Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Aldik 13 gru 2009, 02:25
Ludzie są niestety hamscy i dziwni - starzy a młodzi tym bardziej, więc pierdolą głupoty a Ty się Madzia nie marrtw wiec - będzie git :) Potem to odeśpisz. Idź na uczelnie bo jak nie zrobiśz tego to potem Ci będzie gorzej, A tak jakos sie poukłada - zawsze się układa ;)

przez Donkey 13 gru 2009, 09:58
Magda nie martw sie.
Jest taka złota myśl- Przyjazn ktora sie kończy, tak na prawdę nigdy sie nie zaczela.

Nie przejmuj sie. Moze prawdziwą przyjazn dopiero znajdziesz

Ja obejrzalam film Julie i Julia i poleeecam. Wszystkim smakoszom :)

przez jacas 13 gru 2009, 10:18
kurna niedziela a ja juz na nogach ;)
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

z dnia na dzien coraz gorzej;[[[

przez czarnulek19 13 gru 2009, 10:26
czy ktos porozmawia ze mna na temAT NERWICY LĘKOWEJ?czy ktos z was ma podobny problem z ktorym niemoz sobie poradzic prosze o odpowiedz;[[[

przez aga1978 13 gru 2009, 10:34
Donkey napisał(a):Ja rano biore 150 mg a wieczorem 75 mg.
Za 150 mg place 60 zl a za 75 mg place 30 zl.

Jak sie czujesz biorac Alvente ?

To sporo wydajesz.No nie są tanie te leki,choć mi doktorowa podpowiedziała tańszą aptekę i kupuję Alventę za 9,90zł.-lepsze to niż 26zł.
Jak się czuję? Nawet możliwie,na początku głowa mnie bolała ale teraz jest ok.Ze spaniem różnie,były noce że co 1 g. się budziłam,teraz to częściej dzieciak mnie w nocy zrywa z łóżka-da się przeżyć.Mam ochotę robić cokolwiek a nie siedzieć w kącie jak kiedyś,przydał mi się ten kopniak.
Widzę poprawę więc jestem zadowolona z działania tego leku.Każdy ma inny organizm,inaczej może oddziaływać na różne osoby.
ŻYCZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA I MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM.

przez czarnulek19 13 gru 2009, 10:40
i jak zwykle nikt mi nieodpisze musze sam walczyc poniewaz w kazdym przypadku nieotrzymuje pomocy;[[i nigdy nieotrymam...niby sa tu ludzie a ich niema..Pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

moze na tym zdjenciu niewygladam na znerwicowanego ale chcialbym zeby ten usmiech trwał wiecznie ....dlaczego zycie tak daje w kosc zycie w ciągłym lęku....mam dosc;[[[
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Donkey 13 gru 2009, 11:30
aga1978 napisał(a):
Donkey napisał(a):Ja rano biore 150 mg a wieczorem 75 mg.
Za 150 mg place 60 zl a za 75 mg place 30 zl.

Jak sie czujesz biorac Alvente ?

To sporo wydajesz.No nie są tanie te leki,choć mi doktorowa podpowiedziała tańszą aptekę i kupuję Alventę za 9,90zł.-lepsze to niż 26zł.
Jak się czuję? Nawet możliwie,na początku głowa mnie bolała ale teraz jest ok.Ze spaniem różnie,były noce że co 1 g. się budziłam,teraz to częściej dzieciak mnie w nocy zrywa z łóżka-da się przeżyć.Mam ochotę robić cokolwiek a nie siedzieć w kącie jak kiedyś,przydał mi się ten kopniak.
Widzę poprawę więc jestem zadowolona z działania tego leku.Każdy ma inny organizm,inaczej może oddziaływać na różne osoby.
ŻYCZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA I MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM.

No to super że Alventa tak zadziałala na Ciebie. A wspomagasz się doraznie jakimis tabletkami/
Sporo wydaje ale za wyjscie z tego chorobska zaplacilabym kazde pieniadze.
Ja ze snem nie mam problemow - nigdy nie mialam . Natomiast glowa tez czesto mnie pobolewa !
I efekty ubvoczne to spaderk wagi i prosblemy z cera! ;/

przez linka 13 gru 2009, 11:32
czarnulek19, do zdjęć jest odpowiedni dział.....ludzie-z-forum-t455.html .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Donkey 13 gru 2009, 11:35
Ale się naprężył :)

przez magdalenabmw 13 gru 2009, 12:10
Czarnulek19- my wszyscy tu mamy nerwicę lękową, poczytaj tematy w tym dziale a napewno czegoś sie dowiesz co Ci pomoże. A jak nie to pisz tutaj co Cie gryzie, albo temat załóż.

Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo, mam iść do szkoły o 13 ale nie wiem czy dam rade i może pójdę na same zaliczenie o 15.. już pieprzyc ich, ale znowu mnie nerwica zjada...
magdalenabmw

przez aga1978 13 gru 2009, 12:12
Nie DONKEY nie biorę nic innego. A ty?
Jeśli chodzi o cerę to nigdy nie była idealna-więc przyzwycziłam się.Waga to chyba ze 2kg zjechałam ostatnio -to imnusik bo mam 169 cm a waże 54kg,chciałabym przytyć ale cóż.

przez wovacuum 13 gru 2009, 12:21
magdalenabmw, idz do szkoly i nie daj siè nerwicy!!ja dzisiaj nie za dobrze siè czujè:jestem przmèczona i juz podswiadomie przezywam swiàteczny wyjazd!!postanowilismy z mèzem na poprawè mojego humoru pooglàdac sobie kabarety na lapku!!co mozecie nam polecic ludziska?czekam niecierpliwie na propozycje!!pozdrawiam wszystkich wovka :mrgreen:

madzia zyczè powodzenia na zaliczeniach!!
wovacuum

przez magdalenabmw 13 gru 2009, 12:24
Wova- kabarte Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru -klasyka polska ;) Postaram sie iść też na wykład... Boże, jest chociaż jedna osoba ktora jak ja boi sie wyjazdu na święta :( ja umieram z przerażenia !!!!!!!!!!
magdalenabmw

przez fobia 13 gru 2009, 12:25
magdalenabmw, miałam dzisiaj sen bardzo podobny do Twojej sytuacji!nawet bym powiedziała ,ze identyczna ;/ strasznie nieprzyjemne uczucie, obudziłam sie z ulgą ,ze to tylko sen. Wspolczuje Ci znalezienia sie w takiej sytuacji , naprawde, mam nadziaje, ze sie jakoś samo ułozy.

Sortuj wg