Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiatr 26 mar 2007, 01:01
Mój kończący dzień jest wyjątkowy muszę wyrzucić siebie to co sprawia mi ogromną radość - Bardzo Was Kocham -
Pa. Spokojnej nocki, kochane serduszka.Pa ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Lusi 26 mar 2007, 10:54
Czy ktoś się za mną stęsknił?
Chwilowo jestem. Jeszcze nie byłam w pracy, siedzę sobie na zwolnieniu bo moja córcia raczyła zachorować na zapalenie ucha. Chorujemy do końca miesiąca. A potem to już na pewno wrócę na stałe.
Całuski dla wszystkich. :D
ExModerator

przez wiatr 26 mar 2007, 11:27
Jaś śmialaś nawet tak pomyśleć . Oczywiście że ja bardzo tęskniłam.
Przykro mi że pochorowałyście się. Ale miło znow Cię zobaczyć, choć tylko na chwileczkę. Pa. Zdrówka życzę Wam.Pa serce ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 26 mar 2007, 12:07
Witam!!!
Dzisiaj czuje się fajnie,żadnych lęków nie mialem narazie.....
Mam nadzieje,że u wszystkich świeci słoneczko ;)
:)

przez wiatr 26 mar 2007, 12:11
I oby ten stan utrzymywal się jak najdłużej z calego serca Ci życzę człowieku nerwicoPa. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Pisioo 26 mar 2007, 13:32
Fatalny dzień. Lęki od rana rosną. 14 dzień brania Spamilanu i żadnej poprawy. Kurcze jak nie zacznie działać to pewnie zmiana leku i kolejny miesiąc czekania na to czy zadziała. Bez sensu jest ta choroba.

przez IceMan 26 mar 2007, 13:36
Lusi - witaj ponownie. Oczywiście, że tęskniliśmy... i tam się co niektórzy o Ciebie wypytywali ;) Także szoruj na forum i pokazuj się częściej :mrgreen: I zdrówka życzę!

Darek - życzę Ci tego samego co Wiaterek ;)

Wiaterku - wzajemnie :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:51 pm ]
Pisioo napisał(a):Bez sensu jest ta choroba.

Ale wyleczalna. Powoli, cierpliwości, poradzisz sobie z tym.
Przyjaciel forum

przez maiev 26 mar 2007, 17:35
No wreszcie troszkę słońca.
Heloł Lusi!! Wreszcie dałaś znak.
Różo - mam nadzieję że ze zdrówkiem już ok - nie tak jak u mnie :)

JA to tylko na chwilkę.
Ciężko uznać ten dzień za udany ale się staram. Kolejna próba odstawienia leków (całkowicie) skończyła się tak jak ostatnio. Mam bóle wszystkiego i to tak na zmianę. Raz zęby, raz żołądek, raz głowa itd. Ale jakoś to zniosę i tym razem postaram się to rzucić i już. I tak nie mam wyjśćia. hmm Ciekawe coś dziś mnie będzie bolało?? Moja rodzinka jest uprzedzona, że będę znowu wredna, marudna, drażliwa i czepialska. Ale to tylko jakiś czas więc powinni przeżyc. Zresztą złażę im z drogi.
Grunt że to słońce wreszcie wyszło, bo ta ciemnośc za oknem mnie już powoli dobijała.
Ogólnie to jak się nie doczekam własnego komputera to rzadko tu będę. :cry: Nawet nie zdążę nigdy poczytać co tu słychać. :(
Pozdrawiam wszystkich!!
"I need a new version of me..."

