Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez tet 19 lis 2009, 21:32
Razor, albo pociągiem, potraktujesz to jako super wycieczkę ;) zapas browarów pod pachę i jedziesz

dziewczyny, ale czarny postarza :P
tet

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 21:40
Tet- jak sie ma 16 lat to akurat myśli sie tylko o tym JAK sie postarzyć :mrgreen: :P Teraz mam 20, więc już wolę sie odmłodzić i sie rozjaśniam :mrgreen:
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 19 lis 2009, 21:45
dlatego właśńie chyba nie bede wcale farbowac :P juz i tak w polowie mam soje kochane wloski odrosniete hie hie ale koszmarnie to wyglada bo tu gdzie jest jeszcze farba to sa rudawe bleh :/

Ale pociągiem na jeden dzien na jedno spotkanie to troche tak nie za bardzo... chyba ze z chlopakiem wybierzemy sie na wycieczke na poludnie polski na kilka dni bo tak juz wczesniej planowalismy ale to wszystko zalezy od tego czy kasa bedzie... :(

[Dodane po edycji:]

Ja zaczelam farbowac gdy mialam 17, a teraz mam 22 heh... oj no moze sie znudzic w końcu jeden i ten sam kolor :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 21:48
Razor- idz do fryzjera i niech Ci farbnie końcówki włosów na kolor jaki masz naturalny na odrostach. Żebyś miała jeden kolor. Bo najgorsze (obok farbowania 'na skunksa') co moze być u kobiety to takie odrosty na pół głowy. Okropieństwo :P
magdalenabmw

przez bliksa 19 lis 2009, 23:01
a ja mam nową współlokatorkę - fryzjerkę, zrobiła mi ostatnio super fryzurkę :D
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 20 lis 2009, 12:09
Bliksa jaką fryzurkę?? pochwal sie prosze zdjęciem najlepiej ;)

Magda, ale ja mam taki odcień brązu na głowie swoj naturalny, ze nie da sie dopasowac zadnej farby do niego... zawsze bedzie sie różnił i to nie mało.... niestety...

Dzis udalo mi sie wstac o 4:20 i jestem z siebie zadowolona... odwiezlismy siostre na lotnisko i z powrotem do wyra... myslalam, ze nie zasne, bo odkad biore nowe leki, mam problemy z zasypianiem, ale udalo sie przy tv jak zwykle hehe... babka przewracala cos na balkonie i mnie to obudzilo, ale o dziwo nie zepsulo mi to humorku ;) ciesze sie :D
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez bliksa 20 lis 2009, 13:17
eee fotki nie dam, wstydam się ;)
w drodze do apteki zahaczylam o centrum i nakupowałam mojemu chrzesniakowi pierdół na mikołaja, skutek taki, ze zabrakło mi kasy na zomiren :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 20 lis 2009, 13:30
oj nie wstydzaj bliksuś <prosi> ;)

Oj to mogłaś w drodze powrotnej do sklepu wpasc heh

przez bliksa 20 lis 2009, 13:49
ja to zawsze po fakcie sie zorientuję ;)
Przyjaciel forum

przez wovacuum 20 lis 2009, 18:21
Razorbladerka_, dlaczego mi siè wyswietlajà jakies kolorowe litery w twoich postach?moj dzien bardzo szybko mija,wrocilam z pracy,po drodze zlapal mnie dzeszcz,uciekl mi autobus i dralowalam z buta,wlazlam do kaluzy glany moje zalala woda i czulam siè jakbym miala stopy z betonu 8) ale teraz pijè grzanca i jest dooobrze.dzisiaj pracowalam u babki ktora cierpi na depresjè od 15 lat,màz ma kupè kasy,w efekcie czego pani domu nie robi nic!!po prost nic.syf taki ma w domu ze szkoda slow.siedzi na bujanym fotelu w pizamie,chleje wino i slucha muzyki :roll: nic poza tym..szkoda mi jej mèza,a jej gdybym mogla dalabym kopa w dupè.ach co za dzien :D

[Dodane po edycji:]

magda co u ciebie?nie chowaj siè w zakamarkach domu tylko napisz!!pozdrawiam ;)
wovacuum

przez KasiaMi11 20 lis 2009, 18:30
Cześć Myszki,widzę ,że będzie spotkanko,ja też bym chciała...no cóż pójdę sobie już...

Jakie serce taki lęk...

przez wovacuum 20 lis 2009, 18:33
KasiaMi11, a gdzie juz uciekasz? :D spotkanko po swiètach szczegoly w grudniu!!jak ci mija dzien?
wovacuum

przez KasiaMi11 20 lis 2009, 22:03
a uciekam Wovka bo mam dzisiaj jakiś dzień smutku.Byłam w robótce,miałam tzw.krótki dyżur od 7 do 14.40 Wszystko było by nawet ok.,gdyby nie to ,że mam jakiegoś nerwobóla w klatce,co zrobię wdech głęboki to mnie boli w klacie i to mnie napędza.Marudziłam dziewczynom,a one do mnie nic tylko masz tętniaka rozwarstwiającego w klatce,no to chyba wiecie jak się czułam?Dla nich głupie żarty,ale ja Wovka to już nie żyłam,niemal.A w ogóle to sobie od wczoraj nie biorę seroxatu,ponieważ jutro o godz.18 mamy spotkanie z dziewczętami z oddziału i będę piła wódkę.Nakrzyczycie na mnie dziewuszki? :-|

Jakie serce taki lęk...

przez wovacuum 20 lis 2009, 22:08
KasiaMi11, za wodkè??tak nakrzyczè ja..;jeszcze cos ci siè popizprzy w glowie;.;piwko wypij kochana!!
wovacuum

Sortuj wg