Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Razorbladerka_ 02 gru 2009, 14:54
ale jesli kasy brak a na dworze piździ to co mozna robic w pokoju o dlugosci 4metry a szerokosci półtora ?? ?? ?? bo ogladanie filmów juz mi sie znudzilo a kolczyków już nie mam z czego robic.... a na czytanie potrzebuje nie dygotac ciągle bo literki sie rozmazują:/
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez tet 02 gru 2009, 14:57
Razor, to są wymówki! Tabletki na sen sobie skombinuj od lekarza i będzie gites. Zawsze jest forum i czat ;)
tet

przez Razorbladerka_ 02 gru 2009, 15:05
tet, piszesz jak moja lekarka, ze to są wymówki.. moze i są, ale ja na nic nie mam ochoty i to mnie jeszcze bardziej wkur**a...........!!!!!! Na forum i tak dlugo siedze az mnie oczy bolą (i to nie jest wymówka!!) wczoraj z nudów obcielam sobie grzywke i wyglada teraz koszmarnie bo za mocno ją skróciłam:(:/ Jak byla kasa, to codziennie chodzilam na zakupy bo je lubie i wracalam z pelnymi siatami, ale kasa sie skończyla szybko i lipa i znów dół i zero pomysłów a do tego dostalam dyscyplinarke... ;(

A na sen tabletek nie moge brac bo bede spala czlymi dniami i nocsami.... zawsze coś :/
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aldik 02 gru 2009, 19:05
wovacuum napisał(a):Paranoja, dzisiaj 5 ta tableta,powoli uczucie glodu ustèpuje a wièc to dziala :D :D pozdrawiam wszystkich

Sorry ze pytam ale ile ważysz że sie odchudzasz hmm - musisz na pewno?

przez wovacuum 02 gru 2009, 19:27
Aldik, no muszè muszè ale tylko miesiàc,poza tym to jedyny lek jaki teraz przyjmujè za zgodà kardiologa,psychologa i internisty.do zrzucenia ma 7 kg,plywam uprawiam yogè i pracujè fizycznie.Ale lubiè jedzenie niestety...tabletki spowodujà skurczenie siè zolàdka.zrezygnowalam juz z czerwonego mièsa, lasuchem nie bylam nigdy.wyniki badan mam swietne,nerwica jak na razie nie daje o sobie znac.Dlatego siè zdecydowalam :D
wovacuum

przez tet 02 gru 2009, 19:40
wova Ty to jesteś aktywna babka ;) podziwiam
mój dzień, niby też w ruchu.. ale przyszedł wieczór i klapa. nawrót.. marazmu
tet

przez wovacuum 02 gru 2009, 19:44
Hej tetka!! :mrgreen: no wywalczylam z nerwicà tà aktywnosc bo musialam cos zmienic w swoim zyciu zeby nie zwariowac!!a Ty co porabialas dzisiaj??ja zaraz idè oglàdac Housa z mojà polowicà :D a Twoja druga polowa kiedy do Ciebie przyjedza?
wovacuum

przez Paranoja 02 gru 2009, 19:45
wovacuum, ale zdajesz sobie sprawe ze meridia jest dla ludzi z nadwaga a nie dla kogos kto ma 7 kilo do zrzucenia :roll: :szukam:
Paranoja

przez wovacuum 02 gru 2009, 19:48
Paranoja, no wlasnie ja mam nadwagè, 7 kg od normy odbiegam :D gorzej fizycznie siè przez to czujè.acha i nie pijè piwska :mrgreen:
wovacuum

przez Paranoja 02 gru 2009, 20:09
aaa no chyba ze tak, bo bywalam na forach gdzie dziewczyny miescily sie w bmi ale chcialy 4 kilo zrzucic i meridia sie faszerowaly..... a meridia jest powyzej bmi 30
Paranoja

przez tet 02 gru 2009, 20:58
wova ja dziś tylko chwilę z połowicą się widziała. następny termin w weekend i to ja go odwiedzam pff! takie czasy :lol:
tet

przez wovacuum 02 gru 2009, 22:08
Paranoja, nie mam bmi 30!!az tak zle nie jest :mrgreen: ale reductil lekarz przepisal mi bez problemu,wièc korzystam z tego ;)
bmi 25;5 a norma to 22.

tet no takie czasy :twisted: fajnie,ze jedziesz do niego-wyrwiesz siè z domu!
wovacuum

przez Razorbladerka_ 02 gru 2009, 22:24
No i znów wieczór... no i znów mega dół.....;(

przez wovacuum 02 gru 2009, 22:29
Razorbladerka_, dlaczego dostalas zwolnienie dyscyplinarne?w nowym miejscu pracy nigdy nie pokazuj tego swiadectwa pracy,w urzèdzie pracy rowniez nie!!!a to sobie narobilas dziadostwa :roll:
wovacuum

Sortuj wg