przez wiatr 26 mar 2007, 18:55
Kochana maiev widać jak bardzo się starasz, nawet pomimo cierpień jesteś lojalna wobec swoich bliskich. Naprawdę jesteś kochana.
Zastanawia mnie jedno czy
maiev napisał(a):próba odstawienia leków (całkowicie)
to Twoja decyzja. Dlaczego pytam?
maiev napisał(a):Mam bóle wszystkiego i to tak na zmianę. Raz zęby, raz żołądek, raz głowa itd.
wydaje mi się że twój organizm się dotruwa
stąd te bóle. Jeśli To ty tak zadecydowałaś to może by jakoś łagodniej przejść te bóle to rozpocząć od np( nie wiem czy mnie rozumiesz daje przykład na 1 tabletce ) dzielenia jednej tabletki na 4 części a połknąć tylko trzy jej części, tak przez dwa dni a trzecim dniu tą przykładową tabletkę już podzielić nadal na cztery części by połknąć tylko 2 połówki aż do momentu gdy dojdziesz do 1 ćwiartki i koniec. Myślę że Twój organizm łagodniej zniesie zmniejszanie dawek leków, a sama aż tak cierpieć nie będziesz. Jeszcze jedno dobrze by było przeanalizować jak długo bierzesz te leki. Przemyśl, proszę. Pomalutku, kroczek po kroczku , spokojnie, nie martw się , wiem,że to trudne
maiev napisał(a):Ogólnie to jak się nie doczekam własnego komputera to rzadko tu będę
, dobrze żeś wspomniała dlaczego czasami Cię nie będzie. Ale pamiętaj Trzymam Cię za słowo ,, czasami" to mniej będę sie martwiła o Ciebie, co się z Tobą dzieje. Tylko proszę nie dawaj zbyt długo na siebie czekać .Plis. Pa serduszko kochane ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Róża 26 mar 2007, 20:01
Dzieki za troskę,ale coś mi gorzej niż lepiej.Życzę nawzajem wszystkim chorowitkom zdrówka :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 27 mar 2007, 00:08
Cześć...kurde a dzien tak fajnie sie zapowiadał....no ale potem neostrada siadła<komputer nie wykrywa portu usb>następnie instalacja windowsa ktora niestety jeszcze bardziej pokrzyżowała mi plany bo jak sie okazało zainstalowałem przez głupote 2 systemy na jednym dysku i teraz nie umiem formata potrzebnego zrobić....dlatego też pisze do Was z innego komputera z którego nie będe mógł od jutra normalnie korzystać....no i nie wiem kiedy wróce na forum....wszystko zależy od tego czy uda mi się formata zrobić...
Jak coś wykombinuje to wroce jutro jak nie to w weekend...
Zegnam Was i mam nadzieje,że wróce już jutro.....
i jedno pytanie jaka jest komenda na wywolanie formatu w wierszu poleceń?
:cry:

przez IceMan 27 mar 2007, 00:13
format c:

radzę wrzucić płytkę instalacyjną Windowsa i sformatować przy użyciu tej płytki...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 27 mar 2007, 00:23
Dzięki Piotrek....no to teraz z neostradą kłopoty chyba zostały...ale tu już jest trudniej bo mam liveboxa i co próbuje podłączyć liveboxa to nie moge bo komputer sie stawia i pisze mi,że nie może wykryć usb bo sterownika odpowiedniego nie posiadam<a wiem że jest zainstalowany>...ale to powinno się zmienić po formacie...chyba?
No więc dzień przez neostrade stał pod znakiem nerwów....
A z płytką próbowałem ale...nie mógł sformatować partycji ponieważ są na dysku c ważne pliki dla systemu ;)

przez IceMan 27 mar 2007, 00:29
A z płytką próbowałem ale...nie mógł sformatować partycji ponieważ są na dysku c ważne pliki dla systemu

Trzeba odpalić prosto z CD nie przez system (ustawiasz w biosie "Boot from" wyłączasz dysk twardy i ustawiasz jako pierwszy CDROM i wtedy leci ;) ).

Co do liveboxa - format raczej pomoże, jeśli do tej pory nie było problemów. Czasami jakiś program potrafi tak namieszać (ja na przykład przez GG nie mam dźwięku w karcie TV - nie do złamania błąd), a czasem po prostu systemowi odbija.
Przyjaciel forum

Sortuj wg