Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 18:06
Jeszcze chciałam coś dodać -nie mam zwierząt w dupie, o czym może świadczyć fakt że przez parę lat byłam wolontariuszem schroniska, robiłam z koleżankami akcje szkolne zbierania pieniędzy na ratowanie koni, a teraz zastanawiam się nad wzięciem jakiegoś kota ze stoczni- bo mieszkam 50 metrów od niej, a teraz jak upadła są tu tysiące głodnych kotów, dokarmiam je jak mogę ale chce wziąść jakiegoś, albo kilka na zimę chociaż.. A to, że noszę futro z nutrii nie oznacza że mam w dupie zwierzaki. Mimo wszystko wolę pomagać tym które jeszcze żyją- a nie nutriom, które już i tak i tak nie żyją i raczej 'wisi im' co sie z nimi dzieje i kto je nosi czy nie nosi...peace
magdalenabmw

przez polakita 14 gru 2009, 18:22
aż nabrałam ochoty na schabowego ;)
polakita

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 18:37
Polakito- nic nie mów.. głodna jestem, pomyślałam że sobie boczniaki upiekę po które specjalnie wczoraj całe miasto jechałam .. Nie chciało mi się tylko patelni myć i całej reszty, ale zebrałam sie w sobie, zmyłam, wbiłam jajka, wsypałam bułkę tartą, otwieram moje boczniaki (dwie paczki 250g)........

a one zgniłe !

<płacze>

:cry:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 14 gru 2009, 18:47
Przy candidzie jedzenie grzybów niewskazane ;)

chociaż mi też smakują.

ale zgniłe... bleeeeee

ja się chyba wybiorę po jakiś prezent świąteczny, chcę kupić bratu i bratowej pościel ale boję się że jak im kupię taką co trzeba prasować to bratowa mnie przeklnie ;) a mi się podoba taka atłasowa.
polakita

przez Aldik 14 gru 2009, 19:25
Powiem ze futra to tam chyba nie modne, no i nie lubie laske we futrach - to tak ode mnie - takie paniusie noszą je, ale dziwne grube baby :) To tak aby Was dziewczyny zniechęcić do futer a co do zwierząt hmm jakos tak niesprawiedliwie ze je sie np zwierzyne, ale co robić, coś trzeba zjeść, organizm potrzebuje ...

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 19:29
Każdy lubi co innego :smile: Ja chcę tylko żeby mi ciepło było.

Znalazłam fajną stronkę z prezentami:

www.niecenzuralne.pl

Ojcu kupię bokserki z szelkami, z wyciąganym penisem pluszowym- a na końcu ma otwieracz do piwa :mrgreen:
Oczywiście nie namawiam innych do kupna, ale moi rodzice mają ogromne poczucie humoru i bardzo lubią takie prezenty :mrgreen:
A mamie kupie zestaw do przebrania sie za diablicę żeby miała co na Sylwka założyć, jakiś fajny ciuszek i już kupiłam jej dwa drzeworyty (ilustracje) z 1865roku-mama kocha antyki :smile:
magdalenabmw

przez jacas 14 gru 2009, 20:08
a mojemu zolwiowi sie skapnie kawalek swiezego karpia bo rodzice przywiezli juz ;p w ogole matka przezywa ze castorame otworzyli xD
jacas

przez Donkey 14 gru 2009, 20:25
Ja prezenty juz prawia mam skompletowane.. Ale wczoraj mnie to duzo nerwow kosztowalo poniewaz w sklepach bylo peeełno ludzi!

przez wovacuum 14 gru 2009, 21:04
a ja jestem w trakcie kupowania,jutro mam wolne wièc pobiegam po centrum handlowym :D podobno ma u nas spasc snieg super!!Belgowie sà zawiedzeni..nie wièdzà co dobre!!jeszcze tydzien i bèdè w domu achh!!tak siè cieszè..nerwica chyba prezent mi zrobila bo jakos jej nie widac,?pozdrawiam wszystkich milego wieczorku magdalenabmw, mowisz mama bèdzie za diablicè przebrana hmm...super pomysl!fajny bèdzie ten wasz sylwester! :twisted: :twisted: :twisted:
wovacuum

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 21:13
Wovka- a mnie z nimi nie będzie, moi starzy mają swoje towarzystwo :smile: Tak szczerze mówiąc to jestem za sztywna i za poważna na imprezy z moimi rodzicami :mrgreen:
magdalenabmw

przez wovacuum 14 gru 2009, 21:28
magdalenabmw, no nie zartuj!!za sztywna?mowisz tak jak moja corcia.. :lol:
wovacuum

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 21:34
Bo niestety tak jest :smile: Jak mieszkałam nad morzem w lato i rodzice przyjechali mnie odwiedzić to takiego szumu na ulicy narobili że wszyscy sie na nich gapili, masakra jaka siara :mrgreen: I mama mówi ciągle do mnie - nie bądz taka sztywna, życie masz jedno więc ciesz sie !
Może i ma racje.. czasem jej zazdroszczę tej energii i entuzjazmu.
magdalenabmw

przez paradoksy 14 gru 2009, 22:49
w pracy do dupy, fizycznie do dupy
pół dnia tak mi się we łbie kręci, że łażę jakbym nawalona była i znowu bolało
psychicznie też beznadziejnie
paradoksy

przez Pstryk 14 gru 2009, 23:04
prezenty... po raz kolejny byłam w centrum handlowym... nic nie kupiłam...
Pstryk

Sortuj wg