Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez namiestnik 16 gru 2009, 22:12
:)

przez scrat 17 gru 2009, 01:37
Aldik napisał(a):
scrat napisał(a):A co mu w silnik?

No właśnie nie mam pewności - jakby ktoś źłe rozrząd poskładał ... klepie góra i nie ma mocy...

Masz pasek czy łańcuszek? Jak pasek to może przeskoczył o jeden ząbek, jak się przekręci silnik albo odpala z pychu to się może zdarzyć.

namiestnik napisał(a):Co to są doxy?

paradoxy ;)
Przyjaciel forum

przez paradoksy 17 gru 2009, 01:40
:lol:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 17 gru 2009, 01:57
scrat, tam z pychu...
zboczeńce jedne - nawet nie wiadomo jaka po pozycja
melodia znaczy

przez Aldik 17 gru 2009, 02:03
wovacuum napisał(a):Aldik, mamy spotkanie z ludzmi z forum :D bèdzie tet,Aleksolo,Solipsea,czlowiek nerwica(Darek)i ja.Grono dosyc wàskie ale myslè,ze bèdzie ubaw :twisted: Ty chyba tez jestes z okolic Katowic? ;)

Człowiek nerwica? hmm dobrze brzmi :) Groooźnie:)
Jestem z Katowic i raczej będę hmm

A dzisiaj znów wstalem o świcie tj 12,30 ale noo tzn zbudziłem sie a wstałem ok 13 i wogóle zanim sie rozbudziłem to minęlo, nawet pod prysznicem jakby w śnie hmm. Ogólnie leniwie dziś, nic mi się nie chciało robić, ale wypolerowałem profi autko jedno, zrobiłem klamke, wyczyściłem świece itd itp.... A teraz ide juz sie położyć ... jest 1wsza, ale bez filmu na dobranoc sie nie obejdzie :) Śnieg za oknem ehh już odśnieżalem wrr ale czuje ze do rana będzie zasypane od nowa... Oby do wiosny :)

przez wovacuum 17 gru 2009, 10:55
pièkna zima u nas,snieg sypie od rana,jest cudownie,tylko belgowie siè nie cieszà-wiesniaki..nie wiedzà co dobre :twisted: pozdrawiam wszystkich,milego dzionka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

przez linka 17 gru 2009, 11:05
wovacuum, u mnie teeeeeeeeeeż i jest tak ślicznie i zimowo, słoneczko przebija się zza chmur i sypie śnieżek
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: super jest .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez solipsea 17 gru 2009, 11:07
Taaaa u mnie w krainie czarnych skał... Też śnieżek i słoneczko :mrgreen: Wezmę mojego mężczyznę na spacerek. :mrgreen:
solipsea

przez wovacuum 17 gru 2009, 11:44
K**wa kocham zimè!!cieszè siè jak dziecko!!ja chyba nigdy nie dorosnè :lol: chyba wieczorem z malzem po pracy ulepimy balwana!!na pohybel z pozbawionymi humoru Belgami :mrgreen:
wovacuum

przez linka 17 gru 2009, 11:46
Ka_Po, :shock: nie fajnie brrrrrrrrrrr, to....trzymaj się CIEPŁO :smile:

[Dodane po edycji:]

Tak generalnie, troszkę mnie gardło zaczyna pobolewać - kłania się picie soku wyjętego prosto z lodówy i chodzenie po domu na boso :P
Co nie zmienia faktu, że zaplanowałam na dziś rolnicze prace związane z kobiecym ciałem :mrgreen: no i w końcu fryzjer dziś 8)
Miły będzie ten dzień :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez polakita 17 gru 2009, 12:08
wovacuum, mam to samo!! U nas dzisiaj mróz siarczysty, mało mi nogi nie odpadły, ale śnieg pada cały czas, jest bielutko, śliczniutko, k**a pięknie !!
polakita

przez wovacuum 17 gru 2009, 12:09
linka656, hmm taki SPA powiadasz?wyrywanie chwastow i inne mile cialu zabiegi?? :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

polakita, balwana ulep!!koniecznie!! :D
wovacuum

przez paradoksy 17 gru 2009, 12:25
wstałam, a tam

Obrazek

<3

szkoda tylko, że potem muszę wyjść z domu Obrazek
paradoksy

przez linka 17 gru 2009, 12:26
wovacuum, no dokładnie, wiesz, odchwaszczanie, nawożenie, spulchnianie :mrgreen:
W lato człowiek na bieżąco takie rzeczy robi a zima przylazła i się zapuściłam :lol:
Przyjaciel forum

Sortuj wg