Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Razorbladerka_ 24 lis 2009, 10:30
A ja dzisiaj w nocy obudzilam sie tylko raz!! umowilam sie na dzis z kumpelką, z ktora odkladalam spotkanie co raz ze wzgledu na moje samopoczucie... obawiam sie ze dzisiaj tez bede musiala je odwolac.... :(:(:(:(:(:(:(:(
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez tet 24 lis 2009, 10:33
hej robale ;) ja odstawiłam wieczorne tabsy, nie wiem czemu.. sen jest gorszej jakości, ale za to rano wstaję a nie wędruję do krainy marzeń sennnych i ch** wie jakich jeszcze :?
tet

przez Razorbladerka_ 24 lis 2009, 10:37
myslisz tet, ze tak juz zostanie po odstawieniu tych wieczornych? bo ja mam ostatnio tez problemy ze snem i zastanawiam sie czy to minie czy dzwoonic do lekarki albo odstawic fluanxol 1 tabletke chociaz...
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 24 lis 2009, 10:39
ja mam dzisiaj urlop i jadè na zakupy!!pogoda okropna,ciepie zabami,wiatrzysko wstrètne..no ale coz tutaj to narmalne.ach i jadè do urzèdu skarbowego bo cos siè pomylili i wtym roku nie mamy zwrotu podatku tylko musimy go zaplacic :? a moj màz widnieje u nich w systemie jako wolny strzelec!!ale matoly..dobrze ze mam przetlumaczony akt slubu,jadè to wyjasnic.trzymajcie kciuki.cos mi strzela w glowie takie dziwne uczucie :? tez tak macie?pozdrawiam ;)

[Dodane po edycji:]

tetka chu***esz od rana widzè :twisted:
wovacuum

przez tet 24 lis 2009, 10:41
to tak łatwo nie minie.. najlepiej jest porządnie się zmęczyć każdego dnia, wtedy łatwiej zasnąć. jednak przy trybie lenia - nic nie robienia to trudne.. nie planuję ich na stałe odstawić, nasenne będę zażywać doraźnie w razie większych problemów, bo bardzo je sobie chwalę, ale czuję się "przejedzona" chemią :?

wova, dzień jak co dzień, a Twój widzę zapowiada się pełen wrażeń, stąd trzaski w główce albo.. przesadziłaś wczoraj z mężem :twisted:
tet

przez magdalenabmw 24 lis 2009, 12:58
Aldik- a nad polskie morze nigdy nie jezdzisz? np na urlop? :smile:
Felgi by sie przydaly, ale najpierw chcę zmienić z e32 na e38, a potem felgi i reszta. A porysowana już dawno jest... i ma pogniecioną maskę, mój były na nią wskoczył buciorami... Swoją drogą Aldik dobrze tam masz, śpisz do południa jak ja, popracujesz trochę w domu, a standard życia z tego co wnioskuję masz niezły. Fajne zycie, dobrze jest pracować w domu :smile:

Ja dopiero wstałam, oczywiście czuję się bardziej zmęczona niż wtedy gdy kładłam sie spać. Wczoraj do północy siedziałam u rodziców (znów przełamałam lęk aby jechać tak daleko). A dziś.. posprzątam dom, ugotuję coś, zrobię kilka kolczyków, może spacer... Zobaczymy. Ostatnio mam jakąś chandrę, jakby depresję jesienną. Nic mi sie ni chce, zero energii, wszystko mnie boli, wiecznie żle sie czuje.
I na pogrzebie tak mnie przewiało, że od soboty mnie grypa łamie. Myślę czy by nie iść do lekarza bo mam dziwne objawy trochę. I w sumie gorączki nie mam, temperatura 34,5-35,5 C. Tylko mdłości, ból gardła, raz mi zimno, za chwilę gorąco, drgawki, ból mięśni i stawów, ból żołądka, ból głowy...
magdalenabmw

przez Aldik 24 lis 2009, 16:34
magdalenabmw napisał(a):Aldik- a nad polskie morze nigdy nie jezdzisz? np na urlop? :smile:
Felgi by sie przydaly, ale najpierw chcę zmienić z e32 na e38, a potem felgi i reszta. A porysowana już dawno jest... i ma pogniecioną maskę, mój były na nią wskoczył buciorami... Swoją drogą Aldik dobrze tam masz, śpisz do południa jak ja, popracujesz trochę w domu, a standard życia z tego co wnioskuję masz niezły. Fajne zycie, dobrze jest pracować w domu :smile:

Jak kupisz E38 to juz będzie na pewno z felgami alu ;)

Co do standardu eh czy ja wiem, nie ma kokosów, jako lękowiec mało co robie więc mało wydaje a po za tym mieszkając z rodzicami pod jednym dachem to też duża ulga.. Przez pewien okres mieszkałem na swoim i nie było tak pięknie juz...

córeczka napisał(a):Alusy dobra rzecz... ale pry naszych polskich drogach hmmm nie bylabym taka pewna:P
A mi jakiś diadas dzisiaj samochód porysował!!!! Dupek cholerny:P
A tak sie pięknie dzień zapowiadał...
I tak teraz siedze, kłuje mnie serducho, nie moge złapac oddechu ale co tam! Jescze posiedze bo spać mi sie nie chce:D

Niezamały profil opony a felgą nic sie nie stanie :)

A co do dzisiejszego dnia ehh No wstałem ok 14.30, jem teraz śniadanie, tzn babke i herbate bo nic innego jako pierwszy posiłek raczej nie przełknę i biore sie za chwile do pracy... tylko ona mi chyba teraz została...

przez Razorbladerka_ 24 lis 2009, 16:58
A ja bylam na spotkaniu z kumpelą jednak! ciesze sie z tego, choc bardzo zmarzlysmy bo spacerkow nam sie zachcialo i do tego troche padalo i cale przemoklysmy heh a jutro spotykamy sie znow... ;)

przez bliksa 24 lis 2009, 17:00
Razorbladerka_, dobrze, ze sie wyrwalas z domku. jestem z ciebie dumna Razor 8)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez wovacuum 24 lis 2009, 17:02
magdalenabmw, temperatura 34.5°c jest stanowczo za niska..zrob sobie rozgrzewajàcà kàpiel moze?
do piero jutro dowiem siè czy bèdziemy musieli zaplacic podatek,czy raczej dostaniemy zwrot,takze dzisiaj napiècie i nerwy :? czy dwa piwa dziennie to juz alkoholizm czy jeszcze nie? 8)

Razorbladerka_, dobrze ze z chaty wyszlas.. bliksa, a co u ciebie? :D
wovacuum

przez bliksa 24 lis 2009, 17:20
wovacuum, w sumie to nic sie nie zmienilo, mam nowe tabsy, które juz działają, pogodziłam sie z mamą a z moim kochaniem wprost sielanka ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez KasiaMi11 24 lis 2009, 17:22
Wovka jeszcze nie 8) ;)

Jakie serce taki lęk...

przez wovacuum 24 lis 2009, 17:32
KasiaMi11, ulzylo mi..a kiedy bèdzie?po trzech? :twisted: :twisted: :twisted: co u ciebie Kasiu?
wovacuum

przez Aldik 24 lis 2009, 17:50
Widze że wszyscy do przodu :)
Ja ciągle na niczym, no poodkurzałem, hmm a miałem pracować hmm.. Zasiedzenie mnie dopadło...

Sortuj wg