Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Razorbladerka_ 05 gru 2009, 11:51
Czesc ludzie!! Wróciłam wlasnie od psychiatry i zamieniam seronil na mocniejszy jakis lek + fluanxol bez zmian... zobaczymy co z tego wyniknie...
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Aldik 05 gru 2009, 19:33
Ja od dziś cała tabletke Rexetiny/xetonar... Zobaczymy jak to będzie. DO wczoraj wieczora jakiś poddenerwowany, spałem do 15 dziś znów i wogóle jakiś leniwy eh..

przez Amy Lee 05 gru 2009, 23:58
Straciłam kolejną osobę, która rzekomo mnie bardzo lubiła, i jeszcze zostałam zbesztana jak bura suka przez jej przyjaciółkę.

Ja na prawdę nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak czy z całą resztą? :?: Czy ja jestem przewrażliwiona, samolubna i wszystkich obrażam nie wiem kiedy...? Czy ci wszyscy "przyjaciele" są po prostu jeszcze bardziej przewrażliwieni i do tego nieludzko zazdrośni?

I czy wszyscy Żydzi są znerwicowani? Jakaś mania prześladowcza - "kto nie z nami, ten przeciwko nam"? Absolutnie nie da się rozmawiać z ludźmi, którzy już nawet w totalnie neutralnym temacie dopatrują się ataku na swoją osobę.

Prawie bym wam napisała, że mi smutno, ale mi Sulpiryd nie pozwala :mrgreen:

Konspekcik na mnie czeka...
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez offtopic 06 gru 2009, 01:33
Ja dzisiaj byłem wkurzony na siebie, bo nie poszedłem na 2 wykłady i ćwiczenia... ;/ A byłem już pod budynkiem.... shit...
Za to dzień skończył się trochę lepiej.
Jutro znowu cały dzień na uczelni, nie wiem jak ja to przetrwam.... Cuda wianki mi się tam dzieją ale staram się być twardym i wytrwałym....
Całe szczęście od poniedziałku zaczynam terapię grupową(której nawiasem mówiąć też się cholernie boję, bo trzeba chodzić a raczej jeździć 25km codziennie...)
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez wovacuum 06 gru 2009, 09:49
Moj dzien zapowiada siè spokojnie..jest deszczowo i ponuro wièc ze spaceru nici.Ale cieszè siè ,ze to dzien wolny od pracy,wièc odpoczywam sobie,màz jeszcze spi ,koty harcujà po domu :D zauwazylam,ze Paranaoja zniknèla z forum?nastèpna panna obrazalska? :twisted: :twisted: :twisted: a co u Was ludziska?
wovacuum

przez solipsea 06 gru 2009, 11:07
Dzień zaczął się obiecująco... Dostałam kilka na prawdę fajnych rzeczy... A potem niestety matka zmieszała mnie z błotem... a ja zamiast podejść do tego racjonalnie, wybuchłam agresją, uruchamiając w ten sposób bluzgacza... Ehhhh koszmar... Najlepiej jakbym już wąchała kwiatki od spodu. :/
solipsea

przez polakita 06 gru 2009, 14:41
taaa... ja się dziś obudziłam z myślą że wolałabym już nie żyć.. . nie myślę w ten sposób zbyt często ale jestem na którymś etapie rozstawania się z moim chłopakiem, nie potrafię w ogóle tego przejść, wolałabym nie żyć niż przez to przechodzić... ciągle płaczę i nie widzę sensu w życiu... i nie chce mi się go szukać... :(
polakita

przez linka 06 gru 2009, 14:44
Mam kaca i umieram...... :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 06 gru 2009, 15:32
linka656, o gdzie zabalowalas? :D magnez!!a ja ubralam choinkè z mèzem a koty bardzo dzielnie nam pomagaly! :twisted:
wovacuum

przez Ridllic 06 gru 2009, 15:55
linka656, buhahah napij się może przejdzie :mrgreen:
Ridllic

przez linka 06 gru 2009, 16:12
Ridllic, starcze zamilknij....bo pamiętam jak ostatnio sam konałeś z powodu syndromu dnia następnego :mrgreen:
wovacuum, znajomi wprowadzili się na nowe mieszkanie i parapetówka była :mrgreen: przy kominku....ostatnio o tym gadałyśmy, pamiętasz :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 06 gru 2009, 16:13
linka656, idz na piwo pod sklep :P albo walnij winko w parku ALKOHOLIKU :mrgreen:
Ridllic

przez linka 06 gru 2009, 16:24
JUż tłumaczyłam.....nie jestem alkoholikiem....jestem.....SMAKOSZEM :twisted:
Alkoholik ma taki pejoratywny wydźwięk :mrgreen:
Poza tym, dewoto jedna,moherku kochany, cel był zbożny bo jak się nowej chaty nie opije to się będzie źle mieszkać a ja dbam o przyjaciół i chciałbym ażeby byli zadowoleni z nowego lokum :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez wovacuum 06 gru 2009, 16:28
linka656, jasne ,ze pamiètam :smile: ale fakt,jakis maly klin moze by Ci pomogl?a parapetowka to faktycznie okazja nie do pogardzenia!! Ridllic, jaki kolor ma twoj moherek?
wovacuum

Sortuj wg