Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez landon1988 23 gru 2009, 21:31
rozmawiacie dziewczyny o tatuazu?;-)

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 21:33
Tak :smile:
magdalenabmw

przez monika03 23 gru 2009, 21:34
kurtka to jest chyba jakas choroba zrobiłam ten a mysle juz o nastepnym:):) chinski napis motyl wydał mi sie taki odpowiedni dla mnie bo motyl to wolnosc a ja narazie pałam sie w swoich myslach:(((buziaki
monika03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 23 gru 2009, 21:38
Okropne, okropne te święta dla mnie w tym roku, pierwsze w nie swoim domu, z problemami, nic sie nie wyjaśniło, wogóle mnie nie cieszą, ostatnio jest źle, bardzo źle... border jak nigdy daje mi w kość ...wachania nastroju co godzine, mam taki mętlik w głowie , juz sobie miejsca nie umiem znaleźć ...najchetniej zasnęłabym i obudziła sie dopiero na wiosnę...
Cała ta szopka przedświateczna, sprzatanie zakupy zamęt....niech sie to skonczy juz ...
Jutro wigilia u babci, ide tam tylko przez wzglad na nia , bo dziadka to nienawidze , na sama mysle dzielenia sie z nim opłatkiem robi mi sie niedobrze... ciotka znowu obrazona bedzie siedziec, no kur*a ....ehh a jak słysze wesolych świat to mam obstrukcje i spazmy....
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez landon1988 23 gru 2009, 21:45
ludzie roznie przezywaja i maja rozny stosunek do swiat ja takze ich nie lubie bo sa dla mnie bardzo sztuczne w czasach pieniadza i gonienia za kareiera i zwyklego wyscigu szczurow , trzeba jednak je przezyc jak dni ktore sa przed nami dlatego glowa do gory :-) hmmm tatoo fajna rzecz ale ja sie boje HIVVVVVV>>>>>>>>>>>>:(

przez Donkey 23 gru 2009, 21:51
Nie martwcie się -święta mają to do siebie że mijają bardzo szybko!

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 21:54
No ale Święta mają swoje plusy.. Zanim miałam nerwicę to kochałam święta ! Mam film na video jak ubieram choinkę z siostrą i rodzicami- miałam 16lat, siostra 6, nie miałam nerwicy.... Jezu, jaka radość. Ryczeć sie chce jak to oglądam !!!
magdalenabmw

przez Donkey 23 gru 2009, 21:56
No to zobaczysz Magda że jutro też będzie dobrze!
Jaką potrawe najbardziej lubicie?
Ja barszcz z uszkami.. Pycha.. Nie moge sie juz doczekac :)

przez landon1988 23 gru 2009, 21:57
ja tez pamietam jak mnie kiedys cieszyly a teraz zadnych emocji nie sprawiaja....mysle ze kiedys moze sie to zmieni jeszcze tego i Wam zycze:-)

[Dodane po edycji:]

ja lubie pierogi z grzybami reszta feeee:P:D no i coca-cola:D

przez Donkey 23 gru 2009, 21:59
Pierogiii też są pycha!

a najbardzij nie lubie momentu dzielenia sie oplatkiem.. Nie lubię!

przez MOCca 23 gru 2009, 22:02
Stwierdzam, że świeta są tylko dla ludzi radosnych ;)

Ja najbardziej pirożki z mocno przemielonymi grzybkami i podsmażonymi na masełku mhmm pyszota :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez jacas 23 gru 2009, 22:04
a ja tam karpia lubie :P do tego paszteciki z kapusta i grzybami i sledzie
jacas

przez fobia 23 gru 2009, 22:22
ja nigdy nie jem karpia ( ja i tata zawsze mamy jakiegoś fileta albo paluszki rybne :mrgreen: )
lubie kapuche z gochem i pierogi z grzybami mniamm...
też nie lubię dzielić się opłatkiem - już wiem czego będą życzyć mi babcie i teściowa - dziecka. Moja mama rozumie ,ze nic na siłe. najpierw musze zakonczyć leczenie...

co do tatuażu - ja mam na lewej łopatce motyla a na nodze chcę zrobić welona - moją ulubiona rybę akwariową- miałam taką kiedyś przez kilka lat- była ogromna! największy welon jaki widziałam! a do tego jestem spod znaku ryb i bardzo je lubie ;)

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 22:23
Odkręćmy sie na siebie :smile:
Hmm lubie coca-colę, barszcz z uszkami i pierogi z kapustą i grzybami- najbardziej . A najbardziej lubię znaleść tego grosza schowanego do jednego z pierogów- prognozuje kasę :smile: Moi rodzice wprowadzili 10lat temu taki zwyczaj- łamiemy sie szybko opłatkiem i mówimy razem 'Najlepszego!' i koniec życzeń, sami mówią że te ślinienie sie na siłe jest okropne i mają rację :mrgreen:

Ale o jedzeniu nie myśle, ze stresu przed jutrem mi żołądek ściska...

Pamiętam jak na poprzednią Wielkanoc pojechałam do teściów, siedzimy przy stole a oni nagle wstają i zaczynają sobie życzenia składać i sie ślinić jak w Wigilię! Ale miałam minę, o taką- :shock: Co dom to obyczaj... heh

[Dodane po edycji:]

Fobia- sklep zoologiczny sobie tatuujesz? :mrgreen:
Donkey-damy rade..

'Wsiąść do beemki mojej zielonej, ściskając w ręku żółty Zomiren, patrzeć jak wszystko zostaje w tyle!!!'
magdalenabmw

Sortuj wg