Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 00:04
Ja mam dwie takie księżniczki, mają 2,5 miesiąca, bliżniaczki :smile: Córki mojej szwagierki. Kupię im dziś jakieś grzechotki bo ubrań mają tonę już.

[Dodane po edycji:]

p.s. A swoją drogą jej zazdroszczę tych dzidzi, gdyby nie nerwica....... ech
magdalenabmw

przez fobia 23 gru 2009, 00:48
monika03, a u kogo robisz jeśli można wiedzieć ? i gdzie masz pierwszy tatuaż i co przedstawia?

ja mam dzisiaj nerwa niesamowitego :evil: bez kija nie podchodź normalnie - oberwało się mężowi i psu, mama cudem uszła z życiem :evil: "te" dni się zbliżają

przez Aldik 23 gru 2009, 00:48
magdalenabmw napisał(a):Hej wszystkim :smile: Spałam do 15, o mój ma wolne, mam zamiar jechać dziś po prezenty ale nie wiem czy ogarnę temat.

Aldik- gratuluję sprzedania dwóch aut w godzinę :smile:

Dziękuje :)Muszę szybko reanimować następne co mam pod domem i kupić kolejne - moze mam dobrą passe właśnie i nie chce jej zaprzepaścić hehe :)

paradoksy napisał(a):normalnie weszłam na przejście, miałam zielone, a babka która jechała miała czerwone, ale strzałkę na prawo zieloną... widziała mnie jak wchodzę na przejście, ja się na nią jeszcze patrzyłam co ona zrobi, a ona /cenzura/ dalej jedzie na chama, podczas gdy ja już jestem prawie na środku :? zrobiłam 2 kroki w tył i zahamowała centralnie przy mnie, także jakbym się nie cofnęła, to pewnie bym bez nóg została.

I daj tu babie prawko eh :) Ale dobrze, że nic Ci nie jest :*

Co do dnia dzisiejszego i wczorajszego to dużo pracy, dziś myłem autka, wczoraj malowałem, a spałem jak zwykle do 15 a dzisiaj i dłuzej...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 23 gru 2009, 09:57
ide dzisiaj robic tatuaz:) juz mam jeden na kostce-kwiatek:)miłego dnia zyczę:)
monika03

przez Donkey 23 gru 2009, 10:14
To Powodzenia Monika i wrzuć fotke zeby sie pochwalic tatuazem :)

ja ruszam na ostatnie prezentowe zakupy :)

przez monika03 23 gru 2009, 10:27
oki:) miłego buszowania po sklepach:)
monika03

przez wovacuum 23 gru 2009, 10:28
hej kochani!!jestem nareszcie w domu!dolecielismy z przygodami:loty byly odwolane ale dalismy radè,nawet obylo siè bez paniki :D tylko niespodzianka,dzisiaj zniknàl snieg szkoda wielka..pozdrawiam wszystkich :mrgreen:
wovacuum

przez solipsea 23 gru 2009, 10:32
Wovqa witaj w kraju - podpisano Rodacy :mrgreen:
solipsea

przez monika03 23 gru 2009, 10:33
hej hej witamy w Polsce:)
monika03

przez wovacuum 23 gru 2009, 10:40
monika03, witaj :D a tak wogole jestem bardzo szczésliwa!!mam tylko problem z netem,wczoraj nie moglam siè zalogowac!humorki widzè wam dopisujà,??tak trzymac kochani :mrgreen:
wovacuum

przez monika03 23 gru 2009, 10:45
pewnie wielka radosc poprzytulac córkę:):)
monika03

przez wovacuum 23 gru 2009, 10:48
monika03, szczèscie oromne,dzisiaj robimy sobie babski dzien:idziemy do solarium,a pozniej na spacerek a pozniej jakies filmy plus popcorn!!ach jest dobrze..malz siè pèta pod nogami,chyba go do jakiejs roboty zagonimy :twisted:
wovacuum

przez monika03 23 gru 2009, 10:50
pozazdroscic:):) bawcie sie dobrze "kobitki"

chce byc taka jak 2 lata temu:):)
monika03

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 14:06
Dzień dobry Żuczki !
Zjadłam wczoraj Zomiren i wiadomo jak to Zomiren... kilka pięknych godzin euforii, zero nerwicy, zero problemów, wszystko miałam w d**, banan na mordzie, prezenty kupione, miałam wydać 100zł a wydałam tyle przez ten Zomiren że najbliższy tydzień chyba będę jeść same ziemniaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale trudno heh. Wogóle czasu przez te leki nie pilowałam, pojechałam ok 23 do sklepu a wróciłam....o 3:40, a chłopak na 7 do pracy ... Ach ten alprazolam.
Teraz wielkie pakowanie, to lubię najbardziej :smile: p.s. Tylko po tym Zomirenie dziś mnie głowa boli :(

Wovka-
witamy w kraju!!!! Dobrze że bez nerwicy doleciałaś :smile: :*
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
magdalenabmw

Sortuj wg