Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez namiestnik 25 gru 2009, 04:09
Zazdwoszeczę tych wigilii. Ja poszedłek go gadażu zająć się vzymś mnisj stresująycm jiż wigilja/ KIlka tabsów ni e mogłby złagpdzoć katasftowufyy wigilii.

przez wovacuum 25 gru 2009, 14:12
A u mnie fajnie..swiètujemy sobie,cieszymy siè ,ze dptarlismy do Polski,duzo rodakow pozostalo w belgii z powodu odwolanych lotow :? :rodzice majà dzis 38 rocznicè slubu :smile: milego dnia kochani :D

[Dodane po edycji:]

solipsea, tet, Aleksolo,Linka,shadow i inni a co u Was?jak samopoczucie w swièta??dziewczyny a co ze spotkaniem??
wovacuum

przez jacas 25 gru 2009, 14:32
fajnie wova ze sie cieszycie :smile: u mnie spokojne, zaraz sie wezme za sprzatanie, co u mnie rzecz niespotykana :smile:
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tet 25 gru 2009, 15:05
hej wova, ano myślę że nasze spotkanie nadal aktualne. przynajmniej ja nie wiem nic o żadnych zmianach - Darek nie przyjedzie :evil: aktualnie siedzę przy stole i.. zanudzam się. pozdrowienia dla Ciebie :lol:
tet

przez wovacuum 25 gru 2009, 15:34
tet, a daloby siè przelozyc na srodè to spotkanko??muszè isc w poniedzialek z nikolà do neurologa-ma skierowanie,a ja na badania we wtorek-i màz do chirurga :? bylabym wdzièczna bardzo!!!!!!!!
wovacuum

przez solipsea 25 gru 2009, 16:19
Wova i dziewczyny mnie nie będzie na spotkaniu... Dziś zmarła moja babcia... Nie mam siły na razie na nic... Trzymajcie się kochane
solipsea

przez tet 25 gru 2009, 17:34
soli.. wyrazy współczucia.... trzymaj się dziołszko
tet

przez magdalenabmw 25 gru 2009, 19:03
Siema, Siema! Jak tam po Wigilii ? :mrgreen:

U mnie poszło nie 0,5 mg Zomirenu SR ale 1,5mg Zomirenu SR :mrgreen: Ale było naprawdę fajnie,bardzo sympatycznie i przyjemnie, byłam ja z chłopakiem, rodzice, siostra i wujek z ciocią. Chociaż były momenty- na początku, że już chciałam uciekać, mój facet potem mi powiedział że miałam wzrok jak obłąkana :roll:
Siedzieliśmy od 17, potem o 22 oni pojechali na Pasterkę, my poczekaliśmy z chłopakiem i ogólnie siedzieliśmy do 5 rano ale nie wiem sama po co wróciliśmy potem do domu, i jeszcze po drodze zaholowaliśmy jakiegoś taksówkarza o 5:30 rano hah :mrgreen: Z prezentów strasznie sie cieszyli wszyscy, ja też sie ciesze bo wczoraj dostałam to co widać poniżej i dziś jeszcze dostanę od rodziny chłopaka. Spałam dziś do 16 wogóle, nic nie mam w lodówce a sklepy zamknięte, a nie bardzo mi sie chce znowu do rodziców jechać 35km, jutro pojade. A to moje prezenciory:

Wogóle jaki hardcore.. Myślałam że już mam luz na te Święta, ze najwyżej do Babci tylko jutro skoczę... a tu teściowa która była na mnie śmiertelnie obrażona dzwoni do mnie..i prosi żebym jutro z Misiem przyjechała do nich (120km, dzięki Bogu że nad morzem!)-bo sie stęsknili :? xd lol
... W takim tempie to mi Zomirenów zabraknie do Sylwestra :?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
magdalenabmw

przez wovacuum 25 gru 2009, 20:03
solipsea, uwazaj na siebie i trzymaj siè!!!

tet, i dziewczyny,czy spotkanko mozna zrobic w srodè,??przyczyny dlaczego nie w poniedzialek, napisalam wyzej,nie mogè nic na pw wyslac??cos siè pochrzanilo.
wovacuum

przez tet 25 gru 2009, 21:14
Wiolka jeśli o mnie chodzi to si, może być :!:
tet

przez namiestnik 25 gru 2009, 21:35
Mam rekord. Jeszcze nigdy nie było tak źle w święta. Ech.

przez monika03 25 gru 2009, 21:46
dobrze ze wy sie cieszycie:):)ja mam doła:(
monika03

przez magdalenabmw 25 gru 2009, 21:47
Namiestniku, Monia- co sie stało???
magdalenabmw

przez monika03 25 gru 2009, 21:53
madziu duzo by mówic własnie słucham Verby -dlaczego tak jest ze zycie psuje wszystko to co piekne
monika03

Sortuj wg