Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 26 gru 2009, 17:07
o 4 powyłączałam wszystkie wynalazki techniki i tak 3 godziny przewracałam się z boku na bok, o 7 dopiero zasnęłam i obudziłam się po 15.. i już mam dzień rozpieprzony.
paradoksy

przez wovacuum 26 gru 2009, 18:09
idè na spacer z dzieckiem i z malzem!ilez mozna siedziec w domu i siè obzerac?? :twisted: a po drodze wskoczymy do sàsiadow na grzane winoo!tylko jakos tak siè stresujè tà wizytà..e tam bèdzie dobrze nie?milego wieczorku forumowicze ;)
wovacuum

przez Donkey 26 gru 2009, 18:28
pewnie ze bedzie dobrze. Milego wieczorku życze w takim razie tobie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 26 gru 2009, 21:42
wovacuum, jak se sypniesz grzane winko to będzie dobrze :mrgreen:

przez jacas 26 gru 2009, 21:45
oo fobia :smile: gramy pozniej?
jacas

przez magdalenabmw 26 gru 2009, 22:07
www.filmolandia.net.pl

Fajna stronka, filmy za darmo sie ogląda- klikasz i oglądasz :D polecam!
magdalenabmw

przez Donkey 26 gru 2009, 22:10
Magda i jak sie czujesz?
Jutrzejszy wyjazd odwołany?

przez magdalenabmw 26 gru 2009, 22:25
Donkey- czuje sie dobrze, a Ty ? :smile: Jeszcze nie wiem jak jutro, na razie mi sie nie chce nigdzie jezdzic :P Fajnie w domu posiedziec z chłopakiem- bo on ciągle pracuje i go nie ma...
magdalenabmw

przez Donkey 26 gru 2009, 22:31
Ja mialm wczoraj fatalny wieczor i dzis ranek ale juz czuje sie lepiej :)
Jutro ruszam na wielkie zakupy bo sie wyprzedaze zaczynaja :)

przez Venus 26 gru 2009, 22:36
magdalenabmw napisał(a):Venus- ja chodziłam. Ale to zależy jakie leki, bo np nawet biorą takie na ból zęba musiałam uważać z opalaniem. Bo większość leków może wywołać reakcje 'alergiczną' na słońce i solarkę, mogą pojawić sie plamy na skórze, ale mi lekarz powiedziała że na każdych lekach to sie może zdarzyc i nie trzeba po prostu przesadzać- tzn nie opalać sie codziennie np w lato po kilka godzin. Jak kilka razy pójdziesz na solare albo będziesz chodzić raz na kilka dni a nie codziennie to nic sie nie stanie ! :smile:

Madzia dziękuję za odpowiedź. No ja właśnie miałam taki cyrk, że jak zaczęłam brać lek i przebywać na słoncu to pojawiały mi się plamki i myślałam, że to uczulenie, ale się okazało, że jak nie ma słońca i jestem w domu, a coś robie ze jest mi bardzo ciepło, np. jak odkurzam to pojawia się to samo, a jak ochłonę to znika. No nic, spróbuję choć się stracham. I tak na wszelki wypadek skorzystam z filterka. :)
Bla bla bla...

przez magdalenabmw 26 gru 2009, 22:52
Donkey- wiem że było żle, ważne że już jest lepiej :smile: Nerwica- po burzy zawsze jest słońce.
Venus- moja przyjaciółka tak miała- okazało się że to uczulenie 'na ciepło' -jak głupio to nie brzmi, i musiała leki brać. Wybierz sie do dermatologa.

Ja na zakupy idę 10 stycznia :smile: Mój facet codziennie dostaje kasę od klientów i to nie małą, ale około 10 dostanie pensję od szefa-a połowa z niej jest moja na zakupy :mrgreen: Wreszcie sie poprawiło, a bywało że na chleb nie mieliśmy.. ech życie. Ale takie akcje zbliżają ludzi. Dobra, idę oglądać dalej film, spadam z forum, buziak kobietki :smile:
magdalenabmw

przez Venus 26 gru 2009, 23:05
magdalenabmw napisał(a):Venus- moja przyjaciółka tak miała- okazało się że to uczulenie 'na ciepło' -jak głupio to nie brzmi, i musiała leki brać. Wybierz sie do dermatologa.

O kurde :| ja chcę na solar :|
Bla bla bla...

przez wovacuum 27 gru 2009, 00:28
fobia, grzane winko nie zaszkodzilo!!bylo bardzo kameralnie i milo!!dalam radè :smile:
wovacuum

przez Donkey 27 gru 2009, 10:41
Venus zainwestuj w dobry samoopalacz solarium jest na prawde mega szkodliwe.
Ostatnio ogladalam program na ten temat i az sie przestraszylam widoku niektorych kobiet ktore kiedys regularnie odwiedzaly siolarium!

Sortuj wg