Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Donkey 23 gru 2009, 15:39
Witamy W polszy :)
Ja prawie wszytsko juz mam :)
Teraz zabieram sie za pakowanko :)

Magda niezle masz godziny na zakupy :)

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 17:57
Donkey- niestety mój facet pracuje od 12 w południe często nawet do 1 w nocy, a czasami od 8 rano do póżnej nocy. Jak z nim jezdziłam pracować to też tyle czasu nam to zajmowało... Dlatego takie większe zakupy robimy po nocach w sklepach 24h :-| A swoją drogą że ja w nocy sie lepiej czuję niż w dzień i nie ma ludzi wcale, mam sklep dla siebie :smile:

Byłam teraz na poczcie. Pojechałam tramwajem (!!!) Niewiem co mnie wzieło ale od czerwca nie byłam w stanie wsiąść do tramwaju, tym bardziej że mam auto.. ale dziś wsiadłam- i o dziwo żyję ! :mrgreen:

Już wszystkie paczki doszły, teraz tylko pakować :mrgreen: Co komu kupiliście??? , może poopowiadacie bo ciekawa jestem :mrgreen:
Jak opowiecie co kupiliście to i ja Wam napiszę :P
magdalenabmw

przez Donkey 23 gru 2009, 18:05
Kurcze, ja mam zupelnie odwrotnie. Mam auto ale boje sie nim jezdzic a w tramwaju sie czuje mega bezpiecznie !
Dziwne to wszytsko :)

Pochwal sie co kupiłaś :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 18:08
To Ty sie pochwal pierwsza :P Ogólnie myślałam że jest tego mniej, ale zrobiłam liste i mi szczęka opadła- wszystko przez ten cholerny Zomiren, mózg mi wyłączył i zaszalałam aż mi wstyd samej przed sobą heh...

Ja nie cierpię tramwajów- cuchną, są klejące i pełne zarazków, bleee.... Ale szkoda mi było na taxe, bo musiał by na mnie czekać i sporo bym zapłaciła, a auto facet zabrał do roboty. Ech..
magdalenabmw

przez polakita 23 gru 2009, 18:30
Ja się pochwalę :)
Dla mamy - krem Golden Age 60+
Dla brata - perfumy Hugo Boss (była promocja)
Dla bratowej - zestaw kosmetyków Body Shop o zapachu mandarynkowym
Dla obydwu - zestaw pościeli w serca
Dla bratanicy bardzo małej - różne zabawki oraz dużo pieluch zgodnie z życzeniem rodziców
Dla wujka - skarbonkę (wujek ma ponad 80 lat i nie bardzo wiem co mu kupić, jest minimalistą)
Dla cioci - książke o dekoracji wnętrz
Dla chłopaka - spodnie i pasek
Dla siebie - dwa swetry i naszyjnik. Mam też nową fryzurę i nowe okulary, duża zmiana. Po świętach idę szaleć na przecenach!
Tatę mam za granicą więc odpada ;)
polakita

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 20:03
Jakie fajne prezenty, chyba sie zapiszę do Twojej rodziny za rok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dzięki Bogu, już myślałam że tylko moja lista jest taka długa, ale jak widać jest normalna :smile:

Ja mam taką listę:
Siostra: lalka Barbie, kolczyki srebrne z biało-fioletowymi diamencikami (jej ulubiony kolor), szalik filoletowy z cekinami i kwiatkami, książka o wróżkach, woda toaletowa C-Thru fioletowa
Mama-przyprawniki w kształcie gołej baby z wyjmowanymi cyckami-sól i pieprz, trzy drzeworyty z 1850 roku, pierścionek w kształcie dużego kwiatka z diamencikami, stylizowany na stary- stare srebro, krem na zmarszczki pod oczy, maseczka liftingująca, książka o sztuce 'Muzea świata'
Tata- 0,7l Nemiroff'a, bokserki z pluszowym penisem i otwieraczem do piwa na jego końcu
Wujek- 0,7l Nemiroff'a
Ciocia- krem na zmarszczki pod oczy, maseczka liftingująca, naszyjnik srebrny z różowo-czarnymi diamencikami, tusz do rzęs, książka Harlekin
Teściowa-książka kucharska '100 nowych ciast Siostry Anastazji'
Teść-zestaw gier na PC strategiczne
Szwagierka i szwagier-gra Scrable
ich małe bliżniaczki- dwa różowe smoczki
Druga szwagierka i szwagier-książka na temat przyrządzania drinków itp
Babcia moja i mojego chłopaka- dwa koce

Tyle, to największa ilość prezentów jakie zrobiłam w życiu :smile: A sobie kupiłam nową sukienkę i farbę do włosów heh ;)
magdalenabmw

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 20:30
Amon- nic mu nie kupuję a oni mi też nic, bo mamy wspólną kasę i zamiast robić sobie nietrafione albo bezsensowne prezenty to wolimy wziąć tą kasę i jechać gdzieś za to np na Sylwka :smile: Tak jest chyba lepiej.
magdalenabmw

przez monika03 23 gru 2009, 20:47
Zrobiłam sobie chinski napis na łopatce motyl:):)ciesze sie bardzo:)
monika03

przez Donkey 23 gru 2009, 21:07
Bardzo bolalo?

przez MOCca 23 gru 2009, 21:08
Gratuluje odwagi...ja mam swoich sześć miejsc, dwa widoczne, reszta tylko dla mnie do wglądu ^^ ale tam nic nie ma heh...może kiedyś :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez monika03 23 gru 2009, 21:11
hej nie bolało w ogóle odziwo:):) to juz mam 2:):)
monika03

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 21:24
Jak Ty to zrobiłaś że nie bolało?! :shock: Wrzuć fotke!
magdalenabmw

przez monika03 23 gru 2009, 21:27
hej jutro dzis juz jestem padnieta:):) hmm to takie miejsce ze nie ma kosci hihi madzia juz mam 2 i sie bardzo ciesze:)
monika03

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 21:29
Nie nakręcaj mnie bo pójde i skończe wreszcie mój :P A jak już tam będę siedzieć i zacznie boleć tak jak ostatnio to będę Cie w myslach przeklinać! :mrgreen: ;)
magdalenabmw

Sortuj wg