo milo,samopoczucie tez dobre!mam pytanie:jak siè wrzuca zdjècie na forum??pomozcie!! :D
wovacuum

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 17:26
Wovka- kliknij na odpowiedz i pod ramką w której wpisujesz tekst jest takie coś jak 'załączniki' - tam na to klikasz i wybierasz zdjecie z kompa. Jak już wybierzesz to klikasz na 'dodaj zdjęcie' a potem wysyłasz całą odpowiedz :smile:

A jak odpisujesz tu na stronie, to jak już napiszesz odpowiedz (na dole tej strony jest ramka na tekst) to kliknij na 'podgląd' i tam są załączniku i dalej wybierasz z kompa obrazek i klikasz 'dodaj' :smile:

Jacas- ważne żeby Tobie pasowało, ja w szpilkach mam 180cm więc byśmy sie nie dogadali wzrostem ;)
magdalenabmw

przez monika03 29 gru 2009, 17:29
a ja ide na piwkoooooooooooo
monika03

przez wovacuum 29 gru 2009, 17:35
magdalenabmw, wyskakuje mi informacja,ze rozszerzenie jest zabronione?czy chodzi o rozmiar zdjècia?

monika03, ja tez mam dzisiaj piwko..grzanca :D
wovacuum

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 17:37
Wovka- bardzo prawdopodobne. Spróbuj je zmniejszyć, wiesz jak? Np programem typu Irfan, Nero. Jeśli nie umiesz to daj znać, możesz mi na maila wysłać to Ci zmniejszę.

Monika- baw sie dobrze :smile:

A tylko ja sie ciesze z tego że moge już wybudować dom nad morzem? :( No dobra, w sumie kogo to ... :mrgreen:
magdalenabmw

przez wovacuum 29 gru 2009, 17:41
ale to zdjècie nie jest duze!!zaglàdalam na zdjècia ludzi i sà wièksze..jaka jest maksymalna wielkosc dopuszczalan zdjècia wrzucanego na forum?,
wovacuum

przez magdalenabmw 29 gru 2009, 17:49
Hmm nie mam pojęcia jakie jest dopuszczalne. Czekaj, zrobię test. Jeśli zobaczymy zdjęcie pod moim postem to znaczy że działa i zgłoś sie do administratora.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
magdalenabmw

przez monika03 29 gru 2009, 18:03
madzia zazdroszcze ci całym serduchem oczywiscie tak pozytywnie mam nadzieje ze mnie kiedys zaprosisz:):):)

dzieki miłego wieczorku wszystkim zycze:):)
monika03

przez wovacuum 29 gru 2009, 18:06
juz wrzucilam ,zdesperowany mi pomogl :D :D musialam najpierw wrzucic zdjècie na specjalny program i potem link ze zdjèciem na forum!!jeszcze raz dzièkujè za pomoc :D a swojà drogà to coz to zmowa milczenia jak siè pojawiam na czacie??
wovacuum

Sortuj wg