Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Aldik 07 gru 2009, 17:44
Ja dziś obudziłem sie wcześniej niz ostatnio .... o 14.40 ale i tak zanim sie wygrzebałem zrobiła się 15.... jest prawie 17 a ja dopiero do pracy ide...... no ale lepiej późni niż wcale :D Co do zamopoczuci ahmm śrendnio na jeża...

przez Donkey 07 gru 2009, 18:02
ja od 12 zabieram sie do nauki...
Ta pogoda dziala fatalnie na mnie!
Ale jak sobie czytam to chyba nie tylko na mnie tak dziala !

przez klaudia78 07 gru 2009, 18:12
Donkey napisał(a):Ta pogoda dziala fatalnie na mnie!
Ale jak sobie czytam to chyba nie tylko na mnie tak dziala !

oj chyba na wszystkich.........szaro,buro,przygnebiajaco :?

moj dzisiejszy dzien zaczol sie od ataku leku,po zazyciu lekow uspokoilo sie,mysli mi sie kotlowaly w glowi,ale do zniesnienia,ale dzis i tak byl dzien o niebo lepszy niz w weekend :(

[Dodane po edycji:]

Razorbladerka_ po nowym roku tez mam miec terapie ,ale nie wiem czy grupowa czy nie,wolala bym nie ,bo grupowej tez sie obawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 07 gru 2009, 19:46
klaudia, ja tez zdecydowanie wolalabym indywidualna pomimo tego, ze nie bylam nigdy na grupowej... ale jakos mnie ta perspektywa przeraza:(
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 07 gru 2009, 20:20
Razorbladerka_, bierz dupkè w troki i lec na terapiè!!chyba ze chcesz spèdzic kolejne 10 lat mowiàc jak Ci zle!kochana ta terapia jest po to zeby Ci pomoc!!a ludzie Ciè nie pogryzà!odwagi!buziaki :D :D
wovacuum

przez jacas 07 gru 2009, 21:23
oo czesc babciu xD i jak w pracy?
jacas

przez wovacuum 07 gru 2009, 21:28
jacas, a dobrze dziecko kochane dobrze...musialam naklamac zeby tylek uratowac,ale siè udalo!!tym razem.myslè ,ze mam nauczkè,i nie powtorzy siè to wiècej.a tobie klasoweczka z matematyki jak poszla? :twisted: :twisted: :twisted:
wovacuum

przez jacas 07 gru 2009, 21:33
bardzo dobrze xD dopek xd biorac pod uwage ze pol klasy ndst a ja orlem z matmy nie jestem to sie ciesze xD ale ogolnie ostatnio tragedia codziennie jakis spr.. nie dozyje do swiat ;p
jacas

przez wovacuum 07 gru 2009, 21:35
jacas, dozyjesz dozyjesz,moja cora tez narzeka :lol: dopek tez dobry :twisted:
wovacuum

przez jacas 07 gru 2009, 21:37
tylko twoja corka pewnie nie dostaje leku na spr xD
jacas

przez wovacuum 07 gru 2009, 21:40
jacas, ma nerwicè niestety,na szczèscie lekkà!lèkow jeszcze nie ma i mam nadziejè ,ze do tego nie dojdzie,ale przed sprawdzianami nie sypia jest marudna i sama nie wie czego chce :? dajà wam popalic w tych szkolach,nie zazdroszczè!a Ty masz napady lèku w trakcie klasowek??
wovacuum

przez Mizer 07 gru 2009, 21:44
Wiem, że się powtarzam, ale jestem na grupowej XD tam wszyscy są lękowcy. tak tematycznie.

Na prawde jest to definitywny koniec oszukiwania siebie. A potem szukamy rozwiązania. Jest ała, ale jest szansa, że nie będzie już rzadnych wleczących się tragedii. Osobiście już planuję drugą po pewnie nie wyrobię się w programie XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez jacas 07 gru 2009, 21:47
wiesz wova, ja ogolnie praktycznie caly czas mam taki stan napiecia a w szkoel to juz w ogole, wiec jak slysze numer 2 do odp albo wyciagamy karteczki to sie zaczyna jazda xD niestety ale biore betabloker i ssri z neuroleptykiem i doraznie benzo ale to wszystko narazie niewiele pomaga. :) ale ufam mojemu psychiatrze bo juz od jednego wole sie trzymac z daleka a ten ma bardzo dobra renome i widze ze facet sie zna. ogolnie na poczatku byla tragedia bo 18 lat i psychiatra.. ale oswoilem sie ze lepsze to niz np miec raka ;)

[Dodane po edycji:]

a co do psychoterapii to lekarz mowi ze narazie to nie ma sensu bo jak mam isc do lekarza to jestem chory.. i uwaza ze najpierw leki powinny mi pomoc normalnie funkcjonowac
jacas

przez Mizer 07 gru 2009, 21:54
jacas- ja jak wchodziłam nawet do pustej szkoły i poczułam ten zapach domestosa XD na dzień dobry napad. ogólnie szkoła dała się we znaki. a u spychiatry byłam pierwszy raz w wieku prawie 14 lat, więc nie masz jeszcze najgorzej ;)
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Sortuj wg