Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 28 gru 2009, 00:02
źle się czuję..
paradoksy

przez namiestnik 28 gru 2009, 01:15
U mnie regres dalej. A tak bardzo chciałbym by było do przodu. By wiedzieć choćby na czym stoję. Co będzie za tydzień. A co za dwa.

przez Donkey 28 gru 2009, 09:52
W Poznaniu znowu bialooo.

Duzo sniegu napadalo i tak jakos lepiej :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 28 gru 2009, 10:05
a u mnie szaro zaczeło padac ale przestało:):)
monika03

przez Donkey 28 gru 2009, 10:17
Pewnie do Twojej miejscowosci monia dopiero dojdzie:)

przez jacas 28 gru 2009, 11:12
noo Donkey w Gnieznie tez ladnie bielutko i ciagle pada xd ale 0 stopni jest
jacas

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 11:40
Donkey- współczuję, ale pamiętaj że aby zaczeło sie coś idealnego musi sie zwolnić miejsce, a Ty te miejsce właśnie zwolniłaś. W miejsce czegoś co było okej wskoczy coś co będzie super. Zobaczysz :smile:

London- bardzo sie ciesze :D Mówiłam że będzie super i sam widzisz! Mam tylko nadzieję że kac Cie nie męczy? ;)

Namiastniku- ostatnio coś masz gorsze dni, samo z siebie czy coś sie wydarzyło?

Mój dzień- wstałam niedawno, jakiś jeb**ty klient mojego chłopaka mnie obudził. Musze sobie kupić nową kartę sim bo mi klienci dupe zawracają na moim prywatnym numerze. Chyba dziś jakieś ciasto upiekę. A jak sie czuję? Kiepsko- jak codziennie... Mam jakieś gorsze dni.. Znowu zaczyna sie nuda, chłopak dziś do pracy po wolnym weekendzie :(

[Dodane po edycji:]

W Szczecinie nie pada, mało śniegu jest :P
magdalenabmw

przez linka 28 gru 2009, 11:41
Mój dzień...hmmmmm, no zaczyna się od zapodania sobie xanaxu i wycieczce po mieście, jadę umówić się z psychiatrą i poszukać sobie psychologa w moim mieście - pewnie jak znam życie będę czekać jakie 3 tygodnie na wizytę u lekarza :-|
No a poza tym szykuje się niezły wieczór - idę do kina na Avatar w 3D aż przebieram nówżkami tak się nie mogę doczekac :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 11:43
Linka- napisz póżniej nam czy warto obejrzeć. Ja ostatnio fajną stronę znalazłam- www.filmolandia.net.pl - klikasz na film i od razu oglądasz za darmo ! Co do psychiatry i psychologa- ja wybieram sie tam po Sylwku, teraz zbieram na to odwagę.
magdalenabmw

przez jacas 28 gru 2009, 12:12
magda sporo jest takich stron ;) tylko na wiekszosci sa limity, np 45 min ogladasz film, potem 50min musisz odczekac zeby znowu obejrzec
ostatnio widzialem w tv zapowiedz jakiegos nowego filmu m.in. z johnnym deppem premeira jakos w styczniu. przypomni mi ktos tytul?
jacas

przez wovacuum 28 gru 2009, 12:42
linka, xanax?coz siè stalo?bylo tak dobrze?brat dzisiaj idzie na awatara-podobno warto!! :D ja zle spiè i jakies zawroty glowy wrocily,moze zmiana klimatu? magdalenabmw, za co ostrzezenie zarobilas??witaj w klubie ;)
wovacuum

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 12:43
Jacas- nie wiem co to za film z Johnym. A na tej stronie jest limit 70minut ale można go obejść, wystarczy wtyczkę foxy proxy zainstalować do mozilli :smile:

[Dodane po edycji:]

Wovka- witaj :mrgreen: Obraziłam pewną niemkę która wpadła wczoraj na forum głosząc cudowne rady w stylu 'uwierz w siebie' a potem wystawiła mi diagnozę (jestem słaba i tępa) po czym zaczeła mi terapię robić (poważnie) -czym wyprowadziła mnie tak z równowagi że aż zomiren musiłam łyknąć bo mnie lęk złapał. Wovka, ja to wogóle chciałam Ci napisać że jestem z Ciebie dumna! Świetnie sobie poradziłaś z tym przyjazdem do Polski, naprawdę! Super !Dajesz rade :D
magdalenabmw

przez monika03 28 gru 2009, 12:58
:):) jakos dzionek zlatuje:):)
monika03

przez linka 28 gru 2009, 12:59
O i suprajz, psychiatra w środę :shock:, jestem w szoku, ze tak szybko.......a no i znalzałm psychologa u siebie w mieście, w tym samym ośrodku co psychiatra, ale tu następny szok - potrzebuję skierowania od lekarza pierwszego kontaktu :? , heh w mieście obok nie trzeba było, no cóż co kraj to obyczaj.
Jeszcze mam pytanko - jak potrzebuję dokumentu, że jestem ubezpieczona - to co to ma być? straczy moja legitymacja zdrowia studencka, czy od mamy z pracy książeczka, ze jestem na jej ubezpieczeniu? Orientuje się ktoś?

Wova, no tak jakoś mną telepnęło przed świętami i od lekarza ogólengo dostałam xanxik i tak sobie pykam co drugi dzionek bo kiepskawo ze mną :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg