Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Amy Lee 14 gru 2009, 23:20
magdalenabmw napisał(a):p.s. Słowo 'ciebie' piszesz specjlanie z małej litery czy chcesz mi okazać tym brak szacunku? pytam bo nie lubię niejasnych sytuacji.

Ja tak ni z gruchy ni z pietruchy, wielką literą się pisze tylko w listach, w innych tekstach bym to uznała za niepoprawne.

a z Resztą jakby POpatrzeć jAk Ludzie sTosują małe i wielkie litery w Internecie... xd

Prezenty mam już kupione, popakowane, kartki wysłane. Czekam już tylko na Jeża, za tydzień przylatuje :D

I nie chce mi się zadania pisać, o.
Amy Lee

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 23:23
Post jest formą listu. To wiadomość do kogoś. Przynajmniej wg mnie. Pisząc 'Ty' dużą literą okazuję szacunek.

Co można kupić dziewczynce na 10 urodziny? moja siostra ma za kilka dni. Na wigilię dostanie Barbie, a na urodziny?
magdalenabmw

przez scrat 14 gru 2009, 23:50
Bosz, ale się naprodukowaliście, bardziej święci od papieża (mała litera - brak szacunku!) wszyscy :D

polakita napisał(a):E tam dla mnie takie gadanie o niezabijaniu zwierząt to jest takie gadanie żeby nie rozmawiać o prawdziwych problemach.

Zawsze są jakieś tematy zastępcze. Religia, polityka, eutanazja, aborcja, prawa zwierząt, ble ble ble, świata nie zmienicie.

Trzeba popierać prawa zwierząt. Na przykład zwierzęta mają prawo być smaczne.

Na świecie cierpią i giną ludzie i to jest problem nr 1.

Dla mnie odwrotnie. Człowiek sobie poradzi.

Co można kupić dziewczynce na 10 urodziny? moja siostra ma za kilka dni. Na wigilię dostanie Barbie, a na urodziny?

Maskotkę? Konia dla Barbie? Domek dla Barbie? Simsy?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 14 gru 2009, 23:54
hannah montana robi teraz furorę
paradoksy

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 23:55

Maskotkę? Konia dla Barbie? Domek dla Barbie? Simsy?[/quote]

Maskotek ma tysiąc, konie dla Barbie ma trzy, domki dwa a simsów każdą część :( :( :( :(
kurde.. chyba ubrania jej kupie. Ubrania w Hanne Montanne bo ją kocha :P
magdalenabmw

przez linka 15 gru 2009, 00:01
Książki............ja uwielbiałam dostawać książki, ale to chyba niemodne........ ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 15 gru 2009, 00:15
linka656, jak niemodne co niemodne!!ksiàzki sà na topie!kochani kupujmy dzieciom ksiàzki,bajki,opowiesci,rozne historie!taka barbie pojdzie w niepamièc szybciutko a ksiàzka?jeszcze z dedykacjà?na zawsze zostanie w sercu dziecka i doroslego tez :D coz ja kocham ksiàzki :D ,a niestety niewiele dostalam ich w zyciu z racji nieciekawej sytuacji materialnej rodzicow.Pamiètam do dzis,jak dostalam Aniè z Zielonego Wzgorza ach co to byla za radosc!!do dzisiaj mam te ksiàzki,taki smak dziecinstwa..
wovacuum

przez scrat 15 gru 2009, 00:21
Pełno mam książek które dostawałem w dzieciństwie, do większości nawet nie zajrzałem...
Nie udał się rodzicom ten synek, oj nie.
Przyjaciel forum

przez fobia 15 gru 2009, 00:27
linka656, to ja tez jestem niemodna ;) ja tez uwielbiam książki - dwie na wigilje dostane ;) dostalabym 4 ale sie doczekać nie mogłam ;)

przez jacas 15 gru 2009, 01:08
ja zbyt wielu ksiazek nei dostalerm i jakos nie zaluje.. ;p nigdy specjalnie do ksiazek mnie nie ciagnelo, co innego czytanie na komputerze
jacas

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 01:35
Ja książki też uwielbiam, ale muszę z przykrością napisać że pokolenie obecnych 10 latków jest zupełnie inne. Dla nich książka to archaizm. Oni mając 6lat przepychają sie kto ma lepszy telefon- smutne, ale prawdziww. Telefon na prezent też odpada- już jej kupiłam na zeszłe święta. Pozatym ja ksiązki kocham ale sama kupować bo ludzie nie wiedzą co lubię, wogóle nie lubię niespodzianek-nigdy nikt nie trafił.
Chyba jednak kupię jej worek ubrań, torebek i spinek do włosów :smile: Dziewczynki w jej wieku bardzo sie stroją.
magdalenabmw

przez Aldik 15 gru 2009, 02:22
Ja chca Montane - ale prawdziwą :D :D

Co do "Ty" też zawsze staram się stosować dużą litere - takie zboczenie moje :)

Co do prezentów, eh jeszcze nic nie kupiłem, a wypadałoby cos juz bo za chwile będzie za poźno, ale nie mam żadnych pomysłow :(

Co do dzisiejszego dnia ehh za krótki, juz prawie wstałem o 11,30 ale pomyślałem że jeszcze 5 minut i nagle była 14.50 fuck... Musze to przestawić bo mi dnia brakować zaczyna do pracy, jakos nie umiem sie wyrobić z robotą przez to hmm... A po za tym kupiłem auto i znów mam myśleniówke jak i czy je naprawiać, bo ma coś nie tak z silnikiem i myśle to zrobić, ale włąsnie myśle i mnie to denerwuje, bo nie umiem do końca podjąć decyzji, czy będe robić i do kogo z tym pojade czy moze jednak to oleje eh wrrr

przez scrat 15 gru 2009, 02:56
A co mu w silnik?
Przyjaciel forum

przez Ridllic 15 gru 2009, 06:16
pospałem ;) pierdzielić idę do roboty
Ridllic

Sortuj wg