Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Amy Lee 19 gru 2009, 23:07
Ja cenię to co mam i zaczęłam cenić nieupijanie się do nieprzytomności...

Tatuaż mi się marzy, ale niestety mam niefajną skórę na plecach, więc tam na pewno nie można :?
Poza tym muszę mieć konkretny projekt i się z nim oswoić i upewnić, że do mnie pasuje i nie będzie mnie mierził za jakiś czas. Inna sprawa, że ja się lubię zmieniać - fryzury, biżuteria, perfumy. Więc może powinnam zostać przy naklejkach i namalowankach na skórze :mrgreen:
Amy Lee

przez Majster 19 gru 2009, 23:24
A moj dzisiejszy dzien byl calkiem udany: jak co roku o tej porze zorganizowalismy akcje "Choinka" dla biednych dzieciakow z rodzin DDD. Obdarowalismy 4 rodziny, w kazdej po 3-5 dzieci, beda mialy przynajmniej jakies wzglednie syte swieta :) Fajnie jest zobaczyc radosc dzieci na widok niezapowiedzianego Św. Mikołaja ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 23:31
Majster- szacun wielki z mojej strony, kocham takich ludzi !

[Dodane po edycji:]

Jest tu ktoś jeszcze? Mój facet wyszedł o 8 rano do pracy, a jeszcze go nie ma... Umieram z nudów Jest tu kto? hop hop

Aaa bo już 00:30... zajebi*e.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jacas 20 gru 2009, 01:53
ja jestem.. ;) gram w tysiaca na kurniku
jacas

przez iryss 20 gru 2009, 02:01
ja jestem czytam sobie książeczke i tak się zastanawiam nad własną głupota :smile:
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez jacas 20 gru 2009, 02:03
ciekawy temat do refleksji xD lece spac dobranoc ;)
jacas

przez iryss 20 gru 2009, 02:04
też tak myśle. Dobranoc niech ci się śnią aniołi lub diabełki jak wolisz
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Aldik 20 gru 2009, 02:07
Madziu ja mam BARDZO BEGATYWNE podejście to każdego rodzaju zdrady i nie liczy sie czy to po trzeźwemu czy pijanemu ... jak sobie wyobraże że moja (jak będę miał :) ) dziewczyna jest pijana tak ze potem nic nie będzie pamiętać i mamla się z innym to sorry ale ja dziękuje za taką laske - wybacz moją szczerość. Przerabiałem dwa razy zdrade w moich dłuższych związkach i juz ku..a nigdy nie odpuszcze. Jakiekolwiek symtomy ze laska moze zdradzać to wypad. Apsolutnie tego nie toleruje!! Wracając do tatuaży to własnie mam skojarzenia zkobietami hmm złymi kobietami....

A tak wogóle dzionek minął dobrze, wyprałem w domu wypoczynek, jutro musze pomalować szafkę i wyprać podłogi...aaa i udalo mi sie dziś w ciągu 1-2godziny sprzedać dwa autka :) :)

przez fobia 20 gru 2009, 02:42
jacas, też czasami grywam w tysiąca na kurniku ;) i w literaki i w kości ;)

co do tatu - zrobiłam go dla siebie, teraz go poprawiłam i bardzo mi sie podoba. wzięła mnie ochota na następny i sobie zrobie w styczniu :) szanuje zdanie ludzi , jeśli sie komuś to nie podoba. Ja nie zamierzam przesadzać 2 mi wystarczą. Niestety w Polska jest dość zacofanym krajem, bardzo nietolerancyjnym i z "szufladkami".
Czasami za tatuazem kryje sie cos wiecej niz tylko obrazek...

przez Donkey 20 gru 2009, 09:55
Ja jestem zmienna i wiem że za kilka lat mógłby mi się znudzić, i wtedy mialabym problem!

Dzien dobry dzis wszystkim :)
W Poznaiu minus 10 , cieplej niż wczoraj :)

przez wovacuum 20 gru 2009, 11:20
Witajcie!u nas bardzo zimno -11 snieg sypie i jest bardzo pièknie :D wczoraj bylismy na d morzem ale przemarzly nam tylki i po godzinie wracalismy do domu a tam niespodzianka:ogrzewanie padlo!na szczèscie mily sàsiad naprawil piec tak wièc nie zamarzlismy.Drogi nie posypane,widocznie sluzby drogowe nie biorà pod uwagè malych miasteczek 8) humor mi dopisuje,wlasciwie powoli zapominam co to nerwica!!tylko maly stresik przed jutrzejszà podrozà do Polski,ale myslè ,ze stres opadnie jak tylko zobaczè usmiechniètà buziè mojej corenki :mrgreen: milego dnia wszystkim zyczè :D
wovacuum

przez jacas 20 gru 2009, 12:05
fobia - mozesz podac nick ;)? mozemy sie spiknac na cos wieczorem :D
wova- to corka mieszka w Polsce? czy poprostu bedzie usmiechnieta, ze przylecieliscie do Polski ;)?
jacas

przez wovacuum 20 gru 2009, 12:20
jacas, mieszka w Polsce,niestety przyjedzie dopiero na studia,trzymam siè tej mysli kurczowo!!jeszcze 3 lata i bèdziemy razem :mrgreen:
wovacuum

przez jacas 20 gru 2009, 12:23
czyli tobie sie nie spieszy wracac do Pol :smile:
jacas

Sortuj wg