Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 14 gru 2009, 10:29
Tomaszów leciuutko przysypany - mam nadzieję, że z biegiem dnia będzie więcje śniegu :mrgreen:
No i to od rana poprawiło mi nastrój, poza tym idę do czytelni zagłębiać się w książki a lubię tam być bo cisza i spokój :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 14 gru 2009, 10:44
linka656, oo Tobie to dobrze...a ja do pracy blee,ale pocieszam siè ,ze jeszcze tydzien!!zobacz za tà ksiàzkà Stiega Larssona ;) moze na slàsku tez snieg spadnie??
wovacuum

przez monika03 14 gru 2009, 10:50
sama bym poszła do pracy :)) a tu pracy brak:(
monika03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 11:34
W Szczecinie prawie bez śniegu, tylko wczoraj chwilę sypało wieczorem i mam nadzieję że sypać nie będzie bo mój facet pracuje czasem na wysokości i umrę tu ze strachu o niego jak już ślisko będzie... A narazie nie mogę pracować z nim - nerwica.

Dopiero wstałam i to na siłę... kolejny samotny dzień. I lekki lęk jak to z rana, potem powinno być lepiej.

Offtopic -ogólnie studiować z nerwicą i wogóle uczyć sie -to niezły hardcore. Mi tym ciężej sie przestawić bo w pierwszym semestrze nie miałam wogóle nerwicy, a teraz nie dość że nerwica, zawalone obecności w szkole to do tego takie towarzystwo. Wszystko naraz.

Czemu jest tak zimno juz? :( Ale trochę mi sie humor polepszył, kupiłam sobie wczoraj futro z nutrii (kooejne w szafie, ale pierwsze naturalne)- takie nad kolana, miodowe i bardzo ciepłe :smile:
magdalenabmw

przez jacas 14 gru 2009, 11:50
magda - u mnie w domu rano tak zimno bylo ze sie balem nos z pod koldry wystawic xD zaraz do szkoly musze leciec
jacas

przez linka 14 gru 2009, 11:51
magdalenabmw napisał(a):Ale trochę mi sie humor polepszył, kupiłam sobie wczoraj futro z nutrii (kooejne w szafie, ale pierwsze naturalne)- takie nad kolana, miodowe i bardzo ciepłe :smile:

:evil: :evil: NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ!!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 12:04
Każdy ma inne podejście do tego. Ja mam wszystkie sztuczne w szafie, ale jest mi w nich zimno.
A te kupiłam okazyjnie - tym nutriom nie zrobi różnicy czy ja je będę nosić czy ktoś inny, i tak już nie żyją. Mi jest wreszcie ciepło i to jest dla mnie ważne. Jak bym go nie kupiła to i tak życie im by tym samym nie wróciło. Każdy z nas jest dorosły i ma swoje poglądy. Ja mam takie i naturalnie szanuje że inni ludzie mogą mieć inne :smile: Nie jestem za zabijaniem zwierząt, ale skoro i tak już nie żyją... A nie ważne.
Jak tam pogoda u Was?
magdalenabmw

przez aga1978 14 gru 2009, 12:14
Cześć wszystkim.
W Łodzi ciut posypał śnieżek,drobnica taka.Znów jestem uziemiona bo mały chory,więc marudny przy okazji .Pyta się co 30 minut się kiedy spadnie dużo śniegu i wyjdzemy bałwana lepić.NO i pewnie cały tydzien się będzie pytał bo w tym tempie to na sylwestra chyba ten bałwan......

przez Donkey 14 gru 2009, 12:28
W poznaniu 1 stopien na plusie. Chlapa sie zrobila i jest okroopnia.

Ja chcę śnieg! Duużooo śniegu!

przez paradoksy 14 gru 2009, 12:37
u mnie śnieżyca od wczoraj, chyba po pracy pójdę rzucać się śnieżkami.
nie lubię mieć taj rozpieprzonego dnia, kiedy wstaję późno i późno kończę pracę.
paradoksy

przez Donkey 14 gru 2009, 12:43
Paradoksy a skąd jestes? Chyba przyjadę i ulepię sobie bałwana :)

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 12:49
Ja tam lubię póżno wstawać bo wieczorem czuję się lepiej niż rano :smile:

Z jednej strony zazdroszczę Wam śniegu bo nawet nawet lubię śnieg... ale z drugiej strony nie chce go ze względu na bezpieczeństwo.
Mimo wszystko na święta mógłby spać.

A ja sie nudze, kolejny dzień w domu, luby poszedł do pracy i wróci pewnie koło północy...co ja mam ze sobą zrobić? Nie lubię takiej nudy, tzn lubię się nudzić ale nie samotnie :(
magdalenabmw

przez tet 14 gru 2009, 12:50
para rara rara :D jak bóle? u mnie też już biało.. i zimno. no cóż, szlafrok day is on
tet

przez fobia 14 gru 2009, 13:04
u mnie śniegu jak na lekarstwo ;/ mam nadzieje ,ze jeszcze dopada bo lubie jak jest tak bialutko :) ogólnie też mnie czeka kolejny nudny dzien ;/

Sortuj wg