Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 06 gru 2009, 16:31
wovacuum, ja nigdy nie klinuję - ale rosołek i południowa drzemka postawiły mnie już z grubsza na nogi :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 06 gru 2009, 16:43
linka656, to dobrze ,ze ci rosol pomaga,mi pomagal kiedys.. :twisted: teraz po rosolku na kacu rzygam niestety,ratuje mnie tylko woda mineralna i swièty spokoj plus zimny oklad na glowè... ;)
wovacuum

przez Amy Lee 06 gru 2009, 16:45
Rosołek czy inna zupka oddaje utracone minerały :twisted: Kiedyś to była jedyna rzecz, która mi mogła pomóc, bo woda nie wchodziła :roll:

Ale od prawie roku nie piję :twisted:

Motto na dzień dzisiejszy: żeby mi się tak uczyć chciało... *ziew*
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 06 gru 2009, 21:31
wovacuum, tez sie zastanawiam czy choinki juz nie ubrac ;)

przez wovacuum 06 gru 2009, 22:09
fobia, a ubieraj!! humor sobie poprawisz!!ja tak zaglàdam na swojà choinkè i tak ..swiàtecznie juz jest!!a co sobie bèdziemy zalowac prawda?zjadlam za duzo na kolacjè i mam wyrzuty sumienia.. 8)
wovacuum

przez iryss 06 gru 2009, 22:42
no lepiej za dużo niż za mało :D
trzeba kieedyś wkoncu zacząć oficjalnie to świąteczne tycie :smile:

sezon tycia świątecznego uważam za otwarty!

Więc wovacuum jedz na zdrowie!!!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Alienated 06 gru 2009, 23:01
Eee tam, było o piciu i nagle zeszło na tycie. Co to ma być??? Święta czy nie, dziewczyny proszę was szanujcie się ;)
A propos mojego dzisiejszego dnia, całkiem sympatyczny :D Spotkałem się z kobietą, której towarzystwo uwielbiam i bardzo mnie to podbudowuje. Teraz natomiast ze świadomością kolejnego dnia wolnego od pracy pozwalam sobie na pełen relaks ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez wovacuum 06 gru 2009, 23:37
Alienated, znowu masz wolny poniedzialek?hmm takiemu to dobrze!! :D
wovacuum

przez Alienated 06 gru 2009, 23:50
wovacuum, zaplanowałem sobie, że wolne poniedziałki będę brał przez najbliższe trzy miesiące! ;) W tym roku kupę czasu spędziłem na zwolnieniu, ze względu na terapię, w której brałem udział, w związku z czym zostało mi jeszcze mnóstwo urlopu do wykorzystania :D Tak się składa, że w niedziele spotykam się z koleżanką poznaną podczas terapii właśnie i chcąc być w trakcie tych spotkań w należytej kondycji psychicznej biorę sobie następny dzień wolny :D Metoda tak prosta a jakże skuteczna ;) Niestety nie każdy może sobie na to pozwolić...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Amy Lee 07 gru 2009, 01:34
Ludzie! Właśnie ogarnęłam, że sekretarka nie wgrała mi jednego kursu to rejestratora elektronicznego, więc jak zrezygnuję, to mi nikt kuku nie zrobi i kar nie będzie :lol: A raz, że tempo było dostosowane do osób, które już coś wcześniej umiały, a dwa straciłam motywację przez czynnik ludzki, który mi zalazł za skórę wczoraj...
No i się okazało, że nie jestem zapisana :mrgreen: Chce mi się śpiewać, tańczyć i jeść pomarańczy! :mrgreen:
Amy Lee

przez fobia 07 gru 2009, 02:06
wovacuum, ubrałam choinkę! :) a co! i faktycznie fajnie - tak świątecznie :mrgreen:

przez Ridllic 07 gru 2009, 08:46
łosz i znowuż poniedziałek ehh nie tak być nie może :mrgreen: dostałem depresji na samą myśl no ,że do pracy Olaboga :mrgreen:
Ridllic

przez bliksa 07 gru 2009, 09:40
siema żuczki

odkąd poszłam na tę nieszczęsną dyskotekę, na którą balam sie isc, mam atak za atakiem, zyc mi sie nie chce :-|
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez wovacuum 07 gru 2009, 09:55
bliksa, no jestes wreszcie :D juz myslalam,ze cos siè stalo?moglas cos napisac...a lekarstwa Ci nie pomagajà?kiedy zaczynasz terapiè?
wovacuum

Sortuj wg