Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Paranoja 01 gru 2009, 01:52
no u mnie tez w ostatecznosci skonczyl sie w miare ok

i jak pech normalnie, jak mialam wolne to chodzilam spac wczas a ze jutro juz musze do pracy to mi sie spac nie chce ;/
Paranoja

przez Razorbladerka_ 01 gru 2009, 09:52
Musze dzis jechac na 11:45 do Sopotu na konsultacje... do tej pory do mnie to nie docierało a teraz zaczyna dopiero i zaczynam panikowac.... :(
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 01 gru 2009, 09:54
Razorbladerka_, nie panikuj!!bèdzie ok,zobaczysz sama,lekarz tez czlowiek i ciè nie zje ;) ;)

[Dodane po edycji:]

a tak wogole,to co siè stalo z cassandrà?czy ktos wie dlaczego jej nie ma na forum?
u mnie ok,dzisiaj 4 tableteczka na odchudzanie,0,5 kg mniej wièc siè cieszè,a jako,ze dzialajà lekko euforyzujàco to czujè siè wysmienicie.Dzisiaj czeka mnie wypad na miasto,muszè zalatwic parè spraw.Nie chce mi siè,bo jest zimno ale coz zrobic?pozdrawiam wszystkich :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieszka.m 01 gru 2009, 10:23
wovacuum a co to za tabletki? I jak działają? Hamują apetyt czy przyspieszają przemianę materii? Mi tez przydałoby się zrzucić parę kilo, pięciu już sie pozbyłam, ale od dwóch tygodni waga mimo diety stoi w miejscu jak zaklęta...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez wovacuum 01 gru 2009, 10:37
agnieszka.m, nazywajà siè reductil,w Polsce odpowiednikiem jest meridia.skladnikiem jest sibutramina ktora dziala na osrodkowy uklad nerwowy i hamuje uczucie glodu.sibutramina jest pochodnà amfetaminy.no coz ,sama chemia ,ale moj lekarz i kardiolog twierdzà ,ze lek jest bezpieczny.jak na razie odczuwam glod :roll: niektore laski po 1 tabletce juz nie odczuwajà glodu.nie mam zadnych efektow ubocznych jak na razie ;) jest mi cièzko na jakiejkolwiek diecie-pracujè fizycznie-i dlatego zdecydowalam siè na te tabsy.plywam,uprawiam yogè,w pracy tez powinnam spalac kalorie , ;) ale niestety moja waga tez stala w miejscu
wovacuum

przez agnieszka.m 01 gru 2009, 11:13
meridię znam, brałam ją 4 lata temu i bardzo sobie chwaliłam, jeśli chodzi o spadek wagi. Głodu faktycznie nie odczuwałam już po wzięciu pierwszej tabletki, wtedy dla mnie jedzenie mogło nie istnieć, przez 1,5 miesiąca schudłam na meridii 10 kg. Niestety, miała skutek uboczny w postaci totalnej bezsenności, przez cały okres brania meridii spałam po 3 - 4 godziny na dobę, z tego co czytałam, to jest to częsty skutek uboczny tego leku. Ja od dwóch lat mam straszne problemy ze snem, które powoli mijają, więc w moim przypadku meridia nie wchodzi w grę, nie daj Boże znowu wpędziłaby mnie w tą cholerną bezsennośc. Ale Tobie jej nie odradzam, lek jest naprawdę świetny, jesli tylko nie ma się takich problemów ze snem.
Także mi niestrety pozostaje dieta i dodatkowo ruch fizyczny, zapisałam sie tydzień temu na hipoxy trainer (rower próżniowy), mam nadzieję, że waga znowu drgnie....
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez tet 01 gru 2009, 11:21
hej potwory, wova coś rzadko Cię widuję :x bujasz z głową w świętach czy co :twisted:
Cass się usunęła, w sensie swoje konto
tet

przez Paranoja 01 gru 2009, 11:37
bralam meridie jakis czas temu, cos tam spadlo ale niewiele. w ogole po meridi mialam jazdy takieze boje sie jej brac mimo ze mam jeszcze 10 tabletek.

dzis bylam u neurologa. dostalam zomiren. bral to ktos?
Paranoja

przez magdalenabmw 01 gru 2009, 13:22
Aldik- nie martw sie, dziś wstałam o 12 :mrgreen: Lubisz mnie jeszcze?
Paranoja- Zomiren to inaczej Xanax, uwielbiany przez większosć nas tu na forum. To lek z grupy benzo- świetnie działa na lęki, doła i ataki paniki, szybko działa. Bardzo szybko uzależnia, nie wolno go jeść dłużej niż 8 tygodni. Ja jadłam go miesiąc codziennie po dwa razy 0,5mg SR , a teraz mam 1mg SR (o przdłużonym działaniu) dorażnie w czasie ataków- i tak sprawdza się najlepiej. Jaką masz dawkę?

A ja miałam strasznie dziwny sen :? Dziś cały dzień siedzę w domu.. Pojutrze na cytologię idę.
magdalenabmw

przez Paranoja 01 gru 2009, 13:27
magdalenabmw, dostalam na poczatekk dawke 0,25 i w ogole najpierw mam brac pol tabletki.
Paranoja

przez magdalenabmw 01 gru 2009, 13:30
A na jak długo?
magdalenabmw

przez Paranoja 01 gru 2009, 13:31
odpoweiem w temacie o zomirenie
Paranoja

przez Razorbladerka_ 01 gru 2009, 13:59
wkurzyłam sie, bo pojechalismy do sopotu na konsultacje, i okazalo sie ze lekarki nie ma..... :| a bylam juz przygotowna psychicznie i dupa....:/
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 01 gru 2009, 14:17
tet, tak ja juz bujam w oblokach :D jeszcze trzy tygodnie :D poza tym duzo pracy,za to dzis mam wolne,bylam polazic po miescie:pièkna pogoda dzisiaj:slonecznie i zimno.

ps.dlaczego cass usunèla konto???

[Dodane po edycji:]

agnieszka.m, a ja po tym reductilu odczuwam glod,moze za jakis czas przestanè??oby :roll: spiè bardzo dobrze.
wovacuum

Sortuj wg