Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Donkey 19 gru 2009, 20:55
bee84 napisał(a):Donkey .... ja mysle, że wszysy ludzie cierpią tak samo mocno ... tylko każdy z innego powodu ....

A ja mysle ze sa ludzie pozabwieni uczuć - zarówno tych pozytywnych i negatywnych. Kompletnie pozabwieni jakichkolwiek emocji.

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 20:57
Donkey napisał(a):
bee84 napisał(a):Donkey .... ja mysle, że wszysy ludzie cierpią tak samo mocno ... tylko każdy z innego powodu ....

A ja mysle ze sa ludzie pozabwieni uczuć - zarówno tych pozytywnych i negatywnych. Kompletnie pozabwieni jakichkolwiek emocji.

Byłam taka przez pół roku jak zaczełam mieć nerwicę. Nic fajnego. Wręcz to przerażające że nie czuję- NIE UMIEM czuć emocji.. nic ..pustka.
magdalenabmw

przez Donkey 19 gru 2009, 20:57
Ja nie jestem zwolenniczką tatuaży- zarwno u mężczyzn jak i kobiet.
Spośród wszytskick ktore widziałam podobał mi się tylko jeden - wzorek z gwiazdek na stopie u jednej dziewczyny!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jacas 19 gru 2009, 20:59
ale samo robienie tatuazu na stopie chyba nie jest zbyt przyjemne ;)
jacas

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 21:00
jacas napisał(a):ale samo robienie tatuazu na stopie chyba nie jest zbyt przyjemne ;)

A myślisz że na plecach jest ? :mrgreen: :lol:
magdalenabmw

przez jacas 19 gru 2009, 21:05
zdaje mi sie ze bardziej niz na stopie :P
jacas

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 21:08
Są takie punkty- linia kręgosłupa, stopy, brzuch, 'wnętrza' rąk tam gdzie jest cienka skóra- gdzie boli bardziej. Ale ogólnie to sprawa indywidualna, jednych boli kosmicznie a innych łaskocze.
magdalenabmw

przez jacas 19 gru 2009, 21:09
cos jak leki na nerwice :D
jacas

przez Aldik 19 gru 2009, 22:26
magdalenabmw napisał(a):Aldik
Eks przyjaciel mojego chłopaka ma nerwicę lękową. Raz po pijaku chcieliśmy sie pocałować (nie pytajcie czemu bo nie wiem, film mi sie urywał już :evil: ) i następnego dnia spotkała nas kara - mój chłopak zakończył z nim przyjażń a my dostaliśmy NARAZ ataku paniki. Sorry że sie tak uzewnętrzniam, pewnie nikogo nie interesują fakty z mojego życia, ale chciałam Was wgłębić w sytuacje- za kare jasna cholera Bóg nas pokarał.

Scrat-wiem, przez mojego nicka sie domyśliłeś ;) Ale trafiłeś, bo for bmw jest dużo w Polsce.

Aż sie dziwie, ze z Tobą nie zakończył hmm........

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 22:42
Aldik- a Ty byś mnie pogonił? :P Kocha to wybaczył mi te kilka moich błędów, których bardzo żałuję zresztą...
magdalenabmw

przez scrat 19 gru 2009, 22:49
Ja bym na jego miejscu z tobą wtedy nawet nie dyskutował bo szkoda byłoby mi słow.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 22:54
Ja na jego miejscu też bym nawet nie dyskutowała więc sie nie dziwie że macie takie zdanie bo ja też takie mam, ale inna sprawa że byłam tak zapruta że nawet tego nie pamiętam - wiem z opowieści tylko. Dlatego teraz jeszcze bardziej cenię co mam, bo wiem że mam najcierpliwszego i najkochańszego faceta na świecie. Najwidoczniej tak już mam że muszę poczuć co mogę stracic aby docenić.
magdalenabmw

przez scrat 19 gru 2009, 23:00
Albo ma cię gdzieś i się bzyka na lewo i prawo a z tobą tylko się pokazuje i tak dobrze gra. Nigdy nie możesz mieć pewności...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 23:03
Ooo nie, nie miał by kiedy bo jestem z nim 24h na dobę, zresztą on ma charakter i styl bycia taki monogamiczny jak jego rodzice :D
Teraz tylko w domu siedzę od tygodnia, a tak to jestem z nim non stop, mam z nim wspólny telefon, adres mail, konto bankowe, mieszkanie, kota... Nie ma opcji :smile:

[Dodane po edycji:]

p.s. fajny film leci na tvn'ie, oglądacie?
magdalenabmw

Sortuj wg