Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez iryss 19 gru 2009, 20:12
zgadzam się!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Aldik 19 gru 2009, 20:12
Po pierwsze zaczne posta od tego co miałem dawno napisać- dlaczego kurde musze dwa razy klikać aby wejsc w tego posta, raz klikne to wyświetla błąd, wracam do głównej i znów klikam i jest ok i tak zawsze hmmm Też tak macie??

Co do dwóch nerwicowców hmm czy ja wiem, lepiej zeby w zwiazku jedno mądre i zdrowe było aby pchać do zdrowia tego drugiego...

Co do połączenia ludzie w pasji dotyczącej bmw ehh faaajnie by było :) Chciałbym dziewczyne która lubi i zna sie na tych aytach a nie jest zwykłą blacharą...

przez iryss 19 gru 2009, 20:13
tzn. zgadzam się z bee84
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aldik 19 gru 2009, 20:14
fobia napisał(a):ja dzisiaj byłam poprawić mój tatuaż (robiłam go 6 lat temu ale postanowiłam go troche poprawic) :) lekko obolała ale szczęśliwa :) niedługo zrobie kolejny ;)

Lubie Cie ale po co Ci tatu blee mi sie zawsze to z jednym rodzajem kobiet kojarzy - jakby sie znakowały hmm Lepiej daj go wymazac a nie poprawiaj..

przez bee84 19 gru 2009, 20:21
Donkey .... ja mysle, że wszysy ludzie cierpią tak samo mocno ... tylko każdy z innego powodu ....

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 20:22
Aldik- ja też mam dziare i co, już mnie nie lubisz? :P Co do kobiet na forach np o bmw... masakra :lol: Miałam 'przyjemność' poznać kilka osobiście, i miałam wrażenie że są na forum i jeżdżą na zloty tylko po to aby co tydzień nowego kolesia podrywać i żeby sie chwalić koleżankom że co tydzień pod liceum inna beemka po nią przyjeżdża :roll: Ja akurat w tamtym okresie troche dorabiałam u mojego ś.p. przyjaciela Wojtka w warsztacie i jakoś tak tarfiłam na forum, poznałam kilka osób, potem miłość.. Przeznaczenie wg mnie. Fajnie jak ludzie mają tą samą pasję :smile: Mi akurat sie trafiło że nas połączyła miłość do 7-ek, ale czy nerwica nie może połączyć?

Eks przyjaciel mojego chłopaka ma nerwicę lękową. Raz po pijaku chcieliśmy sie pocałować (nie pytajcie czemu bo nie wiem, film mi sie urywał już :evil: ) i następnego dnia spotkała nas kara - mój chłopak zakończył z nim przyjażń a my dostaliśmy NARAZ ataku paniki. Sorry że sie tak uzewnętrzniam, pewnie nikogo nie interesują fakty z mojego życia, ale chciałam Was wgłębić w sytuacje- za kare jasna cholera Bóg nas pokarał.

Mówie Wam- dziwna faza jak czuje panikę, lęk i patrzę w oczy drugiej osoby i wiem że on czuje to samo. Schiza po maxie......

Scrat-wiem, przez mojego nicka sie domyśliłeś ;) Ale trafiłeś, bo for bmw jest dużo w Polsce.
Ostatnio edytowano 19 gru 2009, 20:24 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 2 razy
magdalenabmw

przez bee84 19 gru 2009, 20:22
Aldik - mi też wyskakuja jakies błędy .... i nie moge wchodzic na starsze strony .... tylko moge oglądac bierzace :evil:

przez jacas 19 gru 2009, 20:24
sam bym z checia tatuaz zrobil na plecach ale jak siora powiedziala ze kumpeli za niewielka jaszczurke skasowali w salonie 200zl.. to stwierdzilem ze nei stac mnie
jacas

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 20:25
Jacas- mi za sam kontur na 10cm grubości długopisu skasowali 100zł. Będziesz dorosły, zarobisz i zrobisz dziare ;)
magdalenabmw

przez paradoksy 19 gru 2009, 20:27
Aldik napisał(a):
fobia napisał(a):ja dzisiaj byłam poprawić mój tatuaż (robiłam go 6 lat temu ale postanowiłam go troche poprawic) :) lekko obolała ale szczęśliwa :) niedługo zrobie kolejny ;)

Lubie Cie ale po co Ci tatu blee mi sie zawsze to z jednym rodzajem kobiet kojarzy - jakby sie znakowały hmm Lepiej daj go wymazac a nie poprawiaj..

:roll:

jacas, 200 zł to standardowa cena- jesli tatuaż jest mały bądź średni, bo w zasadzie na tym "poziomie" płacisz za sprzęt.. a wiadomo, że jak chcesz całe plecy to trochę dołożyć trzeba.
ale moje zdanie, że lepiej trochę dopłacić, jeśli się chce mieć porządnie zrobione, bo na całe życie zostaje.
paradoksy

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 20:29
Całe plecy to koszt około 1000-1500zł. Pół pleców np sama góra około 600-800zł. Zależy jakie studio, jakie miasto, jakie kolory, cieniowanie itd Ja tylko pamiętam cennik tam gdzie ja robiłam :smile:
magdalenabmw

przez jacas 19 gru 2009, 20:34
wiadomo ze jak sie nie ma kogos bardzo zaufanego to lepiej zaplacic w salonie niz robic u kogos na chacie.
moze jak w przyszlym roku polece to brata do Szkocji to mi ufunduje dziabe ;) myslalem nad krolikiem Bugsem :D
magda, a nie ma tez znaczenia wielkosc plecow? w ogole kotek byl ladniejszy ;) xd
jacas

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 20:38
Jacas- nie mam pojęcia, ale wydaje mi sie że ma znaczenie bo co innego wydziarać plecy takiego Pudziana a co innego np moje :smile: Jacas a ile masz lat? Pisałeś że chodzisz na siłownię, wiesz o tym że tatuaż może sie rozejść i będzie wyglądać tragicznie?

p.s. Nie lubisz zdechłych much i ćem? :mrgreen:
p.s.2. Jak bedziesz mieć 40-50lat to zwałowo będziesz wyglądać z Bugsem na plecach :lol:
magdalenabmw

przez jacas 19 gru 2009, 20:40
18, wiem ze moze sie rozejsc ale wzdluz kregoslupa miesnie sie zbytnio nie rozlaza, co innego "motyle" ;)
nie, ze nie lubie, ale kotek byl sympatyczniejszy xD
no ba, z napisem co jest doktorku ;)
jacas

Sortuj wg