Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 26 lis 2009, 16:40
juz mi lepiej, samo przeszlo ;) wzielam sie za psy (mojego i mojej mamy) wykapalam je ,wyczesalam i zapomnialam ,ze sie denerwowalam :)

przez córeczka 26 lis 2009, 16:43
Czesc!
A mi dzisiaj źle. Trzęsą mi sie rece, wewnetrznie sie denerwuje, chociaz nie mam czym. Jest mi nie dobrze i mam wrazenie,ze sie dusze:( tragedia
az normalnie ryczecmi sie chce
córeczka

przez magdalenabmw 26 lis 2009, 16:47
paradoksy napisał(a):
wovacuum napisał(a):paradoksy, moj kocur pers,mieszka sobie w Polsce:ma 9 lat i zostal wykastrowany;lekarz stwierdzil ze to wcale nie jest za pozno.. :D a do tej pory biedak mèczyl siè i wszystkich dookola.a teraz blogi spokoj...

nie jestem pewna, czy tak samo sprawa przedstawia się u kocurów i jak u kotek..

ed:

magdalenabmw, juz choinka? :shock:

Wiesz co, ja mam kotkę i jak ma ruję to jest nie do zniesienia. Zawsze wiozłam ją wtedy do weta i dostawała zastrzyk za 45zł i był spokój. Teraz czekamy na ruję i będzie sterylizowana :(
Kot i kotka różnią sie tym, że kotka jak ma ruję (a może mieć co dwa tygodnie- to indywidualne u kota) to ryczy ciągle, a samiec sika i znaczy teren.

Co do choinki- ja już czuję święta :smile: A w tesco już w pazdzierniku są :P
I tak nie pobije mojego faceta- jak studiował i mieszkał u brata to miał choinkę ubraną i stojącą cały Boży rok :lol: :mrgreen:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 26 lis 2009, 18:19
hehe ale to pewnie nie dlatetgo, ze czuł swieta przez caluy rok, a dlatrego ze nie chcialo mu się jej demontowac hhe
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez magdalenabmw 26 lis 2009, 18:53
Razorbladerka_ napisał(a):hehe ale to pewnie nie dlatetgo, ze czuł swieta przez caluy rok, a dlatrego ze nie chcialo mu się jej demontowac hhe

Od razu widać że znasz sie na facetach :mrgreen: Dokładnie tak było hehe
magdalenabmw

przez *Monika* 26 lis 2009, 19:25
Magdalenobmw :!:

Widzę,że też robisz tipsy :D

Ja robie , ale nie zarobkowo. Kurs skończyłam jakieś z 5 lat temu, ale tylko z akrylu, sama nauczyłam się robic zelowe, zresztą bardziej mi się podobają.

A w Avonie jestem okolo 8 lat.

Co jeszcze fajnego robisz? Acha ja mam 3 yorczki same sunie :babcia, matka, córka, trochę mnie denerwuje szczekanie bo są strasznie hałaśliwe , no itrzeba codziennie chalupę sprzatać bo tyle nawnoszą brudu. W sobotę jadę z nimi do fryzjera, powiem tej pani,żeby je wygoliła najlepiej na łyso przed zimą ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez magdalenabmw 26 lis 2009, 19:39
Monia, wpadnij na dział off topic, tam jestem temat 'Poszukiwany talent' :smile: :smile:
magdalenabmw

przez Aldik 26 lis 2009, 22:29
magdalenabmw napisał(a):Dzięki Bliksa, myślałam że tylko ja i Aldik wstajemy w południe :mrgreen:

Wypraszam sobie ! Nie wstaje w południe tylko po ... czyli ok 14 :D

[Dodane po edycji:]

wovacuum napisał(a):Aldik, jak czèsto myjesz swoj samochod? 8)

No różnie - w miedzy czasie jak innym to i sobie, w zaleznosci od pogody raz lub dwa w tygodniu :)

A tak wogóle to dzień jako taki, kupiełm dwa dni temu autko na handel, juz wyprane wnętrze a dziś wymieniałem płyn w chłodnicy tzn była woda a z tą pogoda teraz niewiadomo więc wolalem zainwestować 29,99 w płyn ehh wartość auta diametralnie rośnie :D No ale najgorsze, że męczyłem się z tym chyba 3 godziny eh porażka jakaś, trudne dojscie wszędzie i wogóle wrr łapy całe czarne i jeszcze sie zaciąłem. Przeczyszcze plastiki jeszcze i chyba koniec na tym, jutro polerka...

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 06:53
no ba Madzia, troszke sie w zyciu przezyło już hehe

No ot koniec spania... obudzilam sie po 3ej i nie moglam dalej zasnac, ale w końcu sie udalo na troche bo pozniej tak sie wiercilam ze moj facet nie mogł spac przez godzine no i teraz juz na pewno nie zasne.... Czy jest tu ktoś o tej porze?????
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez magdalenabmw 27 lis 2009, 13:17
Razor posty nabija o piątej rano :lol:
Nikt jeszcze nie wstał???

Wstałam koło 11, wpadł na chwilę mój chłopak z pracy, poprawił mi humor -już sporo dziś zarobił :smile: Zaraz idę sie umyć, ubrać, zjeść coś ... Na 18:30 mam zajęcia. No, mam w sumie zajęcia na 16 ale na tych pierwszych i tak nie sprawdzają obecności więc po co tam iść... :P A jutro i pojutrze szkoła na 8 rano :? Nie wstałam tak wczesnie już hooo hooo ile czasu.
magdalenabmw

przez Martini88 27 lis 2009, 13:58
Mój dzisiejszy dzień? Aby go opisać muszę zacząć od wczorajszego dnia ;)

Otóż bliski mi przyjaciel zaprosił mnie na imprezę jego wydziału. Początkowo wymyślałam tysiąc wymówek, żeby tylko nie jechać. Ale doszłam do wniosku, że nie mogę się poddać, muszę walczyć z tą nerwicą! I mimo iż już jadąc do niego do domu wciąż miałam w głowie różne scenariusze wykrętów, a żołądek platał mi figle, to twardo jechałam, trochę na przekór sobie. No i nie żałuję :) Pomimo, iż około północy zmyłam się niczym kopciuszek bo zaczęła mnie dopadać nerwica, to jednak się wytańczyłam, wybawiłam, i to wszystko na trzeźwo! (kiedyś było to dla mnie niemożliwe).

No a dzisiejszy dzień? Niewyspana, zmęczona, wciąż siedzę w pidżamie, momentami kręci mi się w głowie. Ale wciąż uważam, że warto było :)
Martini88

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 15:27
Nie nabijam postów, tylko mam problemy ze snem... ;( a Ty sie ze mnie nabijasz... ;( kto jak kto, ale Ty jestes w nabijaniu posów na tym forum chyba de best....

przez magdalenabmw 27 lis 2009, 15:41
A nie prawda, to Ty jesteś od wrzesnia i masz ich prawie tysiąc :P A ja jestem już 7 miesięcy :smile:
A swoją drogą napisałam 'nabijasz' bo nie znalazłam innego słowa, chodziło mi o to, że wszyscy śpią a Ty piszesz na forum w środku nocy ;) Co sie od razu obrażasz co?
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 15:48
ja sie obrazam?? nie, tylko nie lubie jak ktos mnie o cos posądza gdy NIE MA RACJI!!! nie mam co robic w domu wiec na forum sobie siedze a nikt inny jak Ty w ciagu ostatnich dwoch tygodni nabiłaś 500 postów wiec kto tu jest lepszy he???

a poza tym od maja do listopada jest 6 miesiecy a nie 7 :P

Sortuj wg