Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez bliksa 25 lis 2009, 23:59
wovacuum, tak jedzie autokarem, boje sie bo tyle tych wypadkow teraz :(

u mnie luzik, dawno tak dobrze nie bylo kochana ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Aldik 26 lis 2009, 00:36
No dzień jakos minął, niewiele zrobiłem po za wymyciem swojego auta, tak to się raczej obijałem, siedziałem u znajomego w komisie, byłem w obi po płyn do chłodnicy, a teraz wieczorem u znajomego na hali i gadałem z jego dziewczyną ze dwie godzinki... Ale właściwie dobrze, ostatnio wstawałem - pracowalem i się kładłem więc taki dzień po za domem to chyba fajna sprawa...

przez wovacuum 26 lis 2009, 10:41
Aldik, jak czèsto myjesz swoj samochod? 8)
moj dzien dobrze nawet,wstalam zmèczona?ja chcè na urlop!!!!!!!!!!!!
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 26 lis 2009, 10:50
ja mam dzisiaj na 18 do pracy :roll:

i obudził mnie ojciec, bo on musiał 'pilnie' wyjść a ja mam siedzieć i czekać na jakichś kominiarzy.
poza tym kot mnie wkur*a całą noc, mam ochotę go zadźgać, bo to trwa już ponad 3 tygodnie :roll:
paradoksy

przez wovacuum 26 lis 2009, 10:54
paradoksy, moj kocur pers,mieszka sobie w Polsce:ma 9 lat i zostal wykastrowany;lekarz stwierdzil ze to wcale nie jest za pozno.. :D a do tej pory biedak mèczyl siè i wszystkich dookola.a teraz blogi spokoj...
wovacuum

przez Razorbladerka_ 26 lis 2009, 11:04
Znoowu dzisiaj mialam dziwne sny jakies... :( :( :( :( wczoraj snilo mi sie , ze nie mialam zebów a dzis, ze nie zdazylam na auto bus i czekalam pol dnia majac nadzieje ze w końcu przyjedzie heh...

Umówilam sie na dzisiaj z kumpelką... bede chyba konsultatka oriflame... :>
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 26 lis 2009, 11:23
Razorbladerka_, to dobrze !!bèdè twojà klientkà.a sny z zèbami miewam bardzo czèsto,jednak nie wkrècam sobie zadnego znaczenia tych snow: to nie ma sensu 8) od dwoch lat,pierwszy raz mam wolnà sobotè!!bèdè biegac po domu w dresie i popijac kawkè
wovacuum

przez Razorbladerka_ 26 lis 2009, 12:01
naprawde bedziesz moja klientką?? ja juz w avonie jestem i teraz tez oriflame :P z tym ze oriflame mniej znam b o w avonie juz pol roku ponad siedze :P

Viola z tą kawą to dobry pomysł hehe ale dzisiaj chyba nie jest jeszcze sobota?? :shock: bo juz sie pogubiłam :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez natti 26 lis 2009, 12:49
W domu, wystraszona :(
Chyba nie dam rady pociągnąć studiów, już drugi miesiąc a ja się tam nie pojawiam.
Dać plamę na ostatnim roku. Porażka :cry:

przez fobia 26 lis 2009, 12:57
mnie ciagle cos rano budzilo, pies, maz, znowu maz , mama i jestem niewyspana, wku***ona i troche nerwiczka daje o sobie znac ;/ ogolnie zle sie czuje i mam jazdy . :cry:

przez wovacuum 26 lis 2009, 12:58
Razorbladerka_, razor mogè byc tez w avonie fajny jest ;) a katalog skàd wezmè?majà stronè w necie? natti, no na ostatnim roku to fakt:wielka szoda by byla!!tak bardzo zle siè czujesz?jakies leki bierzesz?psychoterapia? ;)
wovacuum

przez magdalenabmw 26 lis 2009, 13:01
Natti- weż sie w garść, dasz radę sama. A jeśli nie sama to idz po leki jakieś do psychiatry- i wtedy dasz rade. Na ostatnim roku zawalić to trochę lipa.

A ja jestem dumna z siebie! Wczoraj wysprzątałam całe mieszkanie na cacy, ugotowałam obiad (frytki hiszpańskie wg przepisu dziadka Wovki-pycha, i boczniaki w cieście :smile: ), a potem ubrałam z chłopakiem i kotem choinkę.
Wreszcie coś zrobiłam. Piję koci pazur, jem magnez, czosnek, tran z wieloryba i olej z rekina...

Mam dość tej jesiennej chandry, mam wrażenie że przez nią oddalam sie...od siebie. Jak by mój duch czasami sie odrywał od ciała. Okropne uczucie.

Idę zjeść coś i wypić zioła, a potem skrócę tipsy i nałożę nowy żel - jutro szkoła.
Ogólnie też sie nie za dobrze czuje od jakiegoś czasu, ale staram sie o tym nie myśleć....
magdalenabmw

przez wovacuum 26 lis 2009, 13:40
juz trzeci dzien czekam na telefon z tej pieprzonej skarbowki :evil: widocznie oni majà czas...dzisiaj nie idè do pracy:klient chory:szkoda bo za takie wolne dni nikt mi nie placi ach :roll:
wovacuum

przez paradoksy 26 lis 2009, 16:25
wovacuum napisał(a):paradoksy, moj kocur pers,mieszka sobie w Polsce:ma 9 lat i zostal wykastrowany;lekarz stwierdzil ze to wcale nie jest za pozno.. :D a do tej pory biedak mèczyl siè i wszystkich dookola.a teraz blogi spokoj...

nie jestem pewna, czy tak samo sprawa przedstawia się u kocurów i jak u kotek..

ed:

magdalenabmw, juz choinka? :shock:
paradoksy

Sortuj wg